MUDr.

verifiedCreated with Sketch.

Neurolog

38 názorů +přidat

Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře Zeptejte se specialisty

MUDr. Věnceslava Svobodová Fakulta všeobecného lékařství UK 1976 – 1982 Praxe Neurologická klinika VFN 1984 Neurologická klinika FTN 1992 – 2008 KlinNeuro s.r.o. Postgraduální… Více

Adresy

• KlinNeuro s.r.o.

Revoluční 19/765
    11000 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Více
  • KlinNeuro s.r.o.

Pod Marjánkou 12/1906
    16000 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Více

Služby

Běžný termín

Hodnocení pacientů

• J

Paní doktorku Svobodovou jsem potkala před 10 lety v neurologické ambulanci. Vzhledem k mým nestandardním obtížím mi zařídila komplexní vyšetření v hospitalizaci, příčiny mých potíží mi podrobně vysvětlila, poradila jak rehabilitovat, zjistila, že mj. mám i depresi, nastavila léčbu a doporučila další terapii. Nyní jsem bez potíží pohyblivá, aktivní a veselá. Kondici si cíleně a průběžně udržuji. Vlastně mě vrátila do aktivního života.

• J

Nevím, jestli je paní doktorka lepší člověk nebo lékař, každopádně jsem se NIKDY nesetkala s někým tak důkladným a lidským, jako je ona, jsem pro ni nikdo, jen obyčejný pacient, a stejně se na ni mohu spolehnout naprosto kdykoliv. KÉŽ BY TAKOVÝCH LÉKAŘŮ BYLO VÍC!!!

• J

Reaguji na negativní názory, paní doktorka rozhodně není arogatní. Taky se mně stalo, že jsem po objednání čekala jeden a půl hodiny, má taky svoje starosti, ale důležité je, že umí.
    Jitka Hanzliková

• V

Vážení,
    je to ta nejlepší lékařka, kterou jsem ve svých 59 letech poznala. Vůbec nepatřím do obvodu a přesto mne bez doporučení telefonicky objednala. Její zájem o můj problém a následná vyšetření, rehabilitace mi během 3 měsíců vrátily chuť do života.
    Chci poděkovat paní doktorce Svobodové, MUDr. Lachmanovi, sestřičce a sestřičce z rehabilitace, vděčná pacientka z Chrudimska.

• E

S přístupem paní doktorky jsem spokojená. Pozorně poslouchala co jí říkám, přemýšlela o tom. Díky její pečlivosti a profesionálnímu přístupu se teď mohu léčit ve specializovaném centru. Celkový pozitivní dojem podporuje i usměvavá sestřička. Oběma děkuji. Eva

• pravidelne mi na mail chodi to, co se tu deje a nestacim se divit, kdyz tu nejaci dusevne slabsi jedinci verejne prezentuji stihomam, jimz trpi (proc sem pisete 4x, ze jste nebyli spokojeni? my jsme chapavi a staci nam to napsat jen jednou). je pochopitelne, ze vam dr. svobodova nemohla pomoci, nebot na vasi nemoc je odbornikem dr. chocholousek, ktereho vam timto vrele doporucuji. jo a potesili byste me, kdyz uz mate v ruce slovnik cizich slov otocit o par stranek dal, abyste se uz posunuli od slova arogantni take k necemu jinemu. stejne pochybuju, ze chapete vyznam daneho terminu, tudiz ho radsi vynechavejte, neb k odbornikovi, za nehoz dr. svobodovou povazuji, se absolutne nehodi.

• Jedno vím jistě - moje první návštěva u ní v ordinaci byla zároveň ta poslední.

• jeste nedavno jsem mel problemy s vytrvalymi bolestmi hlavy, kterymi jsem trpel od dopravniho incidentu, jehoz jsem byl uacstnikem, za bolesti pry mohli zada, cemuz jsem moc neveril, ale zrejme to bylo pravda, protoze spolecne se zrucnou rukou fyzioterepeutky me bolesti zbavili, dekuji za to

• Jsem zděšená jak může záporně hodnotit tuto paní doktorku. Podle mě je to ta nejlepší doktorka, kterou tady mám, přestěhovala jsem se z moravy zde do Prahy, plně této paní doktorce důvěřuji stejně jako jedné jediné na moravě. Paní doktorko jste super jen tak dál i Vaše sestřička přístup jak má být na jedničku. Dobruská Markéta

• Zájem této lékařky o pacienta považuji opravdu za velmi slabý. S péči jsem nebyl spokojen.

Dotazy od pacientů (17)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Neurologická klinika VFN 1984
    Neurologická klinika FTN 1992 – 2008
    KlinNeuro s.r.o.

Postgraduální vzdělání a zkušenosti
    Atestace v oboru neurologie I. a II. st. (1994, 2000)
    Licence pro výkon samostatné praxe, pro výkon funkce odborného zástupce, a pro poskytování poradenských služeb 2002
    Dlouhodobé pracovní zkušenosti při práci na standardním lůžkovém oddělení, v příjmové ambulanci a službách v lůžkovém zařízení
    Specializovaná poradna pro neurodegenerativní onemocnění, zvláště parkinsonismus a abnormní pohyby
    On-line poradna Společnosti Parkinson o.s.
    Oprávnění k provádění výkonů v oblasti myoskeletální medicíny 1995
    Funkční odbornost v elektroencefalogradii 2007
    Odborná stáž duplexní neurosonografie IPVZ 2006
    Účast na odborných kongresech, seminářích a kurzech v ČR a v zahraničí
    First Certificate in English 2004 - úroveň B2

Členství v odborných společnostech