Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Dětský růst +2 Více

Dětský vývoj

Endokrinologická konzultace

Léčené nemoci

Na paní doktorku jsme narazili na dětské pohotovosti na Bulovce, kde byla extrémně vytížená množstvím pacientů. Přesto byla naprosto profesionální a věnovala se komplexně problémům dcery. Pomohla nám svými doporučeními mnohem více, než jsem od pohotovosti čekala. Měli jsme obrovské štěstí, že jsme na ni narazili. Přejeme jí hodně sil a energie při aktuální nemocnosti dětí a doufáme, že si její práce náležitě cení i vedení nemocnice! Také bychom rádi poděkovali s ní sloužící sestřičce - velmi profesionální přístup, respekt k dítěti i rodiči. Po posledních zkušenostech se sestrami z jiných oddělení na Bulovce obrovská úleva.

Umístění: Endokrinologický ústav endokrinologická konzultace

Jsem ráda, že jsme měli štěstí tuto lékařku - byť při nepříjemné záležitosti jako jsou zdravotní nesnáze - poznat. Vše již bylo v komenářích řečeno a já mohu jen potvrdit: je skvělá. Profesionální, vlídná, vždy se snaží svým pacientům pomoci. Moc děkujeme a zdravíme

Umístění: Endokrinologický ústav endokrinologická konzultace

Skvělá paní doktorka, byla jediná, kdo přišel na to, co mému synovi je a moc nám pomohla. Velké díky za její péči, laskavost a lidský přístup při každé návštěvě v Endokrinologickém ústavu i telefonické konzultaci. Je nám moc líto, že paní doktorka odešla.

Umístění: Endokrinologický ústav dětský vývoj

K pani doktorce jsme s dcerou chodily 3 roky, byly jsme nesmirne spokojene, pani doktorka uzasna, pece byla vyborna. Bohuzel nam odesla, coz nam je nesmirne lito

Umístění: Endokrinologický ústav endokrinologická konzultace

Bezva paní doktorka,perfektní léčba komunikace.Pomůže vysvětlí a hlavně léčí.Mohu všem doporučit .Krásný přístup

Umístění: Endokrinologický ústav dětský vývoj

Velice mila, vstřícná paní doktorka s lidským přístupem. Nic nepodceňuje a věnuje pacientovi maximální pozornost a péči. Dekujeme

MUDr. Veronika Cirmanová

Vážení rodiče, děkuji Vám za důvěru, které si velice vážím a pozitivně mě motivuje :-) Přeji celé rodince nádherné léto. Vc

Umístění: Endokrinologický ústav endokrinologická konzultace

Velice vstřícná paní doktorka, nic nepodceňuje. Věnovala se nám i přesto, že byla v časové tísni. Vřele doporučuji.

MUDr. Veronika Cirmanová

Vážená paní Koubková, děkuji Vám za důvěru, které si velice vážím a pozitivně mě motivuje :-) Příjemné léto. Vc

Dne 24.1.2016 jsme paní doktorku navštívili na pohotovosti se synem. Přestože měla tolik práce, že jsme se na řadu dostali až téměř po dvou hodinách, chovala se velmi profesionálně, věnovala se nám plně a nic nezanedbala. Syn měl počínající zápal plic a díky jejím radám se ho podařilo včas zastavit a následně s pomocí pediatra doléčit. Nepochybuji o jejích schopnostech a odbornosti. Pomáhá ostatním na svůj vlastní úkor. Velmi si jí vážím a věřím a doufám, že budu mít tu možnost ji její pomoc oplatit.
K.H.

Pani doktorku som stretla uplne nahodou v ENDO ustave na Narodnej, kde zastupovala moju endokrinologicku. Bolo to uzasne stretnutie/vysetrenie, pani doktorka mi konecne zrozumitelne vysvetlila moju diagnozu a moje dalsie moznosti, venovala mi podstatne viac casu nez je vyhradeny pre jedneho pacienta v ENDO (15min) a mala uzasny a ludsky pristup. Je vidiet, ze pracu povazuje za svoje celozivotne poslanie, robi ju s laskou a nadsenim a je neuveritelne pozitivnym ukazom v ceskom zdravotnictve!

Jsem velmi vděčná, že jsem mohla přesunout dceru k této lékařce. Po předchozích zkušenostech se mi ulevilo, mám pocit, že dcera je v dobrých rukách. Paní doktorka je odborně zdatná, chápe souvislosti, efektivně pracuje a dobře komunikuje.

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je mi 14 let a už jeden rok mě trápí že, pokaždé po masturbaci mě bolí kostrč a nutí mě to na záchod...potom mám vždy místo stolice plno hlenu a dnes jsem tam viděl jemnou světlo krev..co mám dělat? Přijde mi trapné toto řešit s rodiči

při obtížích můžete navštívit urologa v místě bydliště. Dr. Vc

MUDr. Veronika Cirmanová

Dobrý den, je mi 16 let a stále mám malý penis a varlata, Ochlupení mám. Co mám dělat ?

možné zatím řešit s Vaším pediatrem, ev. vhodné urologické vyšetření.