Senovážné náměstí 22, Praha
Privátní chirurgická praxe (mapa)

Hotovost
736 60.....

Anoskopie • od 350 kč

Vstupní vyšetření • od 500 kč

Kontrolní vyšetření • od 250 kč +7 Více

Odstranění kožního, mateřského znaménka, pihy • od 700 kč

Odstranění podkožního tukového útvaru • od 700 kč

Vyšetření žil dolních končetin • od 500 kč

Léčba HEMOROIDŮ /hemeroidů/ přístrojem HEMORON, řitních trhlin a dalších onemocnění konečníku a tlustého střeva Kosmetické a estetické operace Léčba...

• křečové žíly
  • kosmetické vady
  • hemoroidy

Ukončené školy

• lékařská fakulta University Karlovy v Praze 1971

Znalost jazyků

Čeština

Vynikajici profesional. Vse vysvetli, zakrok provádí velmi citlive, ve vsem se snazi vyjit pacientovi vstric. Takto by mela vypadat lekarska pece vsude.

Pan doktor Dvořák je velmi profesionální proktolog, ale zároveň má velmi lidský a osobní přístup. Při jeho návštěvě si nepřipadáte jako když mluvíte s někým, kdo mluví latinsky jen abyste mu nerozuměli. Vše vysvětlí, řekne, co vás čeká, v případě dotazů je na telefonu - kéž by byl takový každý lékař.

Zkušený, erudovaný chirurg, s příjemným chováním ,velmi zručný, vzdělaný a lidský

skvělý přístup,ochotný, pečlivý, vše krásně vysvětlí!

Výborný lékař, specialista, člověk, moc milá sestřička. Doporučuji

Pan doktor mi prováděl zákrok Hemoronem - s tím jsem byl spokojen. Pak mi odstaňoval mateřská znaménka na zádech. 4 roky po zákroku mám na zádech stale ošklivé jizvy. Když to vidí jiný doktor, říká, že je to tím, že to bylo špatně stažené - těd budu mít do konce života zjizvená záda nebo musím jít na nějakou plastiku

Vynikající lékař s velmi lidským přístupem k pacientovi, zkrátka lékař na svém místě. Takto by u nás mělo zdravotnictví vypadat. Pana doktora doporučuji, kde mohu.
Sestřička též velmi milá.

Takhle má vypadat zdravotnictví !
Od první chvíle s vámi doktor komunikuje, vysvětluje a navrhuje řešení.
Před zákrokem se dozvíte co se přesně bude dít, během zákroku vám doktor sděluje postup a neustále udržuje komunikaci. Odcházíte a víte co se vám přihodilo, jak se s tím doktor vypořádal, jak jste na tom teď a co vás eventuelně čeká.
Prostředí příjemné, sestra úžasně lidská.

Takhle má vypadat zdravotnictví. Od první chvíle víte, co se s vámi bude dít. Doktor vše popíše, vysvětlí, navrhne řešení. Před zákrokem informuje co se bude dít a během samotného zákroku s vámi neustále komunikuje popisuje a vysvětluje.
Odcházíte ošetřen a víte všechno co se s vámi dělo, děje a možná bude dít v budoucnu.

Nejlepší chirurg,profesionální přístup a pokaždé poradí a pomůže a super sestra,takových je dneska málo.

Anoskopie

od 350 kč

od 350 kč

Vstupní vyšetření

Kontrolní vyšetření

od 250 kč

od 250 kč

Privátní chirurgická praxe

Odstranění kožního, mateřského znaménka, pihy

Odstranění podkožního tukového útvaru

Vyšetření žil dolních končetin

Léčba křečových žil

Proktologické vyšetření

Léčba hemoroidů

Vyšetření přístrojem HEMORON

Privátní chirurgická praxe

skvělý přístup,ochotný, pečlivý, vše krásně vysvětlí!

Výborný lékař, specialista, člověk, moc milá sestřička. Doporučuji

Sestřička též velmi milá.

Takhle má vypadat zdravotnictví !
Od první chvíle s vámi doktor komunikuje, vysvětluje a navrhuje řešení.
Prostředí příjemné, sestra úžasně lidská.

26 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    asi před třemi měsíci jsem objevila na toaletním papíře krev. Následující den při vyprazdňování jsem pocítila neuvěřitelnou bolest, která mě provázela už při každé stolici opět s pár kapkami krve. Po čtyřech dnech krev ustala, ale bolest ne, proto jsem začala s koupelemi v dubové kůře a s gelem též z dubové kůry. Po týdnu bolest kompletně ustala, ale já byla i nadále vystresovaná z každé defekace. Asi po 2 týdnech se bolest dostavila v podobě štípnutí při stolici. To jsem ignorovala, jelikož to bylo snesitelné. Ovšem dnes se mi opět vrátila nesnesitelná bolest, ale bez kapek krve. Často mám zácpu, která trvá i 4 dny, přitom se snažím jíst zdravě a piji nejméně 2 litry vody denně. Není pozdě řešit tento problém nechirurgickou cestou? Je mi teprve 21 let. Prosím Vás o radu. Předem děkuji za odpověď.

Alžběta

Dobrý den, nejpravděpodobněji se bude jednat o trhlinu řitní,latinsky fissura ani.Doporučuji jednoznačně vyšetření u proktologa,který Vám navrhne příslušnou léčbu.
    MUDr.Zbyněk Dvořák
    Privátní proktologická ordinace
    Senovážné nám. 22,Praha 1

MUDr. Zbyněk Dvořák

• Zdravím a mám doporučení na kolposkopií a ráda bych se objednala. Jsem z Prahy a předem moc děkuju

Dobrý den, bohužel v současnosti koloskopii neprovádím, obrátit se můžete na kolegu MUDr.Koudu z téže ordinace na Senovážném nám. 22 v Praze 1
    Krásný den
    MUDr.Zbyněk Dvořák