Naprostá spokojenost s přístupem i odborností při všech dosavadních návštěvách. Postupně k němu na doporučení začali chodit i další tanečníci a rovněž s naprostou spokojeností.

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 4 Více

Estetická stomatologie

Endodoncie

Protetika +2 Více

Dentální hygiena

Fluoridace

Přijímáme nové pacienty - Máme volné kapacity pro děti i dospělé. Don't you speak Czech? No problem for us - We speak English. V centru Brna, v...

Naprostá spokojenost. Mám implantát s korunkou,která vypadá jako můj vlastní zub.Sice se to povedlo laborantům až na druhý pokus,ale zde je vidět ochota vyhovět pacientovi.Pan doktor je příjemný,vše vysvětlí předem, injekcemi nešetří a pracuje s citem.Moc děkuji za vykonanou práci.

Musím vyjádřit maximální spokojenost s přístupem i odborností. Poprvé v životě chodím k zubaři v pohodě a to i na velmi velké zákroky.

Byla jsem tam dnes poprvé. A nevěřila jsem svým očím. Způsob komunikace s pacientem, kvalita a jemná péče i při sebemenším ošetření, milé vstřícné jednání a naprostá profesionalita. Spěchejte, brzy bude mít pan doktor plno !!!

Velmi milé a vstřícné vystupování. Sympatický pan doktor, profesionální přístup, skvělá péče, rozumné ceny. Rentgen mají přímo na patře, což beru také jako plus. Chodí k němu i manžel s dcerou. Dcera byla ošetřena v celkové anestezii, která proběhla v pořádku, manžel zatím podsoupil konzultaci ohledně zubního implantátu. Celková spokojenost.

Naprostá spokojenost při všech dosavadních (asi 10) návštěvách. Postupně k němu začala chodit celá má rodina.

Estetická stomatologie

Endodoncie