Adresy (2)

Pod Marjánkou 12/1906, Praha
KlinNeuro s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní


Běžný termín


Zkušenosti

O mně

MUDr. Věnceslava Svobodová
Fakulta všeobecného lékařství UK 1976 – 1982

Praxe
Neurologická klinika VFN 1984
Neurol...

Více

Léčené nemoci

  • Parkinsonova nemoc
  • Neurologická onemocnění
  • Mimovolní pohyby
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • neurologie

Fotografie


Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Pod Marjánkou 12/1906, Praha

KlinNeuro s.r.o.Revoluční 19/765, Praha

KlinNeuro s.r.o.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient
Umístění: KlinNeuro s.r.o. Běžný termín

paní doktorka Svobodová byla milá, naslouchala, poradila a poslala na potřebná doplňující vyšetření
osobně doporučuji

A
Ověřeny pacient
Umístění: KlinNeuro s.r.o. Jiný

Nikdy víc je arogantní, můj dost vážný problém s motanim hlavy vyřešil až jiný doktor a vůbec nechapal zprávy od této doktorky,ze jsem zdravá ať beru antidepresiva.

M
Umístění: KlinNeuro s.r.o. Jiný

Vždy jsem byl spokojený s přístupem a návrhem léčby paní doktorky. I přes množství pacientů se vždy dokázala plně soustředit, byla komunikativní a dokázala pomoci.

D
Umístění: KlinNeuro s.r.o. Jiný

K paní doktorce jsem šla s bolestmi hlavy a pocitem únavy/spánku. Místo řešení problému jsem dostala antidepresiva a bylo mi řečeno, že trpím depresemi (studentka střední školy). Poukaz na rehabilitace jsem obdržela, ale s arogantním a velmi negativním komentářem typu “zkuste pracovat” ... Silně nedoporučuji, neurologie se zde nově věnuje psychologii.

J
Ověřeny pacient

Paní doktorku Svobodovou jsem potkala před 10 lety v neurologické ambulanci. Vzhledem k mým nestandardním obtížím mi zařídila komplexní vyšetření v hospitalizaci, příčiny mých potíží mi podrobně vysvětlila, poradila jak rehabilitovat, zjistila, že mj. mám i depresi, nastavila léčbu a doporučila další terapii. Nyní jsem bez potíží pohyblivá, aktivní a veselá. Kondici si cíleně a průběžně udržuji. Vlastně mě vrátila do aktivního života.

J
Ověřeny pacient

Nevím, jestli je paní doktorka lepší člověk nebo lékař, každopádně jsem se NIKDY nesetkala s někým tak důkladným a lidským, jako je ona, jsem pro ni nikdo, jen obyčejný pacient, a stejně se na ni mohu spolehnout naprosto kdykoliv. KÉŽ BY TAKOVÝCH LÉKAŘŮ BYLO VÍC!!!

J
Ověřeny pacient

Reaguji na negativní názory, paní doktorka rozhodně není arogatní. Taky se mně stalo, že jsem po objednání čekala jeden a půl hodiny, má taky svoje starosti, ale důležité je, že umí.
Jitka Hanzliková

V
Ověřeny pacient

Vážení,
je to ta nejlepší lékařka, kterou jsem ve svých 59 letech poznala. Vůbec nepatřím do obvodu a přesto mne bez doporučení telefonicky objednala. Její zájem o můj problém a následná vyšetření, rehabilitace mi během 3 měsíců vrátily chuť do života.
Chci poděkovat paní doktorce Svobodové, MUDr. Lachmanovi, sestřičce a sestřičce z rehabilitace, vděčná pacientka z Chrudimska.

E
Ověřeny pacient

S přístupem paní doktorky jsem spokojená. Pozorně poslouchala co jí říkám, přemýšlela o tom. Díky její pečlivosti a profesionálnímu přístupu se teď mohu léčit ve specializovaném centru. Celkový pozitivní dojem podporuje i usměvavá sestřička. Oběma děkuji. Eva

Ověřeny pacient

pravidelne mi na mail chodi to, co se tu deje a nestacim se divit, kdyz tu nejaci dusevne slabsi jedinci verejne prezentuji stihomam, jimz trpi (proc sem pisete 4x, ze jste nebyli spokojeni? my jsme chapavi a staci nam to napsat jen jednou). je pochopitelne, ze vam dr. svobodova nemohla pomoci, nebot na vasi nemoc je odbornikem dr. chocholousek, ktereho vam timto vrele doporucuji. jo a potesili byste me, kdyz uz mate v ruce slovnik cizich slov otocit o par stranek dal, abyste se uz posunuli od slova arogantni take k necemu jinemu. stejne pochybuju, ze chapete vyznam daneho terminu, tudiz ho radsi vynechavejte, neb k odbornikovi, za nehoz dr. svobodovou povazuji, se absolutne nehodi.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

22 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
před dvěma lety jsem prodělal operaci C5/C6 pro myleopatii. Má neustálé bolesti v obou ramenou, při zátěži brnění v malíčku a prsteníčku na pravé ruce. Užívám denně Grimodin 900 mg , který mi nezabírá. K tomu mám křížové bolesti, které mi vystřelují do levého kyčle. Bolesti od kolen dolů. Poslední vyšetření: nález: osterochondrosa plot.L3/L4; L4/L5; s výhřezem a Artróza iv kloubů. Chondrosa plot. L5/S1 Artrosa iv kloubů. Mám dotaz.může se jednat o Bechtěrevovu nemoc.
Máme jí v rodině.
Děkuji za odpověď.
Milan

Bechtěrevova nemoc se pozná při vyšetření magnetickou rezonancí krční páteře, což jste určitě měl. Lze ji vidět i na CT vyšetření bederní páteře, i na běžném RTG snímku, v časném stadiu je přínosnější MR vyšetření. Zaslaný popis provedených vyšetření nepopisuje zánětlivé změny v oblasti obratlů, nebude se tedy u vás jednat o m. Bechtěrev. Diagnozu Bechtěrevovy nemoci stanovuje revmatolog. MUDr. Věnceslava Svobodová

MUDr. Věnceslava Svobodová

Dobrý den,před měsícem mi dělali rentgen páteře,ted mám jít na další,dynamický,a za další měsíc magn.rezonanci.Jeto bezpečné co se záření tyče?

Dobrý den,

dynamický snímek páteře je důležitý ohledně posouzení stability postavení obratlových těl, nejedná se o velkou zátěž zářením. Magnetická rezonance nevyužívá roetgenového záření, jedná se o vyšetření v magnetickém poli a s využitím radiových vln, takže při vyšetření nedochází k žádnému ozáření. S pozdravem, MUDr. Věnceslava Svobodová, KlinNeuro s.r.o.

MUDr. Věnceslava Svobodová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

MUDr. Věnceslava Svobodová
Fakulta všeobecného lékařství UK 1976 – 1982

Praxe
Neurologická klinika VFN 1984
Neurol...

Více

Léčené nemoci

  • Parkinsonova nemoc
  • Neurologická onemocnění
  • Mimovolní pohyby
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • neurologie

Fotografie