Nemocnice Bulovka
Budínova 67/2, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Pan Mudr.Dubský je vstřícný,laskavý a ohleduplný člověk. Má příkladný přístup k pacientům.

Velice vstřícný a obětavý lékař,s maximálním zájmem o pacienta. Pacientovi vše vysvětlí velmi trpělivě odpovídá na veškeré otázky . Manželovi který měl strach z operace ledviny trpělivě vysvětloval co v který okamžik před operací bude provádět a po operaci opět s klidem a trpělivostí komunikuje.Velmi pozitivní a ukllidnující přístup. Děkujeme

Nejlepší lékař, se kterým jsem se za celý svůj život setkala. Má velmi profesionální a lidský přístup. Pacienta nechá povídat o svých potížích (!), při vyšetření se soustředí jen na něj, otázky klade ohleduplně, nabízí varianty léčby, nechá pacienta, aby ze svého pohledu posoudil, co mu bude lépe vyhovovat, vše podrobně vysvětlí, při vyšetření (ultrazvuk) obraz komentuje nahlas, pacient tak ví na čem je. I přes množství pacientů v nemocnici si na každého udělá čas, nedává najevo netrpělivost. Doporučuji i pro dívky, které by jinak k urologovi (muži) nešly. Chování tohoto lékaře pro mě bylo velkým překvapením poté, co mě neuvěřitelně arogantní sestra seřvala za to, že jsem přišla do nemocnice po poledni a bez objednání (se zánětem močových cest!)