Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Akutní léčba bradavice na chodidle

Naše poslední zkušenost(14.5.2028) byla bohužel velmi špatná. Na vzdory předchozích kladných recenzí se nám nutné akutní pomoci nedostalo. Doktor i sestra (zvlášť velmi nepříjemna) působili velmi nevlídně, přístup nedbalý (zda za to mohla plná čekárna zůstává otázkou). Potřebovaly jsme akutně! (zmínili jsme nejméně 3x) pomoci s bradavicí (neúspěšně léčená) na chodidle, která takřka znemožňovala chůzi a kvůli bolestem (možná začínající infekce) také spánek. Pan doktor nás odbyl s tím, že řezání v žádném případě neprovede, a že si máme ve čtvrtek zajít na dusík (okamžitá pomoc za 3 dny:)). Ještě ten den nás mile přijali na kožním na Bulovce a bradavici seškrábli (banální zákrok, který by panu doktorovi nezabral déle než 5 minut). Alespoň pro příště ušetříme tu hodinu a půl v čekárně. :)))

Dobrý den. Tímto bych chtěl velice zdvořile poděkovat panu MUDr. Tomáši Adámkovi a jeho zdravotní sestře za jejich velice profesioální a erudovaný přístup při snesení mého zaníceného nehtu u palce. Zákrok proběhl naprosto bezbolestně a ve velmi krátkém čase. Vše, co se mého onemocnění týká a zákroku, který budu podstupovat mně bylo předem vysvětleno a byl jsem zbaven jakýchkoliv obav jak ze samotného zákroku, tak i následné péče. Okamžitě jsem pojal důvěru a z tohoto důvodu hodnotím MUDr. Adámka vysoce kladně a mohu jej s klidným svědomm doporučit nejen svým blízkým, ale i široké věřejnosti. Radim Chyba

tohoto lékaře nemohu doporučit, nedbalý přístup, diagnózu si udělal při mém vstupu do ordinace a jeho zlehčování mého problému mne nijak nepomůže. Hlavně že si řekl o 30 Kč za vyšetření na to nezapomněl.

Pan doktor ošetřil moji dceru po úrazu.
Skvělý přístup, rychlé ošetření, velmi dobrá následná péče.
Jsem s přístupem pana doktora i sestry velmi spokojena.

Je výborný chirurg a jeho sestřička zrovna tak a ještě s něčím navíc..:o)
Měla jsem zlomený malíček u nohy a byl o 90 stupňů vychýlen, nic příjemného to nebylo..Pan doktor má přístup opravdu empatický, dal mi injekci do malíčku a snažil se mě poté odreagovat různými otázkami a uprostřed otázek malíček prostě narovnal ..zatímco mě držela sestřička za ruku... :o) Pravdu moc hodní a milý parťáci... Kéž by tací byli všichni doktoři... to by pak člověk chodil s menšími obavami...:o)

Milý, příjemný, pečlivý, ochotný a především šikovký lékař. Moc hodná sestřička.

Pan doktor Adámek je možná výborný lékař,ale paní doktorka v jeho ordinaci mi tento názor většiny nijak nepotvrdil.Neznám její jméno,zprávu z ambulance si vzala,jiný doklad nemám,na potvrzení pro zaměstnavatele je pod razítkem Mudr.Adámka pouze nečitelný podpis.Vymknul jsem si kotník, bohužel se zlomeninou nártních kostí.Tuto skutečnost bohužel na ambulanci nezjistili.Paní doktorka v ordinaci Mudr.Adámek s.r.o. pouze po rychlém prohlédnutí zhodnotila,že to mám pomalu rozcházet,sprchovat, za týden na kontrolu.Po týdnu,kdy jsem si stěžoval na bolest v nártu, teprve nechala udělat rentgen.Na moji otázku,co s tím mám dělat, byla odpověď, že nic,šlapat na patu,chodit v botách s pevnou podrážkou.Promiňtě pane doktore Adámku,ale lékař,který na zlomeminu doporučuje "chodit po patě,mít pevnou obuv" nemá ve Vaší ordinaci co dělat...Ošetřili mě pak na jiné chirurgii,v jiné nemocnici.

MUDr. Adámek je výborný chirurg, absolvovala jsem u něho menší chirurgický zákrok a mohu jen ocenit skvělou péči, zájem a laskavý přístup.

K dr. Adamkovi jsem byl odeslan pro strevni a zaludecni problemy na vysetreni a dalsi postup.
Pro provedeni vysetreni, testu apod. mi byl dan postup reseni situace s naslednou kontrolou, obdrzel jsem lek. zpravu pro pripadne akutni osetreni na Bulovce.
Mohu jenom doporucit pro kvality, jednani a rychlost.

Vynikající lékař se skvělým přístupem, vždy milý a ochotný. A o sestřičce to platí také!