Spálená 16/75, Praha

MEDICOM Clinic

Mánesova 28, Praha
KLINIKA YES VISAGE

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Pan doktor je úžasný!!! Byla jsem u něj před 2 dny na slimliposukci břicha a spokojená,šťastná jsem byla hned po výkonu ;-)
Je to mooooc dobře odvedená práce !!!! Doporučuji všem, kdo chtějí precizně odvedenou práci ;-) PANE DOKTORE MOC DĚKUJI JSTE ÚŽASNÝ DOKTOR I ČLOVEK :-) VELKÉ DÍK mám po třech dětech bříško jak nějaka slečna :-D

U pana doktora jsem byla na tumescentní liposukci a jsem velmi spokojená. Vstřícný, veselý, profesionální. Dokázal odbourat strach a nervozitu před zákrokem a během něj. Výsledek perfektní, Bez jizev, bez nerovností, dokonalé.

U pana doktora Paducha jsem byla na několika liposukcích a vždy jsem byla velmi spokojena s jeho prací i přístupem. Celá klinika pracuje na profesionální úrovní, nikdy jsem neměla žádný problém.

Sympatický a odborně zdatný lékař, odborník na tumescentní liposukci, kterou jsem u něj podstoupila. S výsledkem jsem velmi spokojena a vřele doporučuji.

Odborník na tumescentní liposukci. Navíc Vám rozdá i pár rad do života. Všem doporučuji.

skvieli ginekolog 100% spokojenost.neni snad lepsi.

lékař na svém místě .. velmi citlivý přístup a vůbec ...

šikovný lékař, ochotný a milý. a chytrý.

Skvělý gynekolog a nyní plastický chirurg. Zkusila jsem u něho obojí