Soběšická 2, Brno

Nejlepší stomatolog, u kterého jsem kdy byla. jemná, rychlá, příjemná, usměvavá. Prostě jednička.

Výborná zubařka. Zachránila mi zuby, když jsem trpěl žaludečním refluxem, výborná práce. Z počátku krátké čekací termíny, později se začaly prodlužovat, ale chápu, že k ní chodí mnoho lidí, protože já jsem byl velice spokojen, bohužel jak jsem odstěhoval z Brna, už jsem nikdy nenarazil na tak dobrou zubařku :-(

P.S.: Měla krásnou setřičku, ale bohužel už u ní nepracuje :-/

Byl jsem u paní doktorky dnes poprvé a náhodně,protože jsem potřeboval sehnat nového dobrého doktora. A podařilo se. Vyjde vám maximálně vstříc protože sama o sobě má vynikající vstříný a milý přístup. A tak to má být :)
Kaz hend bez čekaní dala dopořádku a člověk ušetřil pracné objednávání. Prostě je to člověk na správném místě se správnýma vlastnostma!!

Děkuji paní dokotorko.

Paní doktorka je výborná, byli jsme celá rodinka včetně dvou malinkých dětí zatímpouze na vstupníporhlídce, ale po zkušenosteh s jinými soukromými stomatologi mohujen doporučit, úžasný přístup, perfektní komunikace a odbourání veškerých přesudků, které jste kdekoli u lékaře kdy mohli poznat. Děkuji za to, že vůbec v dnešní době je možnost najít tak výborného člověka jako je paní doktorka i sestřička je velmi milá. Jechová Lucie s rodinou

Paní doktorka je fakt dost dobrá! Velice příjemná a šikovná.

Také já mohu paní doktorku vřele doporučit. Zatím opravdu nejlepší zubař, u kterého jsem kdy byla. Vždy vysvětlí a popíše, co bude dělat, chová se lidsky a snaží se Vás uklidnit, čímž dokázala, že už nemám panickou hrůzu ze zubařů :-)

Nemůžu si ji vynachválit, i přes mou panickou hrůzu ze zubařů mi vytrhla stoličku naprosto bez problému a hlavně bez bolesti. Taky trpělivě snáší moje stavy hysterie, které na zubařské sesličce pokaždé prožívám :D.

nejlepší... :-)

Paní doktorku mohu jen doporučit. Není to sice ten typ s falešným americkýmn úsměvem, občas dokáže člověka i pěkně sjet (když příjdete třeba pozdě jako já), ale normálně je s ní docela sranda a je šikovná. Dělala mi už trhání nervu, výplň, implantát a korunku, plombu a vše bez problémů, čistá práce. I když má plno, snaží se vyhovět s termínem. Doporučuji.

U pani Vojnarove jsem velmi spokojena. V klidu Vam vysvetli co bude kde delat a proc, cimz z Vas opadne pocatecni strach. A mimochodem ma v cekarne telku:-).