Estetická stomatologie

Laserová epilace

Laserové odstranění mateřských znamének +5 Více

Operace horních a dolních víček

Operace odstávajících ušních boltců

Plastická operace prsou – zvětšení, zmenšení, modelace

DENTINO Clinic s.r.o.

Během studií jsem se zúčastnila řady vzdělávacích akcí o moderních trendech ve stomatologii, včetně praktických kurzů v oblasti estetiky a implantolog...

Pani doktorku mozem s cistym svedomim doporucit. Absolvovala som u nej extrakciu osmiciek, ktora prebehla rychlo a uplne bezbolestne, po tyzdni bolo vsetko zhojene, bez zanetu alebo akehokolvek problemu. Pani doktorka svoj postup vzdy dopredu vysvetli, je prijemna a ochotna zodpovedat akykolvek dotaz.

Velice milá mladá paní doktorka. Moc šikovná, 3 zuby moudrosti (dokonce i ne zcela vyrostlé) vytrhla bez řezání a vše bylo ok. Čekárna útulná (na to, že se jedná o zubní ordinaci) a sestřičky taky docela milé. V případě akutního problému mě vzala hned, ani jsem nečekala... Doporučuji - po dlouhých letech se nebojím chodit k zubaři :-)

Dnes som bola u nej trhať zub múdrosti a presne ako tvrdí Lucy, bolo to hneď.Veľmi šikovná zubárka,netreba sa ničoho báť.

Milá a šikovná paní doktorka, trhala mi zub moudrosti a během pár minut nebylo co řešit, ani jsem nevěděla, že mi zub už vytrhla.