Praktická zubní lékařka
Pod kaštany 15, Brno

Vynikající lékařka. Chodím k ní přes 30 let a neznám lepšího doktora. Velmi profesionální přístup k pacientům, výborný chirurg.

Pani doktorka je skvělá profesionálka.Zachranila mi dva zuby které mi předchozí lékařka navrhla k vytržení. Dává mi postupne zuby dohromady a před každým zákrokem vysvětli co bude dělat a jak. Jsem maximalne spokojena.

S prací paní doktory jsem spokojena, chodím k ní od té doby co si zařídila privátní praxi v roce 1994. Nemám žádný důvod měnit svého zubaře a nechápu některé komentáře níže uvedené. Jarka. Břeclav.

Dobrý den. Chtěla bych paní doktorce moc a moc poděkovat. Byla mi doporučena od několika známých. S její prací jsem velice spokojená. PAní doktorka je neuvěřitelně příjemná, vtipná, ale hlavně velmi šikovná. Pokud hledáte zubaře, tak paní doktorku můžu vřele doporučit.
S pozdravem Jarka P.

Paní doktorka se o celou naši rodinu stará více než 20 let. Je to vždy usměvavá, milá žena, profesionálka s šikovnýma ručičkama.

K paní doktorce chodím již asi 25 let. Ještě když začínala na stomatologické ambulanci na Hybešově ulici. Jakmile se zařídila jako soukromá lékařka ihned jsem přešla k ní. Jsem u ní doposud a celá naše rodina. Nemohu si přát lepšího zubaře. Práce kvalitní, paní doktorka milá, sympatická a hlavně má jemné ruce. Díky ní se nebojím zubaře. Nevím jak s ní může mít někdo problémy. Pravděpodobně ten kdo má problémy se všemi lidmi okolo, nebo sám se sebou.Takže mohu vřele doporučit a souhlasím se všemi kladnými příspěvky jak byly napsány. Myslím, že je dobré vyzkoušet paní doktorku a udělat si sami názor. Bude na 100 procent kladný. Řezaninová

Zdravím všechny, je až k smíchu, jak se někdo stará, kolikrát někdo jede na dovolenou a ne o kvality lékaře, ke kterému chodí. Já jsem s paní doktorkou i její sestřičkou velmi spokojená a takové kvalitní služby a přístup jsem u předešlých zubařů neměla. Velice ráda bych u ní zůstala, pokud to půjde napořád.
Vždy mám vše kvalitně sravené a co se týče čekání v čekárně, holt je to individuální a u někoho se to protahne a zpoždění se tahne celý den, ale pokud by se jelo na čas, tak by jste mohli mít jen vyvrtáno bez plomby a tu až příště, aby ostatní nemuseli čekat :-)))) pěkný den všem

Já osobně jsem nadmíru spokojen s prací paní doktorky Ventrubové. Jedním slovem naprosto vynikající. Skvělý odborník, skvělý přístup. Co se týče zde napsaných některých negativních komentářů, tak s tím se nedá v žádném případě souhlasit.
K paní doktorce chodím pravidelně několik let a ani jednou nenastal žádný problém. Paní doktorka je velmi příjemná, vtipná a naprosto erudovaná. Naprosto perfektní je i spolupráce s její velmi milou zdrav. sestřičkou Danou.
Závěrem dávám plný počet bodů. Lepšího a příjemnějšího lékaře jsem za svůj život ještě nepotkal./ a to jsem už tady 55let a spoustu měsíců jsem byl hospitalizovaný v nemocničních zařízeních /

Jsem velmi spokojen s péčí a přístupem lékařky. Ošetření je kvalitní,mohu doporučit. Než jsem začal chodit k paní doktorce, měl jsem velmi špatné zkušenosti a před každým ošetřením jsem měl velký strach, ale od té doby co pravidelně navštěvuji paní doktorku,jsem bez obav a plně lékařce důvěřuji!

Vynikající odborník i na složité chirurgické zákroky - resekce a pod. Vždy příjemná se zájmem o pacienta, vysvětlí a navrhne řešení i podle možností pacienta s ohledem na finanční náklady.