Zárubova 33/497, Praha
ASKLEPION spol. s r.o.

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí

Je to úžasný člověk. Chápající milý , vstřícný. Je z něj cítit, ze je pro něj jeho povolání opravdu posláním. Pokaždé odvedl perfektní práci, bez jakýchkoli komplikaci.
S dílem a obdivem _ L. KOUDELKOVÁ.

Pan doktor Němec je skvělý lékař s duší člověka, kterou k této práci potřebuje.
Je velice vnímavý k vašemu problému, k práci přistupuje citlivě a velice zodpovědně.
Odvádí perfektní práci.
Sestřička je též velice příjemná. Jinam bych nešla. Doporučuji

Pan doktor je velmi příjemný, vše vysvětlí, ochotný. Rovněž sestřička. Velmi rychlé objednání k zákroku. U pana dr. jsem si nechala odstranit 2 mateřská znaménka a mohu jen doporučit!

X

Pan doktor je super chlap se zkušenostmi, vyslechne, poradí, pochopí....a hlavně pomůže. Chirurgie někdy bolí, ale jinam bych nešla. Věřím mu.

Pan doktor je ochotny a behem zakroku mi rikal, kazdy krok, ktery delal.... Scela bezbolestne a šetrně mi rezal na noze vyrustek, ktereho jsem se chtel zbavit ! Perfektni prace, jsem scela spokojen a pokud nekdo hleda chirurga, vrele doporucuji jen a jen jeho :)

Nejlepší doktor:-)

Lidský přístup, vyšetří, vysvětlí.

Příjemný a opravdu vysoce odborný lékař! byla jsem u něj na odstranění znaménka, měla jsem docela strach, ale vše proběhlo v naprosté pohodě, nic jsem necítila a jizvička není ani vidět. Doporučuji!

K tomuto panu doktorovi chodím už spousty let a i když mám jen naraženiny, nikdy se na mě nekoukal jako jinde, že jdu se zbytečností. Jeho přístup je vynikající a nevím o žádném případu, kdy bych se u něj cítila špatně. Výdy, když jsem byla v jiné ambulanci (spíše pohotovosti) tak mi to on předělával a vždy perfektně. Mohu jen doporučit. Je strašně veliký :) ani se nevejde do dveří :)
Jen jediné co mi ždy trošičku vadilo, že někdy člověk musí čekat delší domu v čekárně, ale to je věc, která mi u něj nikdy příliš nevadila, protože to převážilo to, že je tak milý. Takže kdo je z Prahy 12 a 4 vřele doporučuju!!! Linda

Nikdy jsem se nesetkala s tak milým a ochotným přístupem. Pan doktor bere ohledy na názor a stav pacienta, zajímá se o něj, vždy vše rád vysvětlí. Při každé návštěvě jsem se u něj cítila velmi dobře a odcházela jsem s dobrou náladou. Doufám, že se na tyto stránky dívá, protože si zde sdělenou důvěru a vděk pacientů opravdu zaslouží. Moc mu za vše děkuji, pro mne je to odborník a skvělý člověk. Dík patří také milé empatické sestřičce.

71 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den Při stresu se stane že na studenych rukou se vytvoří červené fleky. Možná i na celém těle.pri stresu. Je to běžné? Mockrát děkuji za odpověď a přeji hezký den

Jsem chirurg, takže jen mohu hádat, že jde o nějakou vegetativní reakci.

MUDr. Vladimír Němec

• Dobrý den. Po dobu asi 8 let se docházelo na kardiologii kvůli vysokému tlaku, který byl ale vždy u doktora, doma ani normálně byl v pořádku. Již se nedochází, protoze je vse v ppradku. Teď se stává, že když se lehne do postele, tak lze vnímat, jak buší srdce. Po chvíli to přestane. Přes den se to vůbec nestává, pouze pri stresové situaci. Mohlo by o něco jít? Mockrát děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Dobrý den, tohle zrovna není dotaz na chirurga. Ale někteří lidé mohou trpět "syndromem bílého pláště". U lékaře jim stoupá tlak a tepová frekvence.

MUDr. Vladimír Němec

• chirurgie