Ortopedie
Janovského 48/993, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedie Jiný

Pan doktor Bezvoda byl nástupce předchozího ortopeda, který mi předepisoval a dával na základě rtg injekce do kolen. Pan doktor Bezvoda mi při popisu mých obtíží (bolestivá kolena při chůzi i sportu) sdělil, že ho to nezajímá. Dal najevo, že se mne jako pacientky chce zbavit, a to se mu také povedlo.

Umístění: Ortopedie artroskopická operace menisku

Pan doktor mi operoval meniskus na pravem koleni. Byl jsem velmi spokojen s osobnim pristupem, je to odbornik na svem miste s lety praxe. Jsem rad, ze jsem takoveho doktora poznal, urcite mohu doporucit dokud nabira jeste dalsi pacienty. Palec nahoru, je jednicka ! Pane doktore diky a Judu zdar! :0)

K panu doktorovi jsem se dostala na doporučení mého známého...a jsem maximálně spokojená.. mohu jen vřele doporučit

S konzultací, operací a i s péčí doktora Bezvody jsem spokojená. Doporučuji jej všem známým.

Dobromila Kolaříková

S velikým strachem jsem šla k MUDr Bezvodovi, jako ostatně jde člověk ke všem lékařům, ale byla jsem mile překvapená, jak ze mne strach spadl když na mne pan doktor jen promluvil. Je to člověk na svém místě. Zcela zaujatý tím, jak nejlépe člověku pomoci. I když jsem se operace velmi bála, když mi řekl, že mne bude operovat on sám, jsem zcela klidná a je po strachu. Díky pane doktore, díky.

Pan doktor ,,udělal" manželovi kolena - zlaté ruce!!!

Opravdu profesionální přístup a hlavně řešení problému. Jsem opravdu vděčná tomuto lékaři, že mi vrátil zpět do plnohodnotného života a zbavil bolestí ramene, se kterou si lékař před ním nevěděl rady. Místo operace jsem podstoupila jedenkrát aplikaci tzv. rázové vlny a léčba byla opravdu účinná. Moc děkuji a všem tohoto lékaře doporučuji.

Profesionální přístup k pacientovi. Svou problematiku ovládá, zná stádia kloubních onemocnění a nenutí pacienta k předčasné operaci, ale na druhé straně umí asi vystihnout okamžik kdy je ten správný čas.
Tento lékař vrátil již hodně pacientů zpět do aktivního života.

Je to opravdu PAN DOKTOR,specialista,vynikájící přístup k pacientovi.Doporučuji.Eva

Jednoduše skvělý jako člověk a zároveň doktor. Své povolání vykonává jako poslání. Nejdůležitější je jeho věcná a srozumitelná komunikace s pacientem.Tímto si získává důvěru u pacienta ,což beru jako základ k jeho následujícím úspěšným léčebným metodám.
Poznámka : v čekárně mezi pravidelnými pacienty ihned zjistíte jakou známku si zaslouží tento lékař ortopéd...

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Cca 2-3 týdny mě trápí bolest lýtka. Vše začalo pravděpodobně po plavání při špatném pohybu nejprve bolestí kříže, která však během několika dnů odezněla nicméně místo ní po určité době nastoupila bolest levého lýtka. Bolest se projevuje především v klidu při nečinnosti či slabé aktivitě, při běžné chůzi či sportu (plavání, snowboard) naopak zcela odezní a návrátí se opět až při klidu. Mazání běžnými mastmi (ibalgin gel, olfen) bolest zmírní avšak zcela neutlumí ani nevyřeší. Zároveň intenzita je proměnlivá, někdy je den zcela bez bolesti, jindy naopak intenzivnější i s mravenčením na levém nártu a chodidlu. Myslíte, že se jedná pouze o namožený sval či je zde nějaké riziko projevu vážnější nemoci? Děkuji

dobrý den, pravděpodobně jenom svalová únava, pokud při sportovní zátěži bolesti odezní.
Doporučuji stretching, měkké techniky . Při delších obtížích , kontrola na spec. RHB ev. ortopedické ambulanci. Bez.

MUDr. Zdeněk Bezvoda