Praktický zubní lékař
Křenová 67, Brno

K paní doktorce chodíme celá rodina. S její péčí jsme velmi spokojeni, její plomby drží pevně. Paní doktorka je hodně upovídaná, tím, ale odpadne napětí před vrtáním zubu. S pacienty to myslí dobře i když má specifický způsob pokárání. Dceři spravila uštíplý přední zub tak, že vypadá jak originál. Kamarádka mě ji doporučila a já mohu udělat jen totéž.

Paní doktorku považuji za velkého profíka, plomby od ní drží, zuby se pod plombami nekazí. Umí spravit i to, na co si jiní netroufají. Koutek mi nenatrhla ani jednou, nechala jsem si udělat výpis z pojišťovny a vše sedí.

dost mi vadí sprosté nadávky, pocit provinění za něco za co člověk nemůže! zuby se kazí, to prostě patří k životu a paní doktorka by si měla uvědomit, že bez kazů by neměla práci! dlouhé čekání 2 hodiny i přes objednaný termín je vrchol! jdu jinam, nestojí mi to za to! nedoporučuji, jedině snad nepříteli!

K této paní doktorce chodím několik let. Je pravdou, že mi taky vynadala a měla proč.Koutek mi nikdy nenatrhla. Její odborné znalosti jsou velké a odpovědnost také tak. Ocenila jsem je při vážném onemocnění svého syna.Dceři spravila před 16 lety přední zuby tak, že dodnes není úprava znát, tahdy jí tuto úpravu nikdo nechtěl udělat.K dětem je velice laskavá a umí to s nimi.Plomby od ní drží i na mých chatrných zubech. Je pravda, že v ordinaci kouří, ale i když jsem nekuřačka, ordinace není cítit po kouření.Co dodat? každý má své klady i zápory. Paní doktorka Tomková má těch kladů moc a za zápor se dá pokládat jen to její kouření. Zuby spravuje dobře, což je hlavní a ordinaci při kouření vyvětrá, tak o co jde?

Jako musim řict že paní zubařka je skvela a vzdy vam se snazi zpravit zuby co nejlepe! nevadi me ze me vynada a ma treba takovy drsnejsi kecy! Ja vim taky proc nadava ze nechodim na preventivni prohlidky ale nejsem tamm treba 3 roky a prijdu vyslechnu si vyhrady ktere jsou opodstatnene a pravdive takze i bolest jde potom stranou! Nejlepší zubařka vřele doporučuji!

Paní zubařku Tomkovou si velice chválíme, chodíme k ní celá rodina a nemůžeme si stěžovat. Zubař přece musí být přísný, aby pacienti dbali řádně o svůj chrup!!!!Nějaká ta přecitlivělost a bojácnost musí jít stranou a když se někdy stane, že nás přece pokárá a namomene, jak si to čistíme zuby je to přece pro naše dobro. Jsme rádi, že se najde tak pečlivá paní zubařka jako právě tato. Víc dbáme o zuby, o dásně a jsme rádi, že nám odborně poradí co používat a proč. Takových zubařů je opravdu málo. Jedním slovem: profesionálka - doporučujeme.

Hrůza a děs!!!!!!

Můj názor na paní zubařku je takový, že svou práci odvádí dobře. O tom není pochyb. Na to, zda se bát či ne, ruku na srdce, každý se bojíme zubaře. a to může být sebelepší a stejně se budeme bát. Já jsem tam skoro každou chvíli, protože stav zubů odpovídá dvojímu těhotenství. V těhotenství jsem tam byla dvakrát a vždy bez problémů. to, že má jadrná slova, každý jsme nějaký. Někomu to sedí, jinému ne, ale neměli bychom být tak citlivý.

K paní doktorce chodíme celá rodina už léta, návštěvu u ní bereme tak trochu jako
společenskou událost.Vždy se pobavíme její svérázností a zemitostí. Co se týče
práce, myslím, že je paní doktorka velice poctivá a pečlivá. Je milá k našim dětem
i k nám.

Výborná,velice schopná paní zubařka.Chodíme celá rodina i naši dobří známí.