Soukromý zubní lékař
Rotalova 38, Brno

Umístění: Soukromý zubní lékař Jiný

K pani zubarce chodim uz vic jak 5 let a nemuzu si ji vynachvalit. Vzdy jsem mela extremni strach ze zubaru (ctete "rezniku") kteri svym pristupem a neochotou vzbuzovali strach. Zde se nic takoveho nekona. Je velmi vstricna, ochotna, mila. Presne vysvetli postup co bude delat, jak to asi bude bolet po zakroku dlouho, porad se omlouva kdyz je vrtani bolestivejsi, apod. Takze vim do ceho jdu a ze se nemusim bat. Nevrta pres bolest, vzdy pocka aspon par vterin aby opadla nez pokracuje dal a toho si moc vazim.Jen mam obcas pocit ze pokud na neco neupozornim, tak se tomu nevenuje a pak uz je z toho treba pozdeji kaz, ale mozna je to jen ma domnenka. Zatim ale zadny velky problem nevznikl takze muzu jenom doporucit a doufam ze bude jeste dlouho fungovat jinak nevim kam jinam bych sla.

Umístění: Soukromý zubní lékař Jiný

Paní doktorka Dvořáčková je velice vynikající zubař(ka). Má pochopení ve všech směrech a vždy se snaží vyhovět. Moc rád k ní chodím, ale jediné co mi vadí je, že si toho moc neřeknem :-D. Ale jako hlavní vlastnost je, že ví kdy to může býti bolestivé a doporučí injekci a vše pečlivě vysvětlí, co bude dělat, toho si velice cením. Taky jsem míval ze zubařů strach, ale paní doktorka je opravdu dobrá obzvláště, když vše dělá sama bez sestry. :-). A co mě velice zaujalo a potěšilo je, že v čekárně nevidíte žádné propagační letáčky :-). Takových zubařů bohužel ubývá a stává se z nich šafrán :-(.

chodím k ní už přes dvacet let, a vcelku jsem s její prací spokojen, má zkušenosti které jiným schází,jenom škoda že nemá k sobě stejně tak dobrou sestru.

paní doktorku mám velice ráda, mám docela problémy se zuby a vždy mě velice citlivě ošetřila. konečně jsem našla lékaře, se kterým jsem spokojená.

Paní doktorka je nejen vynikající odbornice,je i lidská,má vynikající přístup a proto
k ní chodí celá naše rodina

Mám ji ráda, nebojím se, je trpělivá, vysvětlí, pochopí i ten strach, který byl..a k mým dětem, které se hodně bojí, je také pozorná..klidně je vyšetří vkleče na zemi, když 2,5letý odmítá jít ze strachu do křesla..:-). Doporučuji...yvona kraftová

Přešel jsem k ní z Blanska s úplně zničenýma zubama od tamních zubařů . Všechno opravila a již dlouhou dobu mám celkem až na drobné problémy pokoj. Postupně k ní přešla celá rodina a jsme nesmírně spokojení. František s rodinou.

Jsem pacientem paní doktorky Dvořáčkové od roku 2000 a jsem s její prací velice spokojen. Paní doktorka je moc milá a její zákroky jsou citlivé a opatrné. Již 10 let se nebojím posadit do zubařského křesla.

S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti, jsem její pacientkou již dlouhou dobu. Odvádí kvalitní práci, před zákrokem mi vše podrobně vysvětlí a je velice jemná a trpělivá. Díky ní nemám vůbec strach ze zubaře. Doporučila jsem ji všem svým známým a všichni jsou spokojeni, neměnili by.

Y

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti,nechodím k "zubaři" ráda, ale tady je to prvně, kdy je mi návštěva jen nepříjemná - prostě se už nebojím.