Stomatologické centrum VDENTAL
Hybešova 31, Brno

Praktická zubní lékařka
Běhounská 8, Brno

MUDr. Jakubová je velice dobrá zubařka. Navštěvuji ji už několik let a nikdy se mi nestalo, že by nějak pochybila. Veškeré zákroky, které provedla, proběhly bez problémů, navíc je velice milá a ochotná. Celá ordinace funguje velice dobře. Jsem ráda, že k ní mohu chodit. Paní doktorku jednoznačně doporučuji, L. Zapletalová.

Nemohu souhlasit z hodnocením paní doktory, to že je na Vás doktorka milá a hodná bohužel nestačí. I přesto, že jsem paní doktorce opakovaně tvrdila, že mě bolí zuby, paní doktorka nenašla žádné kazy a tvrdila mi, že jsou to odhalené krčky. Po několika letech jsem se odhodlala navštívit jinou zubní kliniku, kde mi udělali vstupní prohlídku, na které zjistili, že mám skoro ve všech šestkách skryté kazy, které se dají odhalit jen z rentgenu, který mi ale paní zubařka Jakubová neudělala. Také jsem se dozvěděla, že paní zubařka odvedla špatnou práci při endodontickém ošetření zubů, což je vytahání zubních nervů, následné vyčištění kanálků a zakrytí. Některé kanálky nebyli vůbec vyplněny, jiné zase špatně se vzduchovými bublinami. I přesto, že ošetření zubů laikovi připadá v pořádku, nemusí to vždy být pravda!

Už několik let navštěvuju tuto ordinaci a musel bych zde vyjmenovávat jen samá pozitiva. Obě dámy jsou skvělé.

Nejlepší doktorka jakou znám. Klidná, citlivá, kvalitní po odborné stránce a ještě k tomu milá!

Velmi dobrá lékařka.

Ze zubaru jsem mela vzdycky sileny strach a paniku.Pani doktorka je skvela, mila a hlavne se uz tolik nebojim diky jejimu pristupu a pochopeni.Doporucuji vsem.

nejlepší všem doporučuji

Výborná zubařka s laskavým přístupem k pacientům.

Opravdu skvela a velmi prijemna pani doktorka s lehkym ruskym prizvukem. V zubarskem kresle u pani Jakubove jsem zatim nikdy netrpel. I pred pouhym zubu se vzdy pta, jestli nechci injekci (kterou teda odmitam). Vzdy upozorni co a jak bude delat a pokud je vic variant, tak da na vybranou.
Sestricka je take fajn.

K paní doktorce Jakubové chodím několik let jsem s ní velice spokojená.Je šikovná,spolehlivá ,laskavá a vždy mě vysvětlí co bude dělat abych se nebála.Už jsem si vytrpěla dost,od doby co k ní chodím nevím co je bolest zubů.Všem doporučuji