Jugoslávská 25, Brno
Odborný zubní lékař

Umístění: Odborný zubní lékař Jiný

Více už ne, děkuji za péči. Po dvou letech opakování, že bolí konkrétní zub mi bylo opakovné, že je v pořádku, že není důvod, aby bolel. Zub už je mrtvý, tak doufám, že po vyčištění kanálků u jiného zubaře, budu mít konečně klid.

Umístění: Odborný zubní lékař Akutni bolest

U pana Kubika jsem byl jako u zastupujiciho lekare ( muj dovolena). Presto, ze nejsem jeho pacient, tak ocenuji vlidny a ochotny pristup jak lekare, tak sestry. Dekuji, Sebesta

S panem doktorem Kubíkem jsem velmi spokojená. Chodím k němu už asi 10 roků, je velmi příjemný a práci v žádném případě neodbyde. Je to odborník na svém místě. Jsem moc ráda, že k němu můžu chodit a taky jsem moc ráda, že je mladší než já, a nebudu si už muset nikoho jiného hledat. Slezáková

Citlivý člověk s osobním přístupem k pacientovi a výborný lékař!

spokojenost

Pan Dr. Kubik je vzdy ochotny a predevsim velice peclivy a odpovedny zubni lekar. Neustale se vzdelava a vyviji a uplatnuje nove techniky. Jsem u pana Dr. od r. 1997 a stale velmi spokojen.

on je KAPACITA :D a ještě ktomu milá a hezká

Výborný a příjemný zubař. Odvádí velmi dobrou a precizní práci.

Jsem v péči pana doktora od r. 1997 a patřím k pacientům, kteří přicházejí pro pomoc až v minutě dvanácté ... přesto jsem se nikdy nesetkala s jakýmkoli projevem nevole. Můj vztah se proto postupně proměnil ve velkou důvěru. Dr. Kubík je trpělivý, vstřícný, chápavý a především velmi příjemný.
Myslím i, že se snaží aplikovat ty nejnovější možné léčebné postupy, a vždy vysvětlí a popíše, o co v zákroku půjde (což je pro mě HODNĚ důležité).
K ocenění patří i čekárna s nevtíravou hudbou, a také hygienické příslušenství. Je to servis na úrovni.
Doporučuji. J.T.