Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Dlouhodobě mám lehké obtíže, se kterými jsem se odhodlal na proktologické vyšetření, především kvůli vyloučení závažnějšího onemocnění. Od začátku návštěvy ordinace jsem měl pocit, že mé obtíže jsou pro pana Frašku a sestru k smíchu. Vzhledem k nervozitě plynoucí z povahy vyšetření jsem nesprávně splnil pokyny a dostal jsem za to ironický komentář doplněné nevhodnými úsměvy mezi doktorem a sestrou. Z ordinace jsem odcházel s pocitem, že mé problémy jsou směšné a navíc jsem trouba, který neumí splnit základní pokyny.
Velmi nepříjemná zkušenost.

Umístění: Klinika GHC, Centrum estetické medicíny s.r.o. Jiný

Perfektni doktor, ktery vi co dela. Po neuspesnych pokusech jinych doktoru resit muj pripad ambulantnim zakrokem zakrocil a vyresil operaci navzdy. Perfektni pece, perfektni vysvetleni vseho. Je svuj, nerozdava usmevy na pockani, ale je vecny a presny. Dekuji za lecbu.

Velmi ochotný, laskavý doktor, vyšetření v naprostém pořádku, vše vysvětlil a operaci naplánoval co nejdříve, doporučuji pana doktora.

Pan doktor ke mě byl odměřený,lehce arogantní a dával mi najevo jak je zatěžko mne vyšetřit přes mou obezitu.měl pravdu ale byla jsem tedy první obézní člověk,kterého viděl a s kterým pracoval??Proboha neměl by za svá léta zkušeností být profesionál?To samé sestry.V první chvíli jsem myslela,že jsou němé,protože mi žádná neodpověděla na pozdrav.Je to tedy na chirurgii zvykem??Dokonce jedna ze sester,když jsem byla svlečená v ordinaci,prošla okolo mne a dala oči vsloup.To je profesionální přístup?asi těžko.Pan doktor mi stanovil špatnou diagnozu a vůbec z celé téhle anabáze,co jsem si tam prošla mi bylo ještě celý den smutno.