Pod Marjánkou 12/1906, Praha
KlinNeuro s.r.o. (umístění)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 4 Více
222 76.....

Běžný termín

Revoluční 19/765, Praha
KlinNeuro s.r.o. (umístění)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, + 4 Více
221 71.....

MUDr. Věnceslava Svobodová Fakulta všeobecného lékařství UK 1976 – 1982 Praxe Neurologická klinika VFN 1984 Neurologická klinika FTN 1992 – 2008...

• parkinsonova nemoc
  • neurologická onemocnění
  • mimovolní pohyby

Fotografie

Paní doktorku Svobodovou jsem potkala před 10 lety v neurologické ambulanci. Vzhledem k mým nestandardním obtížím mi zařídila komplexní vyšetření v hospitalizaci, příčiny mých potíží mi podrobně vysvětlila, poradila jak rehabilitovat, zjistila, že mj. mám i depresi, nastavila léčbu a doporučila další terapii. Nyní jsem bez potíží pohyblivá, aktivní a veselá. Kondici si cíleně a průběžně udržuji. Vlastně mě vrátila do aktivního života.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Nevím, jestli je paní doktorka lepší člověk nebo lékař, každopádně jsem se NIKDY nesetkala s někým tak důkladným a lidským, jako je ona, jsem pro ni nikdo, jen obyčejný pacient, a stejně se na ni mohu spolehnout naprosto kdykoliv. KÉŽ BY TAKOVÝCH LÉKAŘŮ BYLO VÍC!!!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Reaguji na negativní názory, paní doktorka rozhodně není arogatní. Taky se mně stalo, že jsem po objednání čekala jeden a půl hodiny, má taky svoje starosti, ale důležité je, že umí.
Jitka Hanzliková

Vážení,
je to ta nejlepší lékařka, kterou jsem ve svých 59 letech poznala. Vůbec nepatřím do obvodu a přesto mne bez doporučení telefonicky objednala. Její zájem o můj problém a následná vyšetření, rehabilitace mi během 3 měsíců vrátily chuť do života.
Chci poděkovat paní doktorce Svobodové, MUDr. Lachmanovi, sestřičce a sestřičce z rehabilitace, vděčná pacientka z Chrudimska.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

S přístupem paní doktorky jsem spokojená. Pozorně poslouchala co jí říkám, přemýšlela o tom. Díky její pečlivosti a profesionálnímu přístupu se teď mohu léčit ve specializovaném centru. Celkový pozitivní dojem podporuje i usměvavá sestřička. Oběma děkuji. Eva

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

pravidelne mi na mail chodi to, co se tu deje a nestacim se divit, kdyz tu nejaci dusevne slabsi jedinci verejne prezentuji stihomam, jimz trpi (proc sem pisete 4x, ze jste nebyli spokojeni? my jsme chapavi a staci nam to napsat jen jednou). je pochopitelne, ze vam dr. svobodova nemohla pomoci, nebot na vasi nemoc je odbornikem dr. chocholousek, ktereho vam timto vrele doporucuji. jo a potesili byste me, kdyz uz mate v ruce slovnik cizich slov otocit o par stranek dal, abyste se uz posunuli od slova arogantni take k necemu jinemu. stejne pochybuju, ze chapete vyznam daneho terminu, tudiz ho radsi vynechavejte, neb k odbornikovi, za nehoz dr. svobodovou povazuji, se absolutne nehodi.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Jedno vím jistě - moje první návštěva u ní v ordinaci byla zároveň ta poslední.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

jeste nedavno jsem mel problemy s vytrvalymi bolestmi hlavy, kterymi jsem trpel od dopravniho incidentu, jehoz jsem byl uacstnikem, za bolesti pry mohli zada, cemuz jsem moc neveril, ale zrejme to bylo pravda, protoze spolecne se zrucnou rukou fyzioterepeutky me bolesti zbavili, dekuji za to

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Jsem zděšená jak může záporně hodnotit tuto paní doktorku. Podle mě je to ta nejlepší doktorka, kterou tady mám, přestěhovala jsem se z moravy zde do Prahy, plně této paní doktorce důvěřuji stejně jako jedné jediné na moravě. Paní doktorko jste super jen tak dál i Vaše sestřička přístup jak má být na jedničku. Dobruská Markéta

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Zájem této lékařky o pacienta považuji opravdu za velmi slabý. S péči jsem nebyl spokojen.

Běžný termín

Pod Marjánkou 12/1906, Praha

KlinNeuro s.r.o.

Cena není uvedená

Jitka Hanzliková

Vážení,

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Jedno vím jistě - moje první návštěva u ní v ordinaci byla zároveň ta poslední.

17 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den paní doktorko, již několik měsíců mě trápí mravenčení,které se mi stěhuje různě po celém těle,včetně obličeje a vlasové části.Je to pocit,jako když mě někdo šimrá peříčkem.Nejvíc to vnímám před spaním, když jsem v klidu.Na pár dní to třeba přejde a pak to začne znovu s různou intenzitou.Je to celkem nepříjemné, když nevím, proč se to děje.Poslední dobou mě i dost bolí hlava.Své obvodní lékařce jsem to říkala ,ale nevěnovala tomu pozornost.
    Dg=netoxická struma,eufunkční,nález na c páteři,migrény,reflux.
    Léky užívám Betaloc a apo-ome.
    Děkuji za odpověd´.

Dobrý den. Zkuste brát tbl. magnesii lactici 2tbl. na noc a D vitamín. Pokud lék nepomůže, měla byste zkusit neurologické vyšetření.

MUDr. Věnceslava Svobodová

• Dobrý den paní doktorko, dovolte mi, abych se na Vás obrátila s dotazem. Mému synovi bude v dubnu pět let. Cca rok zpátky poprvé při větší bolesti omdlel (zakopnutý palec u nohy, přiskřípnutý prst do šuplíku apod.). Během roku se mu to stalo asi 6krát. Nemá rád pohled na krev, velkou bolest a má strach z injekčních stříkaček. Minulý týden jsme museli na odběr krve, k MUDr. šel naprosto odhodlaně, neplakal, jakmile jsme mu řekli, že už je to hotové, najednou zbělal, oči v sloup, kolaps, v celém těle křeč, trismus v obličeji, porucha vědomí asi na 20 sec. Na klasické omdlévání jsme byli již připraveni, ale tentokrát to bylo jiné. Dětská lékařka nás poslala na neurologii, EEG měl v pořádku. Cca před rokem (po prvních kolapsech) prošel jak EEG, tak kontrolou očního pozadí a byl v pořádku. Nyní EEG taktéž nic neukázalo. Může se jednat o tzv. afektivní záchvaty? Je trismus v obličeji v tomto případě možný? Jak můžeme malému pomoci? NIkdy neomdlel z ničeho nic. Vždy to bylo pohledem na krev, velkou bolestí nebo po odběrech, spouštěč známe. Doporučila by jste nám nějaká další vyšetření? Děkuji Vám za odpověď. S pozdravem J.S.

U dospělých nazýváme tyto stavy synkopou nebo vasovagálním kolapsem. Kolaps vzniká reflexně ve vámi popsaných situacích, někdy může být provázen i krátkou křečí. Vyskytuje se u vnímavých lidí. Váš syn by měl být vyšetřen kardiologem. Promluvte si s někým, kdo rozumí dětské psychologii, aby váš syn nebyl vyplašený z bolestivých podnětů. Svobodová

MUDr. Věnceslava Svobodová

• parkinsonova nemoc