Adresy (2)

Gen. Janouška 902/17, Praha
Poliklinika Černý Most

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Hloubětínská 3/13, Praha
GynCentrum Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
35 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
P
Umístění: Poliklinika Černý Most Jiný

Asi pred 17 lety jsem byla u jine doktorky kde jsem platila 1000 kc ročně, pak jsem si našla doktora Klimeše,přesně si nepamatuji jak to bylo na zacatku s poplatkem,teď už pár let platim 500 kč ročně, dříve jsem chodila pravidelně na pozvání po půl roce na kontrolu,ted je to po roce. Před pár lety jsem měla nějaké před rakovinové bunky,tak jsem byla kontrolována i po 3 měsících stále za stejný poplatek. Pozdeji když jsem chtěla pro svůj klid kontrolu po půl roce,tak jsem si zaplatila 200 kč, jinak vždy + 50 kč za zrcadlo. Už si ani nepamatuji jestli jsem před lety podepisovala nějakou smlouvu. Doktor je jinak milý člověk, je sympaťák, sestřička taky moc příjemná. Jsem jinak vice chronicky nemocná a resila jsem nadměrne pocení, bála jsem se at nejsem v 36 letech v předčasném přechodu, prý dokud menstruuju i když kratší dobu,tak to nebude menopauza nebude. Očekávala jsem,že se mi poprvé v životě udělají třeba nějaké testy,ale vůbec. Dříve jsem brala antikoncepci a nikdy jsem neměla dělané jaterní testy. Vzhledem k mému zdraví mi byla doporučená jiná forma antikoncepce a to kroužek který byl tuším vždy na měsíc, ale pak jsem se v letáčku dočetla, ze bych jej neměla užívat při mé nemoci tlustého střeva. Můj názor je takovy,že běžné kontroly budou v pořádku, ale jakmile se bude neco řešit, tak mám rozporuplné pocity. Poslední cca 2 roky mi chodí sms,že bych se měla objednat na roční kontrolu.


Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Černý Most

Pana doktora navštěvuji již několikátým rokem a mohu jen doporučit. Přístup má velmi profesionální, nic nezanedbá, vyšetření je citlivé a bezbolestné (to oceňuji po svých předchozích zkušenostech jinde). Ordinace je dobře vybavená a organizovaná. Sestřička velmi příjemná a nápomocná. Jsem spokojená a mohu jen doporučit.


T
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Černý Most

S panem doktorem jsem řešila bakterie Chlamydie. Poprvé jsem přišla, že máme s přítelem nějaké problémy (on je chytil nejspíše v cizině) a že bych chtěla toto téma prodiskutovat, případně udělat testy.
Zaplatila jsem za jednorázový test (z krabičky) - negativní. Protože se obtíže stupňovaly, šla jsem k p. Klimešovi znova. Apelovala jsem na řešení - jednorázový test podruhé - pozitivní (opět jsem si zaplatila). Následně jsem musela zavolat příteli, aby mi řekl, které antibiotika mu jeho lékař předepsal a ty samé předepsal pan doktor mně - velmi zvláštní. Každý z nás jsme přeci mohli mít jinou bakterii, v jiném množství a jsme žena a muž. Za pár minut jsem odcházela. Vyřízeno.
Vůbec mi nikdo neřekl, jak se tyto léky užívají kdy apod. Takže mi vše musel vysvětlovat až můj přítel doma. Nikdo mě neobjednal na prohlídku po dobrání léčiv. Výborně. Po dobrání si říkám ,,Oukej, co teď?" a volám do ordinace. Sestřička (ta opravdu moc milá) mi sdělí, že pokud si chci nechat udělat patřičné testy, abych se tedy dozvěděla, zda 14ti denní antibiotika zabrala či je potřeba to řešit jinak apod., že si musím zaplatit testy za několik stovek korun, nebo že si můžu nechat udělat další test z krabičky?!
Btw: po registraci u pana doktora, kde mi byla nabídnuta nadrámcová smlouva, jsem si ji vzala domů a důkladně přečetla - haha... Tohle by měl někdo zakázat. Nejhorší je, že to ty ženy raději podepíší a zaplatí, než aby si přečetly a uvědomily že to, za co těch 500Kč platí, by měl ten doktor dělat normálně - konzultace "nad rámec", recept zaslaný na e-mail, telefonní konzultace...achjo.
Doktora budu určitě měnit.
Bývá často odměřený, přijdu hodinu před koncem ordinačních a po příchodu do jeho ordinace (sestra mě pozvala) se začal zvedat ze židle, že chvátá a jestli můžu rychle. No, docela nepříjemné.

Takže tak! Holky, myslím, že si zasloužíme super doktora, který bude svoji práci brát vážně. Jedná se přeci o tak, pro nás, citlivou a zdravotně důležitou věc...


J
Ověřeny pacient

K panu doktorovi Klimesovi chodim jiz nekolik let. Doted to byly vesmes jen preventivni prohlidky.Vzdy mila a vstricna sestricka, vysetreni na objednani na cas, bez cekani. Mily, vstricny a chapavy pan doktor.
Letos bylo potreba operativniho zakroku. Vzhedem k tomu, ze jsem nemela zadne preference jak v nemocnicnim zarizeni, tak v operaterovi, nabidl mi pan doktor, ze me sam odoperuje v Gyncentru.
Jeho nabidku jsem prijala a udelala jsem velmi dobre. V Gyncentru jsem se citala jako ve skvelem hotelu.
Pece sestricek a doktoru je vysoce nad ocekavani, vsichni jsou vstricni, usmevavi, trpelivi.
Pan doktor Klimes me operoval ve ctvrtek rano a ackoliv ma odpoledne ordinaci, presto si nasel cas, aby za mnou na JIP prijel, zkontroloval me a hlavne povzbudil. Pri odchodu me pohladil...Nebylo mi zrovna nejlepe, ostatne jako cerstve po operaci, nicmene mi jeho navsteva a zajem opravdu hodne psychicky pomohly.
Nejsem zadna jeho znama, ani protekcni pacientka a nikdy jsem se s takovym zajmem a pristupem nesetkala. Moc Vam dekuji pane doktore. JF


Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím již několik let. Ohledně jeho erudice si na nic nestěžuji, spíše na jeho přístup. Měla jsem problém s otěhotněním, snažíme se přes 9 let. Za celou dobu mi jednou nabral hormony a předepsal Clostilbegyt. Pak už nic. Když jsem začala mít problémy s vynecháváním cyklu, žádné testy nedělal, jen mi dost nepříjemně sdělil, že nic nemusí měřit, že jsem nejspíše v předčasném přechodu. Po několika letech (bez testů) mi řekl, že už jednou musí toto období skončit, a že když začnu opět menstruovat, mám přijít, protože už to bude zdravotní problém. Zkusmo jsem šla do Pronatalu, kde zjistili, že krvácení bylo přirozené a podařilo se mi počít po kryo embryo transferu. Na 1. kontrole u pana doktora se nedařilo udělat ultrazvuk a na druhý pokus (může se stát, to nekritizuji) řekl pan doktor, že zárodek má 17 mm, tedy že v mém 9+2 odpovídá stav 8+1 a srdeční akce je sporná. Prý nemám nikam chodit, protože jestli to zemře, potratím to... Naštěstí jsem dala na svůj instinkt a opět naběhla do Pronatalu, kde zjistili, že zárodek je živý, měří +/- tolik, kolik by v tom týdnu měl a že je vše OK. Díky tomuto omylu a přístupu jsem prožila 4 dny pekla, kdy jsem s hrůzou čekala, kdy začnu potrácet. Bohužel tedy pana doktora, i přes pečlivý přístup ohledně precancerózy děložního hrdla, nemůžu doporučit.


M
Ověřeny pacient

Nejlepší gynekolog co znám!
Odrodil mi dvě děti .
Vždy poradí a má přehled o všem.
Příjemný i milý.
Martina Gavriely


Z
Ověřeny pacient

Jako udržovací lékař na prohlídky a antikoncepci je dostačující. Při problému jděte rychle jinam. K panu doktorovi Klimešovi jsem chodila více než 3 roky na klasické prohlídky 2x ročně a recept na antikoncepci. Pak jsem s ním chtěla probrat přípravu na otěhotnění, kdy mi bylo řečeno, ať nic neřeším, že není nic potřeba. Tak jsem za ním docházela každých 7 až 8 týdnů s tím, že jsem to opět nedostala, tak vždy udělal UTZ a předepsal injekci na vyvolání. Po 8 měsících mi došla trpělivost a vyžádala jsem si alespoň hormonální profil, který provedl ve špatném období cyklu a navíc neúplný! Výsledky mi sdělil po telefonu s tím, že nemusím přijít na konzultace, co dál. Já to ale chtěla řešit, tak jsem se přes sestru objednala, a na konzultaci mi po 3 letech jeho péče a pravidelných utz bylo řečeno, že se mám smířit s tím, že děti přirozeně nikdy mít nebudu!!! Na mou přímou otázku mi nelibě konečně sdělil diagnózu a já se slzami v očích odešla domů. Následující týden jsem se objednala do centra asistované reprodukce, kde stačilo léky upravit ovulaci a ihned jsem otěhotněla. Péči o sebe a své miminko už mu určitě nesvěřím.


D
Ověřeny pacient

Nevyhovuje mi jakýsi poplatek za "půlroční členství", byl ve výši 600-800 Kč. Ostatní poplatky za sterilní nástroje mi nevadí. Pan doktor mě sice přijal velice rychle s mým akutním problémem, avšak i když jde o dost běžné onemocnění, nebyl schopen ho efektivně léčit. Po třech dnech jsem se k němu vrátila s velkými bolestmi a on mi řekl, že si za to prakticky mohu sama a že je to můj problém. Odmítl mi předepsat léky, které běžně gynekologové předepisují na tento problém, avšak milerád mi doporučil spoustu rádoby "léků" volně prodejných, které s mým případem neměly co dělat. Naštěstí jsem odjela do nemocnice, kde mi okamžitě předepsali léky a já už ten večer cítila velikou úlevu. Někomu možná vyhovuje již zde zmíněný přístup "za svoje zdraví zaplatím cokoliv", ale u pana doktora toho dle mého názoru tak není.


J
Ověřeny pacient

Moje zkušenost je pozitivní. Vždycky jsem odcházela z ordinace s podrobným vysvětlením všeho, co mě zajímalo a když jsem měla v těhotenství zdravotní problémy, které nebyly gynekologické, tak mi pomohl, nezištně a okamžitě. Můžu ho jen doporučit a poděkovat za perfektní péči.


K
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím již 7 let. Díky němu mám dva zdravé kluky a to mi předchozí gynekolog tvrdil, že děti nikdy mít nebudu. Obě těhotenství byla lehce problematická, ale vždy mi pomohl, uklidnil mě a dodal optimismus. Vždy je při vyšetření ohleduplný a vše patřičně vysvětlí. Platím dle smlouvy půlroční poplatek a dále jednorázová zrcátka cca 5,-Kč kus, žádné další poplatky neplatím. A to ani tehdy když jsem s náhlým problémem volala třeba v neděli v podvečer. Vždy byl milý a ochotný. Vřele jej doporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti