Rotalova 38, Brno
Soukromý zubní lékař (mapa)

chodím k ní už přes dvacet let, a vcelku jsem s její prací spokojen, má zkušenosti které jiným schází,jenom škoda že nemá k sobě stejně tak dobrou sestru.

paní doktorku mám velice ráda, mám docela problémy se zuby a vždy mě velice citlivě ošetřila. konečně jsem našla lékaře, se kterým jsem spokojená.

Paní doktorka je nejen vynikající odbornice,je i lidská,má vynikající přístup a proto
k ní chodí celá naše rodina

Mám ji ráda, nebojím se, je trpělivá, vysvětlí, pochopí i ten strach, který byl..a k mým dětem, které se hodně bojí, je také pozorná..klidně je vyšetří vkleče na zemi, když 2,5letý odmítá jít ze strachu do křesla..:-). Doporučuji...yvona kraftová

Přešel jsem k ní z Blanska s úplně zničenýma zubama od tamních zubařů . Všechno opravila a již dlouhou dobu mám celkem až na drobné problémy pokoj. Postupně k ní přešla celá rodina a jsme nesmírně spokojení. František s rodinou.

Jsem pacientem paní doktorky Dvořáčkové od roku 2000 a jsem s její prací velice spokojen. Paní doktorka je moc milá a její zákroky jsou citlivé a opatrné. Již 10 let se nebojím posadit do zubařského křesla.

S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti, jsem její pacientkou již dlouhou dobu. Odvádí kvalitní práci, před zákrokem mi vše podrobně vysvětlí a je velice jemná a trpělivá. Díky ní nemám vůbec strach ze zubaře. Doporučila jsem ji všem svým známým a všichni jsou spokojeni, neměnili by.

Y

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti,nechodím k "zubaři" ráda, ale tady je to prvně, kdy je mi návštěva jen nepříjemná - prostě se už nebojím.

S paní doktorkou mám dobré zkušenosti. Vždy při ošetření řekne, co člověk má čekat, co mu bude dělat a dobře poradí. Šla jsem tam akutně, s úplně rozpadlým krvácejícím zubem, předchozí zubařka mě vyhodila, že nejsem objednaná a že zub je stejně na vytrhnutí! Paní doktorka Dvořáčková mi zub zachránila. Od té doby k ní chodím a jsem spokojená.Doporučila mi ji kamarádka, ta by také neměnila.

Je to dobrá lékařka, chodíme k ní celá rodina už několik let, jsme spokojeni