Prvy zubar, s ktorym som vyslovene spokojny. Samozrejme ide o nadstandard, takze si treba priplatit ale niekedy dobre spravena blomba za viac penazi lepsie riesenie ako neskor drahsia korunka. Som u pana doktora od zaciatku roka a zatial je vsetko v poriadku :).

Vladan Vondráček (mapa)

Bělení zubů

Bílá plomba

Bílé výplně +6 Více

Dentální hygiena

Estetická stomatologie

Implantáty

Kdo jsme Jsme moderní stomatologické pracoviště, které se specializuje na fixní protetické práce, zejména metalokeramické a celokeramické korunky a ...

• krvácení z dásní
  • paradentóza
  • zápach z úst

Umístění: Vladan Vondráček oprava zubů

už nikdy víc....při návštěvě..zoufalém hledání normálního kvalitního zubaře..jsem dostala šok...to co předchozí zubaři po...tak pan doktor prý opraví za 120tis zálohu a dalších 120tis při zhotovení...při dotazu jestli to myslí vážně...mi řekl mi se o každý zoubek staráme jednotlivě...a s péčí :-D ..tak za ty peníze si mohu nechat udělat rovnou porcelánové a nemusím řešit ty své co mi doktoři akorát likvidují..za 1000síce...nevím jak kdo v česku bere peníze ale při mzdě 18tis asi těžko češi budou opravovat zuby za statisíce

Já jsem s panem doktorem velice spokojená, zvlášť, když jsem taková pacientka, co se moc bojí, tak vždy pana doktora i lituju, jakou se mnou musí mít a naštěstí i má trpělivost. Přístup je opravdu profesionální, zároveň uklidňující, takže jsem to vždy nějak na křesle zvládla. Ještě mě pár zákorků po porodu čeká, ale těším se, až to bude vše hotové. Sestřička je také velice milá, a to vše člověka, který se zákroků bojí jako já, velice uklidní. Rozhodně bych neměnila, naopak, vřele doporučuju !! Eva Jelínková

S péčí pana doktora jsem velmi spokojená - jemný, trpělivý, empatický. Záleží mu na perfektně provedené práci a zároveň dbá na pohodlí pacienta. Vždy jsem měla z návštěvy u zubaře bolení žaludku aspoň týden předem, na ošetření k panu doktorovi Vondráčkovi se snad i těším :-)
Jestli chodíte ke klasickému zubaři, který vám při prohlídce během minuty proťukne zuby, trochu je oškrábne a to je vše, asi Vás pečlivost pana doktora zarazí. Dbá hodně na prevenci. Pokud si od něho necháte zuby dát do pořádku a budete dbát jeho rad, budete mile překvapeni. Moje dřívější záněty dásní, čas od času oteklá tvář nebo hnisající bolák u zubu jsou nenávratně pryč. Děkuji pane doktore :-)

Asi první zubař od kterého odcházím s úsměvem - a to nejenom já (v čekárně jsem se poprvé dost divil). Tahání nervů, čištění kanálků - vše bezbolestné. Nemůžu nic vytknout - snad jenom, že by mohl vyměnit epizody mr.Beana za nové, už se mě okoukali :)

Děkuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dr. Vondraček is one great dentist.
Always on time, and always willing to help (especially when ti comes to urgent situations).
Has one nice and clean ordination with a helpful assistant.

Since Dr. Vondraček has good English, I sincerely reccomend Dr. Vondraček to all non-Czech speaker and of course to all Czech native. Looking forward to our future good cooperation, as it was until now.

Regards,
M.

Hodnocení pana doktora Vondráčka přesně a vyčerpávajícím způsobem zveřejnila paní Pavla K. 17.10.2012 .
S tímto hodnocením se zcela shoduji, jen doplním, že tak odborně náročnou práci, jako je provedení spodních i horních implantátů, provedl provedl pan doktor; za skvělé asistence sestřičky, naprosto perfektně.V životě jsem osobně zažil asi všechny možné stomatologické práce a z návštěv u mnoha zubařů jsem neměl nikdy tak dobré pocity jako u pana doktora. Jemu a sestřičce moc děkuji za významnou pozitivní změnu kvality mého života.

K tomuto panu doktorovi jsem chodila moc ráda, ale používá nadstandard, takže jsem musela z finančních důvodů odejít, ale zoubky mi dal opravdu do pořádku, protože, moje bývalá paní doktorka nic neprováděla, takže jsem musela přejít k panu Dr. Vondráčkovi. Má moc pěknou ordinaci a mladou sestřičku.

Pana doktora Vondráčka musím jen pochválit. Je to velmi milý, pečlivý a citlivý lékař, kterému hodně záleží jak na perfektně odvedené práci, tak na dobrém pocitu jeho pacientů. Řekla bych, že je až přehnaný detailista. Fasety i bílé plomby, které mi dělal, jsou dokonalé - také si s nimi pořádně vyhrál. U předchozí lékařky - sice milé paní, byla bílá plombička hotová raz dva, ale podle toho taky vypadal výsledek. Taky mi vždy na preventivní prohlídce říkala, že mám zuby v pořádku - jen mi tak zběžně mrkla do pusy a mohla jsem jít. Pan doktor bere léčbu opravdu vážně, nepromine ani nejmenší kaz, taky mi jich opravdu po přeregistrování k němu několik našel. Bohužel to už nebyly maličké kazy, ale pořádné krátery :-( Vždy mi všechno ochotně vysvětlí, ukáže na monitoru a odpoví mi na každou moji laickou otázku. Za to si ho opravdu velmi vážím. Jeho lidský přístup mě zbavil ostychu i strachu. Kdo ale bere péči o svoje zuby jako okrajovou záležitost a chce mít vše raz dva hotové, kdo řeší svoje kazy až tehdy, když má oteklou tvář a bolestí dvě noci nespí, asi se bude divit, proč pan doktor tolik dbá na prevenci, Já problémům raději předcházím a proto jsem z pana doktora nadšená a všem ho doporučuji !!!

U mých zubů pan doktor Vondráček provedl excelentní práci:-) Zase mám zoubky jako perličky!

Kopie RTG jsem si nepořizovala (myslím, že si je podle zákona mohu pořídit a ne, že mi je má pořizovat lékař) a vlastně mě ani nenapadlo chtít kopie RTG, vždyť panu doktorovi věřím!!

Bělení zubů

Běžný termín

Umístění: Vladan Vondráček oprava zubů

Děkuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dr. Vondraček is one great dentist.
Has one nice and clean ordination with a helpful assistant.

Regards,
M.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    mám dlouholetý problém s paradentózou a dost se mi zuby rozpadají a při čištění to dost bolí. Dříve jsem přišel o přední zuby a nechal si nasadit korunky,bohužel od té doby se začali rozpadat zuby po stranách vedle těch opravených a po jednom incidentu už nemám ani ty. Dá se říct,že až na pár zubů jsou rozpadlé skoro všechny a chtěl bych se touto cestou zeptat,zda je lepší situaci řešit tím že nechám odstranit všechny zbytky zubů co mi zbyly a nechat si udělat implantáty na které bych si musel vzít úvěr a není jistota že to půjde,nebo zatím pouze vyndávací náhrady?
    Svého zubaře nemám,tak nevím jestli s tímto problémem jít ke klasickému zubaři a doufat že si s tím bude chtít dát práci,anebo zajít rovnou na nějakou soukromou kliniku kde se tímto zabývají?
    Vím,že jsem s tím dlouho nic nedělal a nechal to zajít daleko,ale nejde to takhle do nekonečna a já teď nvm jak začít.
    S pozdravem,

Dobrý den,
    každopádně je nutné ,aby jste navštívil nějakého zubaře, který zhodnotí stav ve Vašich ústech a rozhodne se, zda je nutné ostatní zuby vytrhat a nahradit, nebo jestli by bylo možné je zachránit. Taky by byla vhodná konzultace paradentologa.
    Náhrada implantáty je velmi náročná a musíte počítat s tím, že pokud máte implantát, tak je nutná zvýšená hygiena v ústech, jinak se implantáty můžou odhojit.

Ale opravdu navštivte zubaře a začněte Váš problém řešit co nejdříve.

MUDr. Vladan Vondráček

• Dobrý den dostala jsem na vás doporučení tak se chci zeptat jestli nabíráte nové pacienty nebo jestli nevíte o nějakém kolegovy kolegyni kteří by nabírali pacienty akutně sháníme s manželem děkuji

Dobrý den,
    pokud hledáte zubaře v Brně,tak nás můžete kontaktovat na našich stránkách .

MUDr. Vladan Vondráček

• krvácení z dásní