Praktický lékař pro dospělé
Zárubova 498, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Č

S panem doktorem jsem nikdy neměla žádný problém. Jeho přístup k pacientům je příjemný. Podle mého je to dobrý doktor :)

S tím, že by pan doktor jen předepisoval léky, nemohu souhlasit, já jsem naopak měla problém, že mi bez odborného vyšetření léky rozhodně předepsat nechtěl. Jinak myslím, že na obvoďáka je docela metodický a systematický a věci se snaží řešit komplexně. Jen některé názory se mi už zdají zastaralé, nevím, jestli se dále vzdělává. Oceňuji, že chodí včas narozdíl od mnoha jiných a při příchodu do čekárny pacienty pozdraví, což v našem zdravotnictví není stále samozřejmostí.

Pan Rus není lékař!!! Potřebujete nějaké léky?? On Vám je s klidem napíše, jen si musíte říci jaké!!! Mojí mamince 12 let cpal léky na cukrovku a ona furt a furt za ním chodila ať jí je píše a on s klidem jí je stále psal. Za tu dobu jí vůbec nedělal testy na cukr...až najednou skončila v nemocnici a tam se moc divili, co užívá za léky na údajnou cukrovku. A proč? Zřejmě před 12 ti lety měla mamka nižší cukr a on jí hned nasadil léky a neověřoval si, zda je má stále brát. Je to doktor jen pro důchodce, ty jsou určitě spokojený!!! Co potřebují to jim napíše!!!!

Komunikativní s velkým přehledem a znalostmi

MuDr Rus je velice schopný a erudovaný lékař, který je velice zodpovědný a vždy velice vstřícný a ochotný pomoci v případě nemoci.Dovede velice dobře diagnostikovat příčinu nemoci a následně ji úspěšně vyléčit. Já i můj syn k panu doktorovi chodíme již skoro čtyřicet let a jsme s jeho péčí a vstřícností velice spokojeni a proto všem pana doktora velice doporučujeme.Vaníček

Plná spokojenost, jak v přístupu k pacientům tak v diagnoze.

S negativními názory na pana Vladislava Rusa nelze souhlasit, jsou nepravdivé. Pan Rus je výtečný lékař, zachránil život mojí mamince a výborně se o ni stará. Je to náš rodinný lékař, je s ním výborná domluva a je-li to v jeho možnostech snaží se nám vždy vyjít vstříc.

Pan doktor Rus má skvělé odborné znalosti, dobře se chová k pacientům a jeho ambulanci lze jenom doporučit. Škoda, že si jej lidé často pletou s jeho jmenovcem. Lepšího praktického lékaře jsem za svůj život nepotkal a to je
mi už 48 let.

s panem Rusem mám je n ty nejhorší zkušenosti..... Mám pocit, že se mě ptá na diagnózu a abych si snad naordinovala léky sama!!! Je fakt, že když jsem potřebovala zazásobit rodinu analgetiky, tak mi je v klidu napsal!!!!
....to svědčí o schopnosti pana Rusa

Pan doktor má věhlasnou klientelu mezi zahraničními herci,takže to asi svědčí o jeho kompetentnosti.