Pod Marjánkou 12/1906, Praha
KlinNeuro s.r.o. (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 4 Více
222 76.....

Běžný termín

Revoluční 19/765, Praha
KlinNeuro s.r.o. (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, + 4 Více
221 71.....

MUDr. Věnceslava Svobodová Fakulta všeobecného lékařství UK 1976 – 1982 Praxe Neurologická klinika VFN 1984 Neurologická klinika FTN 1992 – 2008...

• parkinsonova nemoc
  • neurologická onemocnění
  • mimovolní pohyby

Fotografie

Paní doktorku Svobodovou jsem potkala před 10 lety v neurologické ambulanci. Vzhledem k mým nestandardním obtížím mi zařídila komplexní vyšetření v hospitalizaci, příčiny mých potíží mi podrobně vysvětlila, poradila jak rehabilitovat, zjistila, že mj. mám i depresi, nastavila léčbu a doporučila další terapii. Nyní jsem bez potíží pohyblivá, aktivní a veselá. Kondici si cíleně a průběžně udržuji. Vlastně mě vrátila do aktivního života.

Nevím, jestli je paní doktorka lepší člověk nebo lékař, každopádně jsem se NIKDY nesetkala s někým tak důkladným a lidským, jako je ona, jsem pro ni nikdo, jen obyčejný pacient, a stejně se na ni mohu spolehnout naprosto kdykoliv. KÉŽ BY TAKOVÝCH LÉKAŘŮ BYLO VÍC!!!

Reaguji na negativní názory, paní doktorka rozhodně není arogatní. Taky se mně stalo, že jsem po objednání čekala jeden a půl hodiny, má taky svoje starosti, ale důležité je, že umí.
Jitka Hanzliková

Vážení,
je to ta nejlepší lékařka, kterou jsem ve svých 59 letech poznala. Vůbec nepatřím do obvodu a přesto mne bez doporučení telefonicky objednala. Její zájem o můj problém a následná vyšetření, rehabilitace mi během 3 měsíců vrátily chuť do života.
Chci poděkovat paní doktorce Svobodové, MUDr. Lachmanovi, sestřičce a sestřičce z rehabilitace, vděčná pacientka z Chrudimska.

S přístupem paní doktorky jsem spokojená. Pozorně poslouchala co jí říkám, přemýšlela o tom. Díky její pečlivosti a profesionálnímu přístupu se teď mohu léčit ve specializovaném centru. Celkový pozitivní dojem podporuje i usměvavá sestřička. Oběma děkuji. Eva

pravidelne mi na mail chodi to, co se tu deje a nestacim se divit, kdyz tu nejaci dusevne slabsi jedinci verejne prezentuji stihomam, jimz trpi (proc sem pisete 4x, ze jste nebyli spokojeni? my jsme chapavi a staci nam to napsat jen jednou). je pochopitelne, ze vam dr. svobodova nemohla pomoci, nebot na vasi nemoc je odbornikem dr. chocholousek, ktereho vam timto vrele doporucuji. jo a potesili byste me, kdyz uz mate v ruce slovnik cizich slov otocit o par stranek dal, abyste se uz posunuli od slova arogantni take k necemu jinemu. stejne pochybuju, ze chapete vyznam daneho terminu, tudiz ho radsi vynechavejte, neb k odbornikovi, za nehoz dr. svobodovou povazuji, se absolutne nehodi.

Jedno vím jistě - moje první návštěva u ní v ordinaci byla zároveň ta poslední.

jeste nedavno jsem mel problemy s vytrvalymi bolestmi hlavy, kterymi jsem trpel od dopravniho incidentu, jehoz jsem byl uacstnikem, za bolesti pry mohli zada, cemuz jsem moc neveril, ale zrejme to bylo pravda, protoze spolecne se zrucnou rukou fyzioterepeutky me bolesti zbavili, dekuji za to

Jsem zděšená jak může záporně hodnotit tuto paní doktorku. Podle mě je to ta nejlepší doktorka, kterou tady mám, přestěhovala jsem se z moravy zde do Prahy, plně této paní doktorce důvěřuji stejně jako jedné jediné na moravě. Paní doktorko jste super jen tak dál i Vaše sestřička přístup jak má být na jedničku. Dobruská Markéta

Zájem této lékařky o pacienta považuji opravdu za velmi slabý. S péči jsem nebyl spokojen.

Běžný termín

Pod Marjánkou 12/1906, Praha

KlinNeuro s.r.o.

Cena není uvedená

Jitka Hanzliková

Vážení,

Jedno vím jistě - moje první návštěva u ní v ordinaci byla zároveň ta poslední.

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, mívám delší dobu někdy pocit těžkých nohou či rukou. Či zatuhlá lýtka. Nevíte co by to mohlo býti, či kam na vyšetření?

33 let, 192 cm, 90 kg, sedavé zaměstnání, sportu se moc nevěnuji

MUDr. Věnceslava Svobodová

• Dobrý den paní doktorko, již několik měsíců mě trápí mravenčení,které se mi stěhuje různě po celém těle,včetně obličeje a vlasové části.Je to pocit,jako když mě někdo šimrá peříčkem.Nejvíc to vnímám před spaním, když jsem v klidu.Na pár dní to třeba přejde a pak to začne znovu s různou intenzitou.Je to celkem nepříjemné, když nevím, proč se to děje.Poslední dobou mě i dost bolí hlava.Své obvodní lékařce jsem to říkala ,ale nevěnovala tomu pozornost.
    Dg=netoxická struma,eufunkční,nález na c páteři,migrény,reflux.
    Léky užívám Betaloc a apo-ome.
    Děkuji za odpověd´.

Dobrý den. Zkuste brát tbl. magnesii lactici 2tbl. na noc a D vitamín. Pokud lék nepomůže, měla byste zkusit neurologické vyšetření.

MUDr. Věnceslava Svobodová

• parkinsonova nemoc