Hotovost

Léčba hemoroidů +7 Více

Léčba křečových žil

Odstranění kožního, mateřského znaménka, pihy • od 700 kč

Odstranění podkožního tukového útvaru • od 700 kč

Léčba HEMOROIDŮ /hemeroidů/ přístrojem HEMORON, řitních trhlin a dalších onemocnění konečníku a tlustého střeva Kosmetické a estetické operace Léčba...

• křečové žíly

od 250 kč

Léčba hemoroidů

Léčba křečových žil

Privátní chirurgická praxe

Odstranění kožního, mateřského znaménka, pihy

od 700 kč

Vyšetření přístrojem HEMORON

Vyšetření žil dolních končetin

od 500 kč

Privátní chirurgická praxe

Vynikajici profesional. Vse vysvetli, zakrok provádí velmi citlive, ve vsem se snazi vyjit pacientovi vstric. Takto by mela vypadat lekarska pece vsude.

Pan doktor Dvořák je velmi profesionální proktolog, ale zároveň má velmi lidský a osobní přístup. Při jeho návštěvě si nepřipadáte jako když mluvíte s někým, kdo mluví latinsky jen abyste mu nerozuměli. Vše vysvětlí, řekne, co vás čeká, v případě dotazů je na telefonu - kéž by byl takový každý lékař.

Zkušený, erudovaný chirurg, s příjemným chováním ,velmi zručný, vzdělaný a lidský

skvělý přístup,ochotný, pečlivý, vše krásně vysvětlí!

Výborný lékař, specialista, člověk, moc milá sestřička. Doporučuji

Pan doktor mi prováděl zákrok Hemoronem - s tím jsem byl spokojen. Pak mi odstaňoval mateřská znaménka na zádech. 4 roky po zákroku mám na zádech stale ošklivé jizvy. Když to vidí jiný doktor, říká, že je to tím, že to bylo špatně stažené - těd budu mít do konce života zjizvená záda nebo musím jít na nějakou plastiku

Vynikající lékař s velmi lidským přístupem k pacientovi, zkrátka lékař na svém místě. Takto by u nás mělo zdravotnictví vypadat. Pana doktora doporučuji, kde mohu.
Sestřička též velmi milá.

Názor přidán dne 14.09.10 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Takhle má vypadat zdravotnictví. Od první chvíle víte, co se s vámi bude dít. Doktor vše popíše, vysvětlí, navrhne řešení. Před zákrokem informuje co se bude dít a během samotného zákroku s vámi neustále komunikuje popisuje a vysvětluje.
Odcházíte ošetřen a víte všechno co se s vámi dělo, děje a možná bude dít v budoucnu.

Nejlepší chirurg,profesionální přístup a pokaždé poradí a pomůže a super sestra,takových je dneska málo.

39 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, mám 20let a mám vnější hemeroidy již delší dobu, asi v 15 letech jsem si do začal uvědomovat že něco mám protože doktoři to neřešili. Trpěl jsem zácpami od malička. Naštěstí se mi to zlepšilo a zácpu mívám nyní velice zřídka ale hemeroidy bohužel zůstávají stále. Muj gastrolog mi řekl že nemám hemeroidy tak rozšířené a že nevadí pokud pár krat mívám krev ve stolici. Jenže podle mne to normálně není a chci se jich zbavit úplně. Mazal jsem je různými mastmi, zkoušel koupel v dubové kůře ale nikdy to nezmizelo úplně. Momentálně chci vyzkoušet Detralex ale nevím jestli bude mít účinek a jak bych ho měl dávkovat jelikož nemám hemeroidy velké, jde o první stádium, myslim. Další problém je ten že teď mám partnera mívám s nim anál a zdá se že mi to dráždí a zvětšuje hemeroidy, může to být způsobeno sexem Ačkoliv používáme hodně lubrikantu? Prosim o radu jak se toho zbavit, nejprve spíše mastmi a tabletkami. Později pokud je třeba i jinou cestou.
    Děkuji pěkně za odpověď a pomoc.

Dobrý den,
    doporučuji jednoznačně Vám navštívit proktologa a nechat se vyšetřit.
    Dle Vašeho laického popisu nelze rozhodnout ,zda se jedná o hemoroidy zevní, či vyhřezávající hemoroidy vnitřní, či jen výrůstky na okraji konečníku- pliky anální.Až dle přesné diagnozy je možno volit léčebný postup. Samozřejmě, že anální styk, přispívá ke dráždění konečníku a může způsobovat obtíže.
    Pokud budete aplikovat dubovou kůru v gelu místně, nic nezkazíte.
    Proktologicko-chirurgická ordinace
    Senovážné nám. 22, Praha 1

• Dobrý den,
    Mého syna už asi 2 týdny trápí bolest konečňíku (občas ho bolí i v noci) je mu 14 let.
    Nemůže se pořádně vyprázdnit mazali jsme to sudocremem. Nepomohlo.
    Co by to mohlo být?
    Zdá se mi že na hemoroidy je moc mladý a nekrvácí.

Dobrý den,
    rozhodně Vám doporučuji navštívit ordinaci dětského chirurga, či proktologa a nechat syna vyšetřit.Ani ve 14 letech nelze vyloučit hemoroidální onemocnění, mohlo by se jednat i o řitní trhlinu.

MUDr.Zbyněk Dvořák
    Proktologická a chirurgická ordinace