Úpatní 9, Brno
Zubní lékařka

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Zubní lékařka

Chodím k paní doktorce od mala.to je asi 25 let ???? je nejlepší a nikdy bych ji za nikoho nevymenila a když nechodím pravidelně protože se bojím .když mám problém vždy bezbolestne pomůže ????

Paní doktorka i sestřička jsou úplně ůžasný,jestli se někdo bojíte zubaře,tak opravdu jenom sem. děkuji za super přístup

PANÍ DOKTORKA... velmi profesionální přístup aj bez super ultra nejmodernějšího vybavení je schopná postarat se o pacienta velmi pečlivě a precizně.

G

je to Paní zubařka

Vždy rychle a bezbolesti. Trošku moc tichá,jinak výborná.

Nejlepší zubařka jaká po této zemi chodila,poctivá a dělá svou práci s láskou

Milé dámy, nepleťte si zubaře s kadeřníkem,kde je nenáročná komunikace na místě. Paní doktorka právě tichým a neafektovaným projevem umocňuje svou perfektní práci. Je lékařkou s vysokou odbornou erudicí a osobitým šarmem.

Nejlepší zubařka, jakou jsem poznal, a to jsem nějaký strašpitel. Absolutně lidská, citlivá, příjemná a vnímavá k bolesti jiných, přitom s profesionálním přístupem. Nedělá zbytečné zákroky, snaží se o co nejmenší bolest, nechá vás vydechnout, když vidí, že potřebujete. Je opravdu k nezaplacení.
Díky paní doktorko Vám i Vaší milé sestřičce.

Velice kvalitní zubařka k nezaplacení

Chodím k paní doktorce už 12let a je velmi šikovná.Trhala mi 2 osmičky a ani jsem o tom nevěděla.Taky jsem měla z dob totality tmavou plombu a ona sama navrhla,že to není pěkné a celý zub mi předělala i s výplní zubu dala bílou plombu.Jinou totiž nemám a tak ta jediná tmavá vypadala divně.Můžu jen doporučit.