Praktická zubní lékařka
Rybkova 9, Brno

Chodila jsem k paní doktorce 14let a byla jsem s ní spokojená, posledních asi 6let jsem ale začala pochybovat o jejích zákrocích, a za bílé plomby si ode mě brala čím dál více peněz. Začla jsem si psát kdy mi vrtala jaký zub, a 3 roky po sobě ve stený měsíc mi převrtávala ten stejný zub.......došla mi trpělivost a odešla jsem k jiné zubařce, která se zděsila , po té co mi udělala rentgen zjistila že mám zkažených až na nervy 6 stoliček., že jsem k ní měla přejít tak před dvěma rokama....a to jsem rok před tím, než jsem odcházela měla hloubkový rentgen udělaný i u paní Škramlíkové, ale ta se starala ,,jen,, o přední zuby a bílé plomby a nebylo vyjímkou že jsem jí tam nechala třeba 800kč za jeden zub. Moje nová paní zubařka si účtuje polovinu......

K MUDr. Škramlikové chodím už asi 4 roky, manžel víc jak 15 let a nemám absolutně nic, co bych vytkla. Dala mi do pořáku všechny katastrofálně provedené zákroky od předchozího stomatologa, čekací doba nikdy nepřesáhla 30 minut, nikdy mi neprováděla víc jak dva zákroky během dne, vždy je na mě velmi příjemná, ochotná a vstřícná. S její prací jsem maximálně spokojená, důvěřuji ji a i přes obecný strach z doktorů k ní chodím velmi ráda. Pracuje velmi precizně, s plombami, kounkami, výplněmi,....vyhotovenými touto lékařkou jsem nikdy neměla sebemenší problém.
Vyzdvihnout musím i nesmírnou vstřícnost zubní asistentky Laury, s jejímž přívětivým jednáním a milým vystupováním se člověk dnes setká jen málokde.

Zubní péče je na jedničku (možná),ale synek je jeden z nejznámnějších feťáků a gemblerů v Brně i okolí. A pokud paní doktorka dokáže léčit s takovým pocitem, tak to je opravdu tvrdá žena. A její (možná manžel) asi taky. Dokáže se ohánět titulem na škole,ale ve skutečnosti tahá "synka" z průserů. Možná by stálo za to,aby někdo natočil film:Konec podvodníků na Moravě

Nevim kde jste na tom zapornem hodnoceni byly. Ja ziji v USA ale pokazdy kdyz jedu do CR tak jdu na kontrolu za Pani Skramlikovou. Nikdy bych nesel za zadnym jinym zubarem!! Nejlepsi

K pani doktorce chodim jiz 15 let a jsem velmi spokjen, nikdy me netrhala nebo nevrtala zub aniz by to nebylo potreba.Jsem velmi spokojeny

Zneužití důvěry pacienta.

Přesně tak souhlasím se všemi co jsou nespokojeni:cekaci doby az dve hodiny i pri objednani,ale kdyz mate titul nebo VIP pacient tak mate samozrejme prednost.Kvuli pani Skramlikove jsem prisla o dva zuby vrtala a lecila tak dlouho az mi praskly a museli mi je na chirurgii vytrhnout.Hygiena zadna pani doktorce neni blbe jist a mluvit na pacienta s plnou pusou,nepouziva rukavice,rousku,hlavne ze maj plazmu ale na jednorazove kelimky nemaj.Pta se pokazde co delate za praci aby se ujistila kolik mate penez,aby je z vas mohla vytahnout.Jde ji jen o penize a ne o vas chrup.Zmenila jsem zubare a jsem konecne spokojena!!Nedoporucuji!!

tak s některýmy názory absolutně nesouhlasím, ze zkušenosti můžu říct že mě paní doktorka nikdy nevrtala zub nekolikrat po sobe, plomby mě vydrží a pokud se jedná o peníze i když jsem chtěla plombu bílou a tim padem placenou tak mě ji nedoporučila z důvodu že na některá místa se nehodí a raději mě dala plombu amalganovou kterou jsem platit nemusela.Na oblečnení se podle mě také nedívá zdá se mě spíš že ti co to tady píšou někomu něco závidí.Já jsem naprosto spokojená

Od paní doktorky mám plomby (bíle) od roku ve 4 stolickách - stále drží. S jednou byl problém, když se posunuly zuby jak začala růst dolní osmicka. Kontatk s ní je výborný - chodíme celá rodina. Doporučila jsem ji známé - chodí celá rodina, včetně malých dětí, se kterými to výborně umí. Zbavila mně paniky ze zubaře.

Pani doktorka uprednostnuje pacienty s titulem a hubene pacientky oblecene do znacky Diesel.Stav vasich zubu ji az tak nezajima.Neustala se mi starala pouze o predni zuby a mezi tim mi odesla stolicka o kterou jsem prisla.Kdyz pak zmenite zubare nestacite se divit kolik mate kazu a nezbyva vam nez se stydet.Myslim,ze pak vam ani nepomuze ani to ,ze jste se pri vysetreni divali na plazmu!Navic si myslim,ze existuji levnejsi a peclivejsi lekari,kteri maji obycejnejsi ordinace.