Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresy (2)

Centrum chirurgické gastroenterologie
Vlašská 336/36, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Po vsech moznych zkusenostech (spise negativnich) s doktory, jsem se dostala do pece pana doktora a opravdu si ji nemuzu vynachvalit! Velice vlidny, lidsky a ochotny pristup pana doktora je v nasem zdravotnictvi spise ojedinely. Kor u takove kapacity jakou pan doktor je! Je to opravdu spickovy doktor. Velice si ho vazim a dekuji mu.

Osobne si myslim ze je to v cechach spicka. K pacientum pristupuje opravdu individuelne a ne jako spousta spousta okresnich felcaru, podle "manualu". Pusobi na me ze je to jeden z mala lidi na spravnym miste.

Velmi dobry az nejlepsi. Je to clovek, ktery se svemu oboru (ale taky svym pacientum) opravdu venuje. Operoval mne (pomerne zavazny zakrok - operace tenkeho streva - cca 7 hodin). Pred operaci se mnou pohovoril a zodpovedel moje otazky, aniz by se tvaril, ze ho obtezuji. Zeptal se mne, jestli chci, aby nekomu z mych blizkych po operaci zavolal, jak to dopadlo. Dal jsem mu cislo na mou manzelku a jak nabidnul, tak i udelal. Po operaci se na mne jako na sveho pacienty chodil divat, i kdyz providelnou vizitu mel jiny z jeho kolegu a vidal jsem ho (i u mne) i v sobotu a v nedeli.


Skvělý odborník s noblesním chováním, kterého nezkazila ani politika ... Děkujeme , pane doktore


Absolutní špička ve svém oboru. Vynikající přístup k pacientům. Přeji mu a jeho rodině všechno nejlepší. Děkuji Vám za všechno co jste pro mě udělal.


Výborný chirurg s lidským přístupem, což se často u tak vynikajících lékařů nevidí... Pane doktore, děkuji ....
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


M

Pan doktor Seguens,je mistr ve svém oboru.Je vynikající lekař.Jeho přístup k pacientum je velice lidský a laskavý.Když jste v jeho peči,tak se cítíte mnohem lépe,protože vite,že jste v dobrých rukou.Pan doktor si s vami popovídá a pomuže,jak nejlépe dovede.Mluvím z vlastní skušenosti.Pane doktore,dovolte,abych Vám poděkovala touto cestou.Moc jste mi pomohl a pomáháte dál.Děkuji,že se staráte o mé zdraví a já diky Vám mohu žit kvalitním životem.Jste skvělý vyjmečny človek a chirurg, velmi si Vas važím a děkuji,že jste.


Z
Ověřený profil

Panu doktorovi vděčím za svůj život, který můžu žít i nadále po operaci jako zdravý člověk a díky jeho přístupu, ochotě a zkušenostem jsem mohla porodit zdravého syna. Více takovýchto lékařů a naše zdravotnictví bude špičkové.


N

Vynikající lékař i člověk. Díky pane doktore.


V

Nejlepší doktor-a hlavně lidský.Děkuji pane doktore


Došlo k chybě, zkuste to znovu