Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Byl jsem operovan od pana doktora 16.7.2014 (středa) v 11:36. Byl u togo i primář.
Dg.: Cholecystitis chronica calculosa
USG: solidární konkrement 2,3 cm se známkami zánětu stěny žlučníku
Před tím 52014 prodělal silnou biliární kolíku
Další den i přes můj jasný protest u doktora byl mi odstraněn dren. Doktor projevil určitou přísnost , moc ne naslouchal a nemazl se semnou. Ten sami den večer jsem měl teplotu 37,4 C. Další den (patek) rano v 8 hod. byl jsem propuštění z nemocnice. Domu jsem měl opakovaně 3 dny za sebou teplotu cca 37,4 C. Bral jsem léky na snažení teplotu a 30 tablet denně Wobenzim. Asi to zabralo a v pondělí se teplota neopakovala.
Můj názor je že doktor je mladý a příliš sebejistý. Možná by mu neuškodilo větší opatrnost a příjemnější chování s pacientem. U mně byla relativne lenka operace a možná i proto větší byla větší odvaha. Nevím jak by dopadlo u vážnější operace, jestli by byla větší opatrnost. Dobrý doktor se člověk narodí, neda se to naučit a to myslím ne jen o technický stránku řemesla :-)