Adresa

Hlinky 112 a, Brno
Vladan Vondráček (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Bílá plomba

Bílé výplně

Bělení zubů +6 Více

Běžný termín

Dentální hygiena

Estetická stomatologie

Více

Zkušenosti

O mně

Kdo jsme Jsme moderní stomatologické pracoviště, které se specializuje na fixní protetické práce, zejména metalokeramické a celokeramické korunky a ...

Více

Léčené nemoci

 • krvácení z dásní
 • paradentóza
 • zápach z úst
Zobrazit všechny léčené nemoci

Služby a ceník služeb

Bílá plomba


Hlinky 112 a, Brno

Cena není uvedená

Vladan Vondráček


Bílé výplně


Hlinky 112 a, Brno

Cena není uvedená

Vladan Vondráček


Bělení zubů


Hlinky 112 a, Brno

Cena není uvedená

Vladan Vondráček


Běžný termín


Hlinky 112 a, Brno

Cena není uvedená

Vladan Vondráček


Dentální hygiena


Hlinky 112 a, Brno

Cena není uvedená

Vladan Vondráček


Estetická stomatologie


Hlinky 112 a, Brno

Cena není uvedená

Vladan Vondráček


Implantáty


Hlinky 112 a, Brno

Cena není uvedená

Vladan Vondráček


Keramické korunky


Hlinky 112 a, Brno

Cena není uvedená

Vladan Vondráček


Zubní mini implantáty


Hlinky 112 a, Brno

Cena není uvedená

Vladan Vondráček

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
13 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
J
Ověřeny pacient
Umístění: Vladan Vondráček

Na návštěvu zubaře jsem se připravoval dlouho. Prošel sem snad všechny zubaře v jihomoravském kraji (a těch je hodně), kteří měli internetovou prezentaci, zjišťoval, jaké jsou základní problémy se zuby a jak se dají řešit a proč jsou tak obrovské cenové rozdíly ve službách jednotlivých ordinací.

Po chvíli se jasně ukázalo, že základní, standardní péče hrazená alespoň částečně pojišťovnou, je strašlivě substandardní, z dlouhodobého hlediska problémy neřeší a s nadsázkou se dá říct, že zubař dbalý svého řemesla vám standard odmítne poskytnout, protože by se musel stydět.

Začal jsem tedy hledat lékaře, který dělá nadstandard, má nejlepší hodnocení a zároveň nejnižší ceny - a výsledkem byl pan doktor Vondraček. A chvála bohu za to.

Jeho zdravotní sestra má všechno perfektně zvládnuté, všechno vysvětlí, konzultuje s vámi varianty, řekne vám pro a proti různých levných a drahých typů léčby a udělá s vámi dopředu finanční a léčebný plán. Je velmi lidská, sympatická, bere na vás maximální ohled a můžete se na ni spolehnout.

Pan doktor sám je excelentní zubař, kterého jsem bohužel postavil před velkou a dlouhou řadu problémů se svými zuby. Léčba jednoho problému navíc vždy po chvíli odhalila dva další - a změny v léčbě a tudíž i výdajích byly průběžně opět konzultovány, jestli si je můžu dovolit, jak to naplánujeme apod. Nikdy nic nebolelo, injekci jsem nedostal vždy, ale když jsem ji nedostal, bylo to proto, že nebyla zapotřebí. U některých zákroků jsem jim tam dokonce nevychovaně usnul, takže bolest opravdu nehrozí. Kdykoliv jsem si něčím nebyl jistý, mohl jsem jim zavolat a přeptat se, když se objevily drobné komplikace po vytržení zubu, našli si na mě čas takřka hned. Pan doktor působí jako člověk s citem pro detail, který se vám věnuje tak dlouho, dokud všechno není tip ťop, nedokážu si představit, že by tento člověk něco přehlédl nebo zkazil, protože měří třikrát, než řeže.

Zkrátka, spravili mi, co se dalo, udělali to tak, aby to nevytvářelo další problémy a aby to trvalo co nejdéle, a i když jsem tam na své poměry nechal strašné peníze, pořád jsem tam nechal o polovinu méně, než kdekoliv jinde a za stejnou péči.

Jsou to skuteční profesionálové jak zdravotně, tak obchodně a já jsem neskutečně vděčný, že jsem je našel a že mě přijali, protože už si své pacienty vybírají.

Vřele doporučuji!


J
Ověřeny pacient
Umístění: Vladan Vondráček opravy zubů

Nejprve jsme byli nadšení, pan doktor má pěknou ordinaci, kde hraje příjemná hudba, oprava zubů je většinou bezbolestná (ne vždy) po podání injekce, problém ale nastane pokud dojde ke komplikacím , spojenými se zákrokem jako např.vytržení zubu a špatné hojení, výplachy nepomůžou, pan doktor je bezradný a posílá vás hned jinam, tam se zjistí, že se pod zubem vedle udělal zánět, vyčistili, dali antb.a po více jak 2měsících velkých bolestí zubu a trápení byl problém vyřešen. To ale mohl pan doktor udělat všechno i sám, vybavení k tomu má. Opravy zubů u pana doktora mě stály kolem 14tis., teď po změně zubaře se zjistilo, že polovina se musí předělat, protože pan doktor neudělal práci pořádně a dole nechal drobné skulinky kde začaly vznikat nové kazy, u jednoho zubu dokonce způsobil rozvoj zánětu dásně, který se teď musí řešit na spec.klinice za velké peníze. Takže za mě to není dobrý lékař . Jeho sestřička se navíc k pacientům chová jako učitelka k žákům ve škole, nepříjemně a velmi autoritativně. Nedoporučuji tohoto lékaře pokud nechcete prodělat a mít zuby špatné dál.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Vladan Vondráček

U pana doktora jsem za posledního půl roku strávila opravdu hodně času. Dával dohromady to, co se jinde nepovedlo (a že to byla opravdu tragédie) a musím říct, že už teď je mi líto, že je půl roku neuvidím. Pan doktor i sestřička odvedli neuvěřitelnou práci, jsou oba hrozně hodní, milí, empatičtí a jestli jsem dřív chodila k zubaři s panickým strachem, je to dávno pryč - a to díky nim. Nikdy mě nic nebolelo, před každým úkonem mi přesně řeknou, co se bude dít a jak bude pokračovat další léčba. Jestli někdo odvádí opravdu perfektní a pečlivou práci, jsou to oni. Díky panu doktorovi a sestřičce nemám bolesti a můžu normálně žít. Děkuju!


Ověřeny pacient
Umístění: Vladan Vondráček oprava zubů

už nikdy víc....při návštěvě..zoufalém hledání normálního kvalitního zubaře..jsem dostala šok...to co předchozí zubaři po...tak pan doktor prý opraví za 120tis zálohu a dalších 120tis při zhotovení...při dotazu jestli to myslí vážně...mi řekl mi se o každý zoubek staráme jednotlivě...a s péčí :-D ..tak za ty peníze si mohu nechat udělat rovnou porcelánové a nemusím řešit ty své co mi doktoři akorát likvidují..za 1000síce...nevím jak kdo v česku bere peníze ale při mzdě 18tis asi těžko češi budou opravovat zuby za statisíce


A
Ověřeny pacient

Prvy zubar, s ktorym som vyslovene spokojny. Samozrejme ide o nadstandard, takze si treba priplatit ale niekedy dobre spravena blomba za viac penazi lepsie riesenie ako neskor drahsia korunka. Som u pana doktora od zaciatku roka a zatial je vsetko v poriadku :).


E
Ověřeny pacient

Já jsem s panem doktorem velice spokojená, zvlášť, když jsem taková pacientka, co se moc bojí, tak vždy pana doktora i lituju, jakou se mnou musí mít a naštěstí i má trpělivost. Přístup je opravdu profesionální, zároveň uklidňující, takže jsem to vždy nějak na křesle zvládla. Ještě mě pár zákorků po porodu čeká, ale těším se, až to bude vše hotové. Sestřička je také velice milá, a to vše člověka, který se zákroků bojí jako já, velice uklidní. Rozhodně bych neměnila, naopak, vřele doporučuju !! Eva Jelínková


E
Ověřeny pacient

S péčí pana doktora jsem velmi spokojená - jemný, trpělivý, empatický. Záleží mu na perfektně provedené práci a zároveň dbá na pohodlí pacienta. Vždy jsem měla z návštěvy u zubaře bolení žaludku aspoň týden předem, na ošetření k panu doktorovi Vondráčkovi se snad i těším :-)
Jestli chodíte ke klasickému zubaři, který vám při prohlídce během minuty proťukne zuby, trochu je oškrábne a to je vše, asi Vás pečlivost pana doktora zarazí. Dbá hodně na prevenci. Pokud si od něho necháte zuby dát do pořádku a budete dbát jeho rad, budete mile překvapeni. Moje dřívější záněty dásní, čas od času oteklá tvář nebo hnisající bolák u zubu jsou nenávratně pryč. Děkuji pane doktore :-)


J
Ověřeny pacient

Asi první zubař od kterého odcházím s úsměvem - a to nejenom já (v čekárně jsem se poprvé dost divil). Tahání nervů, čištění kanálků - vše bezbolestné. Nemůžu nic vytknout - snad jenom, že by mohl vyměnit epizody mr.Beana za nové, už se mě okoukali :)

Děkuji!


M
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dr. Vondraček is one great dentist.
Always on time, and always willing to help (especially when ti comes to urgent situations).
Has one nice and clean ordination with a helpful assistant.

Since Dr. Vondraček has good English, I sincerely reccomend Dr. Vondraček to all non-Czech speaker and of course to all Czech native. Looking forward to our future good cooperation, as it was until now.

Regards,
M.


J
Ověřeny pacient

Hodnocení pana doktora Vondráčka přesně a vyčerpávajícím způsobem zveřejnila paní Pavla K. 17.10.2012 .
S tímto hodnocením se zcela shoduji, jen doplním, že tak odborně náročnou práci, jako je provedení spodních i horních implantátů, provedl provedl pan doktor; za skvělé asistence sestřičky, naprosto perfektně.V životě jsem osobně zažil asi všechny možné stomatologické práce a z návštěv u mnoha zubařů jsem neměl nikdy tak dobré pocity jako u pana doktora. Jemu a sestřičce moc děkuji za významnou pozitivní změnu kvality mého života.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den,
  mám dlouholetý problém s paradentózou a dost se mi zuby rozpadají a při čištění to dost bolí. Dříve jsem přišel o přední zuby a nechal si nasadit korunky,bohužel od té doby se začali rozpadat zuby po stranách vedle těch opravených a po jednom incidentu už nemám ani ty. Dá se říct,že až na pár zubů jsou rozpadlé skoro všechny a chtěl bych se touto cestou zeptat,zda je lepší situaci řešit tím že nechám odstranit všechny zbytky zubů co mi zbyly a nechat si udělat implantáty na které bych si musel vzít úvěr a není jistota že to půjde,nebo zatím pouze vyndávací náhrady?
  Svého zubaře nemám,tak nevím jestli s tímto problémem jít ke klasickému zubaři a doufat že si s tím bude chtít dát práci,anebo zajít rovnou na nějakou soukromou kliniku kde se tímto zabývají?
  Vím,že jsem s tím dlouho nic nedělal a nechal to zajít daleko,ale nejde to takhle do nekonečna a já teď nvm jak začít.
  S pozdravem,

  Dobrý den,
  každopádně je nutné ,aby jste navštívil nějakého zubaře, který zhodnotí stav ve Vašich ústech a rozhodne se, zda je nutné ostatní zuby vytrhat a nahradit, nebo jestli by bylo možné je zachránit. Taky by byla vhodná konzultace paradentologa.
  Náhrada implantáty je velmi náročná a musíte počítat s tím, že pokud máte implantát, tak je nutná zvýšená hygiena v ústech, jinak se implantáty můžou odhojit.

  Ale opravdu navštivte zubaře a začněte Váš problém řešit co nejdříve.

  MUDr. Vladan Vondráček

 • Dobrý den dostala jsem na vás doporučení tak se chci zeptat jestli nabíráte nové pacienty nebo jestli nevíte o nějakém kolegovy kolegyni kteří by nabírali pacienty akutně sháníme s manželem děkuji

  Dobrý den,
  pokud hledáte zubaře v Brně,tak nás můžete kontaktovat na našich stránkách .

  MUDr. Vladan Vondráček

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Kdo jsme Jsme moderní stomatologické pracoviště, které se specializuje na fixní protetické práce, zejména metalokeramické a celokeramické korunky a ...

Více

Léčené nemoci

 • krvácení z dásní
 • paradentóza
 • zápach z úst
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

 • zubní lékař - stomatolog