Senovážné náměstí 22, Praha
Privátní chirurgická praxe (mapa)

Hotovost
736 60.....

Anoskopie • od 350 kč

Kontrolní vyšetření • od 250 kč

Léčba hemoroidů +7 Více

Léčba křečových žil

Odstranění kožního, mateřského znaménka, pihy • od 700 kč

Odstranění podkožního tukového útvaru • od 700 kč

Léčba HEMOROIDŮ /hemeroidů/ přístrojem HEMORON, řitních trhlin a dalších onemocnění konečníku a tlustého střeva Kosmetické a estetické operace Léčba...

• křečové žíly

od 250 kč

Léčba hemoroidů

Léčba křečových žil

Privátní chirurgická praxe

Odstranění kožního, mateřského znaménka, pihy

od 700 kč

Vyšetření přístrojem HEMORON

Vyšetření žil dolních končetin

od 500 kč

Privátní chirurgická praxe

Vynikajici profesional. Vse vysvetli, zakrok provádí velmi citlive, ve vsem se snazi vyjit pacientovi vstric. Takto by mela vypadat lekarska pece vsude.

Pan doktor Dvořák je velmi profesionální proktolog, ale zároveň má velmi lidský a osobní přístup. Při jeho návštěvě si nepřipadáte jako když mluvíte s někým, kdo mluví latinsky jen abyste mu nerozuměli. Vše vysvětlí, řekne, co vás čeká, v případě dotazů je na telefonu - kéž by byl takový každý lékař.

Zkušený, erudovaný chirurg, s příjemným chováním ,velmi zručný, vzdělaný a lidský

skvělý přístup,ochotný, pečlivý, vše krásně vysvětlí!

Výborný lékař, specialista, člověk, moc milá sestřička. Doporučuji

Pan doktor mi prováděl zákrok Hemoronem - s tím jsem byl spokojen. Pak mi odstaňoval mateřská znaménka na zádech. 4 roky po zákroku mám na zádech stale ošklivé jizvy. Když to vidí jiný doktor, říká, že je to tím, že to bylo špatně stažené - těd budu mít do konce života zjizvená záda nebo musím jít na nějakou plastiku

Vynikající lékař s velmi lidským přístupem k pacientovi, zkrátka lékař na svém místě. Takto by u nás mělo zdravotnictví vypadat. Pana doktora doporučuji, kde mohu.
Sestřička též velmi milá.

Takhle má vypadat zdravotnictví !
Od první chvíle s vámi doktor komunikuje, vysvětluje a navrhuje řešení.
Před zákrokem se dozvíte co se přesně bude dít, během zákroku vám doktor sděluje postup a neustále udržuje komunikaci. Odcházíte a víte co se vám přihodilo, jak se s tím doktor vypořádal, jak jste na tom teď a co vás eventuelně čeká.
Prostředí příjemné, sestra úžasně lidská.

Takhle má vypadat zdravotnictví. Od první chvíle víte, co se s vámi bude dít. Doktor vše popíše, vysvětlí, navrhne řešení. Před zákrokem informuje co se bude dít a během samotného zákroku s vámi neustále komunikuje popisuje a vysvětluje.
Odcházíte ošetřen a víte všechno co se s vámi dělo, děje a možná bude dít v budoucnu.

Nejlepší chirurg,profesionální přístup a pokaždé poradí a pomůže a super sestra,takových je dneska málo.

29 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den chci se zeptat už delší dobu krvacim se stolice,ale posledni dobou nestíham chodit na wc tak casto zadrzuji a pak mam krev ve stolici,muže too by příčína krvacení?Pak me bolí trošku bricho..Krev se mi obevi na i toaletním papíre..

Doporučuji proktologické vyšetření, které by odhalilo příčinu obtíží s event. následnou léčbou.
    MUDr.ZbyněkDvořák
    Proktologie Praha 1,Senovážné nám. 22.

MUDr. Zbyněk Dvořák

Dobrý den,
    světle červená krev z konečníku může být způsobena vnitřními hemoroidy,ale mohou být i jiné příčiny.Doporučuji proto určitě absolvovat vyšetření na chirurgii či na proktologii.

MUDr.Zbyněk Dvořák
    Proktologicko- chirurgická ordinace
    Praha 1 Senovážné nám. 22.

MUDr. Zbyněk Dvořák

• křečové žíly