Italská 37/560, Praha
International SOS Assistance (CZ) sro

Roentgenova 2/37, Praha
Nemocnice Na Homolce

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 1 Více
Roentgenova 2, Praha
Homolka Premium Care a.s.

Pan doktor je dobrý odborník, který mi vždy pomohl, ale vím s jistotou, že s angínou za ním nechodte, to se akorát naštve. Někdy může působit arogantně, to ano, ale chodí k němu celá naše rodina už přes 10 let a jsme moc spokojeni. Jen musíte vědět jak na něj :-) a celkém chápu tady napsané negativní názory. Pokud čekáte, že se k vám pan dr. bude chovat jak k celebritě, tak k němu raději nechoďte ;-)

Za každého z nás hovoří práce, která za ním nechává nesmazatelnou stopu. Rozhodně to není anonymní tlachání hrstky lidí, kteří se na internetu, díky své anonymitě snaží realizovat, protože v normálním životě na to nemaji.
Můj oblíbený lékař splňuje všechna krytéria, která jsou dostupná pro dobrého a obětavého lékaře. Měl by být v důchodu, protože je o pár dní starší než já, ale přesto vykonává stále své poslání a je tu pro nás. Díky.

Lékař s velkými zkušenostmi, které dokáže využít ve prospěch pacienta. Velmi dobře volí komunikaci s pacientem tak, aby ho motivoval k chování vedoucí ke zlepšení zdravotního stavu.

Tento pán se neumí ani představit, z pacienta dělá naprostého pitomce, naprosto nebere ohledy na to, že člověku zrovna není dobře a je arogantní jako nikdo jiný. Nechápu, jak se sebou může žít. Naprosto nedoporučuji, moje nejhorší zkušenost.

výborný praktik a diagnostik, trpělivý a odpovědný.

Nepříjemný, nesnáší pacienty, kteří kouří. Nevybíravým způsobem mi sdělil, že mám rakovinu plic. Prodělala jsem všemožná vyšetření, aby se ukázalo, že jsem naprosto v pořádku. Na jiného pána řval ať si najde jiného doktora. Prostě hrůza, nikdy více!!!!!!!!!