Endokrinologický ústav

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Dětský růst +2 Více

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

Dětský růst +2 Více

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

• poruchy v čase pubertálního vývoje
  • gestační diabetes

Dětský růst

Dětské oddělení Nemocnice Na Homolce

Dne 24.1.2016 jsme paní doktorku navštívili na pohotovosti se synem. Přestože měla tolik práce, že jsme se na řadu dostali až téměř po dvou hodinách, chovala se velmi profesionálně, věnovala se nám plně a nic nezanedbala. Syn měl počínající zápal plic a díky jejím radám se ho podařilo včas zastavit a následně s pomocí pediatra doléčit. Nepochybuji o jejích schopnostech a odbornosti. Pomáhá ostatním na svůj vlastní úkor. Velmi si jí vážím a věřím a doufám, že budu mít tu možnost ji její pomoc oplatit.
K.H.

Pani doktorku som stretla uplne nahodou v ENDO ustave na Narodnej, kde zastupovala moju endokrinologicku. Bolo to uzasne stretnutie/vysetrenie, pani doktorka mi konecne zrozumitelne vysvetlila moju diagnozu a moje dalsie moznosti, venovala mi podstatne viac casu nez je vyhradeny pre jedneho pacienta v ENDO (15min) a mala uzasny a ludsky pristup. Je vidiet, ze pracu povazuje za svoje celozivotne poslanie, robi ju s laskou a nadsenim a je neuveritelne pozitivnym ukazom v ceskom zdravotnictve!

Jsem velmi vděčná, že jsem mohla přesunout dceru k této lékařce. Po předchozích zkušenostech se mi ulevilo, mám pocit, že dcera je v dobrých rukách. Paní doktorka je odborně zdatná, chápe souvislosti, efektivně pracuje a dobře komunikuje.

Musím jen doporučit. Tato paní doktorka je naprosto úžasná. Milá, vstřícná, vše krásně vysvětlí a vůbec nic nepodcení. Lepší doktorku jsme si pro naší dcerku nemohli přát!

Naprosto nejlepší dětská lékařka, se kterou jsme se setkali. Nic nepodcení, vše srozumitelně vysvětlí a je velice milá. Skutečně klobouk dolů - škoda, že takových lékařů není více.

Lepší lékařku neznám. Domysli i to, o čem ostatní lékaři nemají ani podvědomí.

MUDr. Veronika Cirmanová

Mockrát děkuji za milé hodnocení :-) Přeji pevné zdraví.

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Prosím, je možné, aby na zánět dutin ,pediatr doporucil 6-ti letému dítěti Nurofen grip tablety s pseudoefedrinem ,který je volně prodejný?

Nurofen Grip je doporučován až od 12 let věku dítěte.

• Dobrý den.
    Bylo by možné se přihlásit k léčbě cukrovky 2 typu bez inzulínu na EndoBarrier? Děkuji za informaci kde. Miluše

Dobrý den,
    metodu Endobarier nabízí IKEM.

• poruchy v čase pubertálního vývoje
  • gestační diabetes