O nás

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY MÁME SMLOUVY SE ZDRAVOTNÍMI POJIŠŤOVNAMI

Naše rodinná zubní klinika v Brně vznikla s cílem poskytnout našim pacientům komplexní moderní péči dle evorpských standardů v příjemném a nenuceném prostředí.

Klademe důraz nejen na precizně odvedenou práci, ale také na prostředí, ve kterém se bude pacient cítit jako u známých na návštěvě. Při stomatologickém zákroku můžete sledovat Váš oblíbený pořad na televizi nebo Vás bude lékař informovat o právě prováděném zákroku. Televizi nad zubařským křeslem ocení zejména Ti nejmenší – a to Vaše děti. Těm rádi pustíme jejich oblíbenou pohádku, abychom je rozptýlili a odvedli jejich pozornost.

Přijďte nás tedy navštívit na nezávaznou konzultaci a vyšetření do Paláce Chlumeckých. Vchod je mezi Chytrou lékarnou a pivnicí Pegas.

Palác Chlumeckých je nově zrekonstruovanou budovou v samotném centru Brna mezi ulicí Česká a Náměstím Svobody. V jeho spodním patře se nachází lékárna s obchody. Ve vnitrobloku 3NP leží vyhlášená klinika plastické chirurgie PERFECT CLINIC – MUDr. Kufa, MUDr. Pros a spol., ortodoncie CERCE zkušené Doc. MUDr. Pavlíny Černochové PhD. Na tomto patře se nachází také naše zubní klinika SMILE FACTORY MDDr. Jany Beranovské.

Naši pacienti si mohou oddechnout nejen na naší recepci u kávy, ale také v zahradě přímo v centru Brna. Zdejší prostředí skýtá prostor k relaxaci mimo rušné brněnské ulice.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (19)

MDDr. Jana Přibylová Jiný

Má fóbie ze zubařů sahá až do útlého dětství. Mé zkušenosti se zubaři byly tak špatné, že jsem v dospělosti učinila to nejhorší rozhodnutí - přestala jsem k nim chodit úplně. Však proč taky, stačí se o zuby pořádně starat a bude to fajn, ne?...to byl pěkný nesmysl. Z malých kazů se staly velké, hluboké a bolavé nepříjemnosti. Musela jsem to začít řešit. A rozhodla se pro Smile Factory. Dny před ošetřením byly peklem. Má fóbie je skutečně hluboká a já jsem nemohla spát ani jíst, pořád jsem na to myslela a malovala si v hlavě ty nejhorší scénáře. Před samotnou návštěvou jsem musela šestkrát obejít Svoboďák a pak deset minut stála před zvonkem do ordinace a odhodlávala se zazvonit. V čekárně už jsem byla šílená strachy a chtěla jsem utéct. Když si mě paní doktora zavolala, projevil se můj strach v plné síle. Strašně jsem brečela, třásla se a chovala se jako děcko. Upřímně, zasloužila jsem si pár facek, ale jediné, čeho se mi dostalo byla útěcha. Paní doktorka je neskutečné sluníčko a velmi milý a laskavý člověk. Nespěchala na mě, uklidňovala mě a dala mi pár chvil, abych se vydýchala. Tvrdila, že "nejhorší" je injekce. To jako vážně?? Malé píchnutí oproti vrtání několika hlubokých kazů?? Ale víte co? Měla pravdu. A ani ta injekce nebolí. Trošičku to tlačí, to je celé. Pak už nebolelo vůbec nic. A když jsem si jednou, spíše hypochondricky hekla (nebolelo nic, jen jsem cítila, jako by mi do zubu natekla trocha studené vody), připíchla injekci, kterou jsem už necítila vůbec a pak už jsem vůbec netušila, že mi něco vrtá. A když už nějaká slza (úlevy, že to fakt nebolí!) ukápla, paní instrumentalistka mi jí diskrétně utřela a pohladila mi ruku. Doteď jsem opravdu dojatá, jak laskaví ke mně všichni byli i když jsem se chovala, jako trubka. Takže nepanikařte ani vy, když jsem to zvládla já, tak každý. Opravdu, nebojte se a jděte. Všechen stres, který jsem s tím měla, byl jen v mé hlavě, byl prostě vymyšlený. U paní doktory na vás nebude nikdo zlý, nikdo Vám nebude vyčítat, že jste u zubaře dlouho nebyli, nikdo se na Vás nebude dívat skrz prsty, že máte strach. A hlavně, opravdu to vůbec nebolí. Neskonalý dík paní zubařce i paní instrumentářce. Jsou to lidé na svém místě a jsou prostě úžasné. Odvedly jste skvělou práci, děkuju :)

MDDr. Jana Beranovská Běžný termín

Paní doktorka je moc prima. Všechno podrobně vysvětlí - předělala mi komplet celý chrup, kde to byl kaz na kazu, protože předchozí doktor mi tvrdil neustále, že ty bolesti jsou určitě od dásní - kazy byly "schované" mezi zuby apod. Ale paní doktorka kazy našla a všechno postupně opravila. Je to poprvé v mém životě, co chodím z pravidelných prohlídek bez kazu a bez problémů, i když už mně přeřadili k jinému lékaři, protože paní doktorka má moc obsazeno. Ale v zásadě mi to nevadí, protože i ten je dobrý, stejně jako hyienistka ve Smilefactory. Jediné na co si můžu "postěžovat" je, že paní doktorka je vtipná a chechtat se při zákroku s nástroji v puse je docela nebezpečné :-)

MDDr. Nikola Šušková ošetření zubního kazu

Paní doktorka je velice milá, zodpovědná a důsledná. Před zákrokem vše vysvětlí, úkony provádí bezbolestně a vždy informuje o dalším postupu. Myslím, že vždy dělá vše pro to, aby byl zákrok v co nejlepším zájmu pacienta. Vřele doporučuji.

MDDr. Nikola Šušková Jiný

Naprostá spokojenost. Milá, ochotná a pečlivá paní doktorka, která každý krok předem vysvětlí a dá dost prostoru během zákroku, sby se člověk mohl vydýchat ️

MDDr. Nikola Šušková

Paní doktorku jsem měl možnost poznat jak z pozice dloudobého pacienta, tak z pozice jejího asistenta. Je úžasná. Stejně, jako její kolegové vše vysvětlí, předvede a automaticky při zákroku předejde bolesti. Že je zkušená a precizní poznám z výsledků její práce, ale také z druhé strany, kdy mám možnost jí koukat pod ruce. Za mě určitě doporučuji.

Hana Kosařová Motáňová Pravidelná návštěva dentální hygieny

Velmi profesionální přístup. Cením si především milého a příjemného vystupování. Kladně hodnotím také snahu pomoci naučit se správné návyky a vše důkladně klientovi vysvětlit. Prováděné zákroky jsou bezbolestné, nejsou nepříjemné a s trochou snahy by se u nich dalo klidně usnout. Velmi vřele doporučuji.

MDDr. Dominika Želiarová (Halajová)

Mé hodnocení a doporučení je založeno na zkušenostech s předchozími zubaři a musím konstatovat, že smile factory je úplně jiná liga ať už polohou, prostředím nebo službami a to bez čekání. Byl jsem přijat do péče k Mddr. Dominice Želiarové a takový pocit nejen ze vstupního vyšetření jsem nikdy neměl. Perfektně mne seznámila se stavem zubů, vysvětlila, jaký bude postup a léčebný plán, zeptala se na potřebné informace a po souhlasu se při další návštěvě pustila do zásahu. Připadal jsem si jak v jiném dimenzi ..... anestezie pro bezbolestný průběh ošetření, informace během zákroku, spolupráce jak se mnou, tak se sestrou, dotazy na bolest atp. A výsledek ? Zub jak nový, k nerozeznání od zubu zdravého, nikdy neopravovaného. Další zákroky probíhaly obdobně a já konečně vím, jak má vypadat perfektní přístup k pacientovi a rozhodně doporučuji.

MDDr. Filip Hromčík

Pan doktor mi stanovil plán léčby, dělal několik výplní, trhal dvě osmičky a jeho služby můžu s klidným svědomím doporučit. Vše proběhlo bez komplikací s výborným výsledkem a vždy jsem dostal profesionální a lidsky příjemnou péči.

MDDr. Filip Hromčík

Výborná zkušenost s panem doktorem, mohu jen doporučit. V rámci zákroku, který není a ani nemůže být příjemný, udělal vše potřebné k tomu, aby jeho průběh byl co nejhladší. Vysvětlil mi všechny okolnosti kolem stavu zubů a po zákroku i doporučený postup pro udržení co nejlepší kondice do budoucna.

MDDr. Nikola Šušková

U této paní zubařky jsem konečně zase narazila na člověka, který vykonává svou práci tak, aby ji vykonával pořádně a poctivě. Je precizní, šikovná, lidská, moc milá a ještě se s ní člověk u zákroku zasměje. Takže díky za ten pocit, s kterým můžu chodit k vám na kliniku :)

Kontakt