Endokrinologický ústav

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Dětský růst +2 Více

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Dětský růst +2 Více

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

• Poruchy v čase pubertálního vývoje
  • Gestační diabetes

Dětský růst

Umístění: Endokrinologický ústav dětský vývoj

Velice mila, vstřícná paní doktorka s lidským přístupem. Nic nepodceňuje a věnuje pacientovi maximální pozornost a péči. Dekujeme

MUDr. Veronika Cirmanová

Vážení rodiče, děkuji Vám za důvěru, které si velice vážím a pozitivně mě motivuje :-) Přeji celé rodince nádherné léto. Vc

Umístění: Endokrinologický ústav endokrinologická konzultace

Velice vstřícná paní doktorka, nic nepodceňuje. Věnovala se nám i přesto, že byla v časové tísni. Vřele doporučuji.

MUDr. Veronika Cirmanová

Vážená paní Koubková, děkuji Vám za důvěru, které si velice vážím a pozitivně mě motivuje :-) Příjemné léto. Vc

Dne 24.1.2016 jsme paní doktorku navštívili na pohotovosti se synem. Přestože měla tolik práce, že jsme se na řadu dostali až téměř po dvou hodinách, chovala se velmi profesionálně, věnovala se nám plně a nic nezanedbala. Syn měl počínající zápal plic a díky jejím radám se ho podařilo včas zastavit a následně s pomocí pediatra doléčit. Nepochybuji o jejích schopnostech a odbornosti. Pomáhá ostatním na svůj vlastní úkor. Velmi si jí vážím a věřím a doufám, že budu mít tu možnost ji její pomoc oplatit.
K.H.

Pani doktorku som stretla uplne nahodou v ENDO ustave na Narodnej, kde zastupovala moju endokrinologicku. Bolo to uzasne stretnutie/vysetrenie, pani doktorka mi konecne zrozumitelne vysvetlila moju diagnozu a moje dalsie moznosti, venovala mi podstatne viac casu nez je vyhradeny pre jedneho pacienta v ENDO (15min) a mala uzasny a ludsky pristup. Je vidiet, ze pracu povazuje za svoje celozivotne poslanie, robi ju s laskou a nadsenim a je neuveritelne pozitivnym ukazom v ceskom zdravotnictve!

Jsem velmi vděčná, že jsem mohla přesunout dceru k této lékařce. Po předchozích zkušenostech se mi ulevilo, mám pocit, že dcera je v dobrých rukách. Paní doktorka je odborně zdatná, chápe souvislosti, efektivně pracuje a dobře komunikuje.

Musím jen doporučit. Tato paní doktorka je naprosto úžasná. Milá, vstřícná, vše krásně vysvětlí a vůbec nic nepodcení. Lepší doktorku jsme si pro naší dcerku nemohli přát!

Naprosto nejlepší dětská lékařka, se kterou jsme se setkali. Nic nepodcení, vše srozumitelně vysvětlí a je velice milá. Skutečně klobouk dolů - škoda, že takových lékařů není více.

Lepší lékařku neznám. Domysli i to, o čem ostatní lékaři nemají ani podvědomí.

MUDr. Veronika Cirmanová

Mockrát děkuji za milé hodnocení :-) Přeji pevné zdraví.

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    při obtížích můžete navštívit urologa v místě bydliště. Dr. Vc

Dobrý den,
    možné zatím řešit s Vaším pediatrem, ev. vhodné urologické vyšetření.

• Poruchy v čase pubertálního vývoje
  • Gestační diabetes