Soňa Dvořáčková, zubař Brno

MUDr. Soňa Dvořáčková

Zubař

10 názorů

Adresa

Rotalova 38, Brno
Soukromý zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
10 názorů

A

chodím k ní už přes dvacet let, a vcelku jsem s její prací spokojen, má zkušenosti které jiným schází,jenom škoda že nemá k sobě stejně tak dobrou sestru.


L

paní doktorku mám velice ráda, mám docela problémy se zuby a vždy mě velice citlivě ošetřila. konečně jsem našla lékaře, se kterým jsem spokojená.


Paní doktorka je nejen vynikající odbornice,je i lidská,má vynikající přístup a proto
k ní chodí celá naše rodina


Mám ji ráda, nebojím se, je trpělivá, vysvětlí, pochopí i ten strach, který byl..a k mým dětem, které se hodně bojí, je také pozorná..klidně je vyšetří vkleče na zemi, když 2,5letý odmítá jít ze strachu do křesla..:-). Doporučuji...yvona kraftová


Přešel jsem k ní z Blanska s úplně zničenýma zubama od tamních zubařů . Všechno opravila a již dlouhou dobu mám celkem až na drobné problémy pokoj. Postupně k ní přešla celá rodina a jsme nesmírně spokojení. František s rodinou.


Ověřeny pacient

Jsem pacientem paní doktorky Dvořáčkové od roku 2000 a jsem s její prací velice spokojen. Paní doktorka je moc milá a její zákroky jsou citlivé a opatrné. Již 10 let se nebojím posadit do zubařského křesla.


Ověřeny pacient

S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti, jsem její pacientkou již dlouhou dobu. Odvádí kvalitní práci, před zákrokem mi vše podrobně vysvětlí a je velice jemná a trpělivá. Díky ní nemám vůbec strach ze zubaře. Doporučila jsem ji všem svým známým a všichni jsou spokojeni, neměnili by.


Y

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti,nechodím k "zubaři" ráda, ale tady je to prvně, kdy je mi návštěva jen nepříjemná - prostě se už nebojím.


S

S paní doktorkou mám dobré zkušenosti. Vždy při ošetření řekne, co člověk má čekat, co mu bude dělat a dobře poradí. Šla jsem tam akutně, s úplně rozpadlým krvácejícím zubem, předchozí zubařka mě vyhodila, že nejsem objednaná a že zub je stejně na vytrhnutí! Paní doktorka Dvořáčková mi zub zachránila. Od té doby k ní chodím a jsem spokojená.Doporučila mi ji kamarádka, ta by také neměnila.


I

Je to dobrá lékařka, chodíme k ní celá rodina už několik let, jsme spokojeni


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti