Urologická ambulance, s.r.o.
Olšanská 7/2666, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Urologická ambulance, s.r.o. Jiný

V této ordinaci jsem zapsán od minulého roku tedy od února 2019 pravdou je že se zde objednává.
Jelikož chodím jen na vyšetření prostaty po roce i tak mohu říct, že personál tedy sestra je velmi příjemná a lékař též nic negativního neshledávám.
Možná ti co kritizují měli jen špatný den...

Umístění: Urologická ambulance, s.r.o.

Dne 5.4.2019 v 10:30 h. - neznám jméno právě ordinujícího lékaře a ani sestry, ale ta silně povýšeneckého chování a pan doktor arogantní.. Celková neochota. Podotýkám, že při prázdné čekárně a žádném pacientovi v ordinaci jsem nebyl vůbec přijat, ač jsem zde dlouhodobě registrován, neboť, jak sestra řekla: "Nejste objednán a pan doktor nemá čas". Na zavolání telefonem mi pan doktor sdělil, že můj problém bude z dehydratace a že je v Praze 50 jiných urologií, že si mohu jít jinam.. Diagnostikuje telefonem :-)

U pana doktora jsem se vzdy setkala se vstricnym a velmi ohleduplnym jednanim. Vylecil mne z chronickych potizi zpusobenych zanedbanim lekarske pece u jinych "odborniku".

Dobrý lékař ale s vlastní zkušenosti vím že neumí jednat s lidmi, je nepříjemný a asi dost náladový. Co se týče léčby tak je to Ok ale jednání s lidmi nemá dobré.