Zárubova 33/497, Praha
ASKLEPION spol. s r.o.

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

• chirurgie

Je to úžasný člověk. Chápající milý , vstřícný. Je z něj cítit, ze je pro něj jeho povolání opravdu posláním. Pokaždé odvedl perfektní práci, bez jakýchkoli komplikaci.
S dílem a obdivem _ L. KOUDELKOVÁ.

Pan doktor Němec je skvělý lékař s duší člověka, kterou k této práci potřebuje.
Je velice vnímavý k vašemu problému, k práci přistupuje citlivě a velice zodpovědně.
Odvádí perfektní práci.
Sestřička je též velice příjemná. Jinam bych nešla. Doporučuji

Pan doktor je velmi příjemný, vše vysvětlí, ochotný. Rovněž sestřička. Velmi rychlé objednání k zákroku. U pana dr. jsem si nechala odstranit 2 mateřská znaménka a mohu jen doporučit!

X

Pan doktor je super chlap se zkušenostmi, vyslechne, poradí, pochopí....a hlavně pomůže. Chirurgie někdy bolí, ale jinam bych nešla. Věřím mu.

Pan doktor je ochotny a behem zakroku mi rikal, kazdy krok, ktery delal.... Scela bezbolestne a šetrně mi rezal na noze vyrustek, ktereho jsem se chtel zbavit ! Perfektni prace, jsem scela spokojen a pokud nekdo hleda chirurga, vrele doporucuji jen a jen jeho :)

Nejlepší doktor:-)

Lidský přístup, vyšetří, vysvětlí.

Příjemný a opravdu vysoce odborný lékař! byla jsem u něj na odstranění znaménka, měla jsem docela strach, ale vše proběhlo v naprosté pohodě, nic jsem necítila a jizvička není ani vidět. Doporučuji!

K tomuto panu doktorovi chodím už spousty let a i když mám jen naraženiny, nikdy se na mě nekoukal jako jinde, že jdu se zbytečností. Jeho přístup je vynikající a nevím o žádném případu, kdy bych se u něj cítila špatně. Výdy, když jsem byla v jiné ambulanci (spíše pohotovosti) tak mi to on předělával a vždy perfektně. Mohu jen doporučit. Je strašně veliký :) ani se nevejde do dveří :)
Jen jediné co mi ždy trošičku vadilo, že někdy člověk musí čekat delší domu v čekárně, ale to je věc, která mi u něj nikdy příliš nevadila, protože to převážilo to, že je tak milý. Takže kdo je z Prahy 12 a 4 vřele doporučuju!!! Linda

Nikdy jsem se nesetkala s tak milým a ochotným přístupem. Pan doktor bere ohledy na názor a stav pacienta, zajímá se o něj, vždy vše rád vysvětlí. Při každé návštěvě jsem se u něj cítila velmi dobře a odcházela jsem s dobrou náladou. Doufám, že se na tyto stránky dívá, protože si zde sdělenou důvěru a vděk pacientů opravdu zaslouží. Moc mu za vše děkuji, pro mne je to odborník a skvělý člověk. Dík patří také milé empatické sestřičce.

86 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, jsem 4 měsíce po porodu a tento týden jsem si našla pupeční kýlu. Je to bulka o velikosti cca 1,5cm v průměru, uvnitř v pupíku, je měkká, nebolestivá. Byla jsem na konzultaci na chirurgii a doporučení je operovat, ale klidně až za rok, až se břicho vzpamatuje s porodu a dítě bude samostatnější. Prakticky nemám žádná omezení, mohu prý cvičit bez omezení, zvedat jak čtyřměsíční dítě, tak i starší dvouleté (15kg), podpůrný pás nosit nemám. Operace dřív prý pouze, kdyby to začalo bolet. Případně budoucí uskřinutí prý nevadí, jelikož v pupíku prý nemohou vyhřeznout střeva, ale pouze nějaká tuková vrstva (lékař to odborně nazval, ale bohužel si nepamatuji ten termín). Je tento postup v pořádku?

Předem děkuji za odpověď

Ano, myslím, že je to přiměřený postup.

MUDr. Vladimír Němec

• Dobrý den,
    na ultrazvuku mi byl zjištěna střevní klička mezi močovým měchýřem a stěnou břišní. Můžete mi prosím sdělit, co znamená střevní klička mezi močovým měchýřem a stěnou břišní? Může se jednat o kýlu? Děkuji za odpověď. S pozdravem Veronika Hrubešová

Dobrý den, kýla je defekt břišní stěny, kdy nitrobřišní orgán, většinou klička střeva, proniká obalena nástěnnou pobřišnicí do podkoží a vyklenuje se. Tohle je něco jiného.

MUDr. Vladimír Němec

• chirurgie