Adresa

Pod kaštany 15, Brno
Praktická zubní lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
16 názorů

M
Ověřeny pacient

Vynikající lékařka. Chodím k ní přes 30 let a neznám lepšího doktora. Velmi profesionální přístup k pacientům, výborný chirurg.


Š
Ověřeny pacient

Pani doktorka je skvělá profesionálka.Zachranila mi dva zuby které mi předchozí lékařka navrhla k vytržení. Dává mi postupne zuby dohromady a před každým zákrokem vysvětli co bude dělat a jak. Jsem maximalne spokojena.


J
Ověřeny pacient

S prací paní doktory jsem spokojena, chodím k ní od té doby co si zařídila privátní praxi v roce 1994. Nemám žádný důvod měnit svého zubaře a nechápu některé komentáře níže uvedené. Jarka. Břeclav.


Dobrý den. Chtěla bych paní doktorce moc a moc poděkovat. Byla mi doporučena od několika známých. S její prací jsem velice spokojená. PAní doktorka je neuvěřitelně příjemná, vtipná, ale hlavně velmi šikovná. Pokud hledáte zubaře, tak paní doktorku můžu vřele doporučit.
S pozdravem Jarka P.


Paní doktorka se o celou naši rodinu stará více než 20 let. Je to vždy usměvavá, milá žena, profesionálka s šikovnýma ručičkama.


K paní doktorce chodím již asi 25 let. Ještě když začínala na stomatologické ambulanci na Hybešově ulici. Jakmile se zařídila jako soukromá lékařka ihned jsem přešla k ní. Jsem u ní doposud a celá naše rodina. Nemohu si přát lepšího zubaře. Práce kvalitní, paní doktorka milá, sympatická a hlavně má jemné ruce. Díky ní se nebojím zubaře. Nevím jak s ní může mít někdo problémy. Pravděpodobně ten kdo má problémy se všemi lidmi okolo, nebo sám se sebou.Takže mohu vřele doporučit a souhlasím se všemi kladnými příspěvky jak byly napsány. Myslím, že je dobré vyzkoušet paní doktorku a udělat si sami názor. Bude na 100 procent kladný. Řezaninová


Zdravím všechny, je až k smíchu, jak se někdo stará, kolikrát někdo jede na dovolenou a ne o kvality lékaře, ke kterému chodí. Já jsem s paní doktorkou i její sestřičkou velmi spokojená a takové kvalitní služby a přístup jsem u předešlých zubařů neměla. Velice ráda bych u ní zůstala, pokud to půjde napořád.
Vždy mám vše kvalitně sravené a co se týče čekání v čekárně, holt je to individuální a u někoho se to protahne a zpoždění se tahne celý den, ale pokud by se jelo na čas, tak by jste mohli mít jen vyvrtáno bez plomby a tu až příště, aby ostatní nemuseli čekat :-)))) pěkný den všem


Já osobně jsem nadmíru spokojen s prací paní doktorky Ventrubové. Jedním slovem naprosto vynikající. Skvělý odborník, skvělý přístup. Co se týče zde napsaných některých negativních komentářů, tak s tím se nedá v žádném případě souhlasit.
K paní doktorce chodím pravidelně několik let a ani jednou nenastal žádný problém. Paní doktorka je velmi příjemná, vtipná a naprosto erudovaná. Naprosto perfektní je i spolupráce s její velmi milou zdrav. sestřičkou Danou.
Závěrem dávám plný počet bodů. Lepšího a příjemnějšího lékaře jsem za svůj život ještě nepotkal./ a to jsem už tady 55let a spoustu měsíců jsem byl hospitalizovaný v nemocničních zařízeních /


Jsem velmi spokojen s péčí a přístupem lékařky. Ošetření je kvalitní,mohu doporučit. Než jsem začal chodit k paní doktorce, měl jsem velmi špatné zkušenosti a před každým ošetřením jsem měl velký strach, ale od té doby co pravidelně navštěvuji paní doktorku,jsem bez obav a plně lékařce důvěřuji!


Vynikající odborník i na složité chirurgické zákroky - resekce a pod. Vždy příjemná se zájmem o pacienta, vysvětlí a navrhne řešení i podle možností pacienta s ohledem na finanční náklady.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti