Praktický lékař pro dospělé
Ukrajinská 11/980, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

souhlasim s nazorem predeslych respondentu slouzi uz moc dlouho a u me vse leci paralen ibalgin nebo algifen, kdyz to nezabere tak nasazuje antibiotika.nekdy nasazuje antibiotika hned a to kdyz si nevi rady. pokud mate radi svoje zdravi radeji se mu vyhnete.jinak myslim ze neni zly ale uz rozhodne ma byt v duchodu a ne v aktivni sluzbe. jak pisi pokud muzete vyhnete se mu.

Lékař,který nemá zájem o pacienty,nekomunikuje s nimi,ti ho evidentně obtěžují.Bohužel jsem k němu chodila 35 let.Za tu dobu mě jedinkrát neoslovil jménem. Nezeptal se jak se cítím, na můj zdravotní stav,atd..Jen rychle napsat nějaký lék a vypadnout.Píše tak, že to po sobě nikdy nepřečte !!Chtělo by to nějaký audit - jak si vede zdravotní dokumentaci.V lékárně recepty pokaždé nemohou přečíst,tak jen hádají.Již delší dobu přesluhuje,myslím, že by se hodilo pana doktora nahradit kvalitnějším lékařem.

Tenhle pan doktor nejdříve na všechno předepisuje paralen nebo ibalgin aniž by se zeptal, co vám je. Když to po pár dnech nezabere, nasadí antibiotika. Pokud nezaberou, nasadí jiná. Mě dal na banální angínu 3x různá antibiotika za sebou..díky tomu mi později na ORL zjistili, že mám v krku plíseň..sídlí ve staré komunistické budově polikliniky, nic nevysvětlí, s ničím neporadí. Rozhodně nedoporučuji.