Fakultní nemocnice v Motole, LDN
V Úvalu 1/84, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN Jiný

Profesor Popelka mne operoval v červnu roku 2021 TEP kolene a moc mu za to děkuji, můžu jen chválit a děkovat za to že chodím. Měla jsem deformaci kolenního kloubu po špatně léčeném úrazu menisku a nekrózu flemuru, byly to velké bolesti, chodila jsem k jinému ortopedovi v jiné poliklinice a kdybych nenavštívila Profesora Popelku, asi by to dopadlo špatně. Ještě jednou děkuji.

Jsem také pacientka profesora Popelky, chodím k němu již 28let, podle mě je to nej -lékař - se vším všudy - odborně, ale i lidsky. Mám před ním obrovský respekt, ale když k němu přijdu do ordinace, tak ze mě všechno spadne, vždycky mě vyslechne, pomůže a poradí ( dokáže se i v tom stresu, který určitě má, usmát,na rozdíl od jiných nafoukaných " doktorských administrativních pracovníků). Operoval mi TEP kyčle a kdyby mně v životě všechno fungovalo tak dobře jako ta endoprotéza - to by mi bylo krásně na světě. Mého syna ve 13-ti letech zachránil od radikální operace kolen, kterou výrazně doporučil řadový ortoped a zničil by synovi minimálně rok život. PANE PROFESORE, DĚKUJI ZA VŠECHNO A ZA TO,ŽE TU PRO NÁS PACIENTY JSTE. HLUBOCE SE PŘED VÁMI SKLÁNÍM. Renata Zemanová Kladno

Na pana profesora mohu pět jen samou chválu. Mám operované obě kyčle TEP v roce 2001
a v roce 2012, bez problémů chodím bez holí a hlavně mě kyčle nebolí. V říjnu 2013 jsem se
odhodlala k operaci levého haluxu a nyní 4.3.2014 mně byl odoperován pravý halux. Nemám
žáné problémy a doufám, že i tato poslední operace dopadla na výbornou. Tím bych chtěla panu
profesorovi moc poděkovat za jeho lidský přístup k pacientům a jeho zlaté ručičky, které nás
pacienty vrací do života bez bolesti.

Nejen že mi pan docent znetvořil nohu, ale také jsem skoro rok ve dne v noci trpěla bolestí a vůbec se chodit, ba skoro ani postavit na tu nohu nedalo,od berlí a vozíku jsem si zničila ruce. Nakonec jsem našla lékaře - umělce, který se nebál mne opět operovat a jen díky jemu opět chodím. Byla jsem šokovaná, když tento lékař byl jmenován profesorem. Je příjemný, milý, ano, ale to, o čem zasvěceně píše, v praxi udělat neuměl.Na základě čeho ji napsal?Opsal od otce?Mgr.Schneiderová

Pro mě je pan doktor bezkonkurenčně nejlepším lékařem mého života. Absolvovala jsem u něho 2 totální endoprotézy kolen (2009, 2011) a obě operace SUPER, bez problémů! Je skvělý nejen jako odborník, ale jeho lidský přístup k pacientům je balzámem na naše strachy a obavy z operací. Přeju mu pevné zdraví, přehršle životního optimismu a Boží požehnání.

Velice jsem panu docentovi zavázan, neboť jsem pět let po endoprotéze kolena a čtyři roky po endoprotéze kýčelního kloubu. Oba klouby velmi dobře funguji a díky panu docentovi jsem se vrátil do plnohodnotného života a zaměstnání. Jeho laskavý přístup a velice milé jednání, je zárukou překonání strachu z operace a následné bolestí. Pan docent je nejenom vyníkající odborník, ale rovněž psycholog, který umí pacientovi předat pozitivní energií potřebnou k překonání operačního zákroku.
Ještě jednou moc děkuji.

Velice panu doktorovi děkuji, jsem 4,5 roku po bouračce. Z rukou jsem měla velké komplikace a díky jemu mám ruku pohyblivou. Moc děkuji