Nuselská poliklinika
Táborská 57, Praha 4, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

• chirurgie

Je to úžasný člověk. Chápající milý , vstřícný. Je z něj cítit, ze je pro něj jeho povolání opravdu posláním. Pokaždé odvedl perfektní práci, bez jakýchkoli komplikaci.
S dílem a obdivem _ L. KOUDELKOVÁ.

Pan doktor Němec je skvělý lékař s duší člověka, kterou k této práci potřebuje.
Je velice vnímavý k vašemu problému, k práci přistupuje citlivě a velice zodpovědně.
Odvádí perfektní práci.
Sestřička je též velice příjemná. Jinam bych nešla. Doporučuji

Pan doktor je velmi příjemný, vše vysvětlí, ochotný. Rovněž sestřička. Velmi rychlé objednání k zákroku. U pana dr. jsem si nechala odstranit 2 mateřská znaménka a mohu jen doporučit!

X

Pan doktor je super chlap se zkušenostmi, vyslechne, poradí, pochopí....a hlavně pomůže. Chirurgie někdy bolí, ale jinam bych nešla. Věřím mu.

Pan doktor je ochotny a behem zakroku mi rikal, kazdy krok, ktery delal.... Scela bezbolestne a šetrně mi rezal na noze vyrustek, ktereho jsem se chtel zbavit ! Perfektni prace, jsem scela spokojen a pokud nekdo hleda chirurga, vrele doporucuji jen a jen jeho :)

Nejlepší doktor:-)

Lidský přístup, vyšetří, vysvětlí.

Příjemný a opravdu vysoce odborný lékař! byla jsem u něj na odstranění znaménka, měla jsem docela strach, ale vše proběhlo v naprosté pohodě, nic jsem necítila a jizvička není ani vidět. Doporučuji!

K tomuto panu doktorovi chodím už spousty let a i když mám jen naraženiny, nikdy se na mě nekoukal jako jinde, že jdu se zbytečností. Jeho přístup je vynikající a nevím o žádném případu, kdy bych se u něj cítila špatně. Výdy, když jsem byla v jiné ambulanci (spíše pohotovosti) tak mi to on předělával a vždy perfektně. Mohu jen doporučit. Je strašně veliký :) ani se nevejde do dveří :)
Jen jediné co mi ždy trošičku vadilo, že někdy člověk musí čekat delší domu v čekárně, ale to je věc, která mi u něj nikdy příliš nevadila, protože to převážilo to, že je tak milý. Takže kdo je z Prahy 12 a 4 vřele doporučuju!!! Linda

Nikdy jsem se nesetkala s tak milým a ochotným přístupem. Pan doktor bere ohledy na názor a stav pacienta, zajímá se o něj, vždy vše rád vysvětlí. Při každé návštěvě jsem se u něj cítila velmi dobře a odcházela jsem s dobrou náladou. Doufám, že se na tyto stránky dívá, protože si zde sdělenou důvěru a vděk pacientů opravdu zaslouží. Moc mu za vše děkuji, pro mne je to odborník a skvělý člověk. Dík patří také milé empatické sestřičce.

100 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

si ohnul prst, bracha na me skocil a kdyz jsem daval ruku pred sebe tak mi ji pritiskl k brichu a ten palec se mi ohnul a slysel jsem asi 2 nebo 3 křupnutí bolelo to hodne ale ale tak po 2h to bylo lepší, dneska už to bolí jen když snim hýbu do stran nebo vezmu nějaký předmet do ruky, citim ze ten prst je oslabený, chci se zeptat jestli na zlomený palec se dává sádra nebo jen nejaka orteza dekuji. Kdyz snim hýbu tak boli už mene než včera,celkem dost s nim hybu tak doufam ze to nemam zlomene dekuji.

Zlomeninu pozná či vyloučí jen RTG. I tak by bylo dobré prst znehybnit dlahou nebo ortézou.

MUDr. Vladimír Němec

Dobrý den, jsem týden po plastice nehtového lůžka a beru penicilin na angínu. Okolo stehů se mi začal dělat hnis a chci se zeptat jestli je dobře když vytéká nebo bych měla radši zajít k doktorovi.
Děkuji za odpověď

Předpokládám, že lékař, který výkon provedl, Vás pozval na kontrolu. Tak tam zajděte.

MUDr. Vladimír Němec