Praktická zubní lékařka
Údolní 73, Brno

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

K paní doktorce jsem chodil, protože mi byla doporučena školou. Komunikace a chování byly naprosto v pořádku, paní doktorka byla vždy milá. Nicméně s péčí o zuby už to tak dobré nebylo. V průběhu času mi dělala tři plomby, přičemž první byla v pořádku. Druhá mě ještě nyní někdy zabolí. Třetí mi přišla úplně zbytečná a navíc byla pokažená natolik, že mi nyní vypadla, vytvořil se v jejím místě kaz a mám se zubem velké, bolestivé problémy. Od paní doktorky jsem po škole raději odešel a u nového zubaře jsem od té doby neměl se zuby žádný problém. (Samozřejmě až do teď, kdy mi vypadla zmíněná plomba). Abych vše shrnul, paní doktorka byla vždy milá, ale přijde mi, že vrtá spíše pro zábavu a její plomby nejsou moc kvalitní. Kvalita prohlídek a zákroků mého nynějšího zubaře se s těmi u paní doktorky nedá srovnávat (nyní jsem spokojenější).

Umístění: Praktická zubní lékařka

K paní doktorce jsme to šli jen tak zkusit - naše domluvená zubařka vypadla a nikoho, kdo by dcerku ošetřil, v dosahu nebyl. Dcera týden plakala, že jí bolí zoubky, skoro nejedla. Přítel s dcerou zkusili zajít k paní doktorce Trávníčkové, jestli by dcerku neošetřila atd. Ujala se jich hned milá a usměvavá sestřička, vypsala s mužem formulář akutního ošetření, paní zubařka dcerku prohlídla, zoubek (jeden ze tří) vyvrtala a zaplombovala bílou plombou. Dcerka ani jednou nezaplakala, vše bylo rychlé, bezbolestné a s milým a vstřícným přístupem jak paní doktorky, tak paní sestřičky.

Včera dcerka šla na další kontrolu (vrtání a zaplombování dalších 2 kazů) a situace se opakovala, vše bez problémů, bolesti a slziček. Dcerku jsem k paní doktorce zaregistrovala, stejně tak i její malou sestřičku. Obě po ošetření a kontrole dostaly diplom za statečnost. Paní doktorku mohu jen doporučit, k dětem je milá, nemají z ní strach a starší dcerka dnes prosila, jestli bychom nemohli zavolat paní doktorce, že by u ní chtěla přespat :))))

Umístění: Praktická zubní lékařka Zubní kazy

Takže..dnes jsme s Marcuskem byli poprvé na rady spousty maminek a lichotivých recenzí u paní zubařky v Brně.Ve dveřích nás přivítala milá sestřička!V ordinaci začlo seznamování paní doktorky s Marcuskem a nemám slov!Paní doktorka velmi milá,usměvavá!Marcusek se zubaře hrozně bál,ale dnes..absolutně jsme ho nepoznávali!Marcuskovi vše vysvětlila,říkala co přesně bude zrovna dělat a ten ani nepipl a nakonec si s paní doktorkou placl:)
Paní doktorka je opravdu odborník,k dětem je výborná a umí odbourat strach!!!Jsem šťastná,že jsme našly tu správnou paní zubařku!!!!????

Umístění: Praktická zubní lékařka

K paní doktorce chodím mnoho let a od půl roku věku k ní dochází i moje dcera a jsem velmi spokojená. K dětem velmi milá a pomáhá odbourat strach z doktorů. Já jsem byla vždy jen spokojena s odborným i lidským přístupem.

Musím paní Julinkove oponovat. Nesouhlasím s jejím vyjádřením.
Já chodím k paní doktorce roky a vždy se o mě starala vzorně

Dobry den,paní doktorka by měla vrátit diplom a to z toho důvodu,že několik let ošetřovala mého syna takovým způsobem,že po dnešní návštěvě jiného zubního lékaře,který mu dělal rentgen má v ústech 8zkažených zubů a 3 zatostlé 8.Mnohokrát děkujeme paní doktorce za péči!

Paní zubařku nedoporučuji.Udělala mi dvě korunky za 3 tisíce ,které byly tak na 14 dní! Už při nasazování mi s milým úsměvem řekla, že neví, jak to bude držet.... Nechápala jsem. Teď chodím k nové paní zubařce,která mi zachraňuje celý chrup a když viděla vyplněné kanálky od této paní doktorky, jen kroutila hlavou. Na dětské pacienty hodná,chodily k ní i mé dvě dcery, starší měla doporučení ma rovnátka,paní doktorka nám doporučila zřejmě svého kamaráda, protože měl opravdu přemrštěné ceny.....Opravdu nedoporučuji.

Já jsem s paní doktorkou prozatím velmi spokojena. Chodí tam obě mé děti, vždy se na nás usmívá, je milá a moje dcera (2,5 roku) se tam moc těší, což u dalších mých kamarádek s dětmi neznám. Ty se spíše bojí a vůbec nespolupracují. Prozatím jsme žádný větší problém neměli, takže nedokáži posoudit, jestli je výborná nebo ne, ale vždy, když jsme objednaní, tak se na řadu dostaneme přesně v čas nebo i před stanoveným časem, když dorazíme o něco dřív. Nemám žádný problém. Doporučuji.

Mám takový pocit, že paní zubařka mi zbytečně vrtala do zdravých zubů, ač to nebylo potřeba (jeden čas jsem totiž měla zubaře školního-ji a svého zubaře a ten mi nikdy zdravé zuby neošetřoval). Kdysi mi dlouhou jehlou vjela do chyceného nervu pod zubem bez jakékoli anesteze! Šílená bolest.. Jediné plus je to, že je paní zubařka vždy dobře nalazena, narozdíl od sestry, která vypadá stále nabubřele.

Bohužel, pokud je člověk laik a nemá srovnání, nevidí to tak černě. Ovšem zkušenosti u pí.doktorky typu 3x vypadená stejná plomba ca. po 10-ti dnech, 2x upadená korunka po týdnu a hlavně návštěva dentální hygieny, kdy mi hygienička jen tak zběžně našla ca 5 akutních problémů- mezizubních kazů a odhalených krčků, kterých si pí.dokrorka nevšimla, mi už opravdu stačí. Na sestru je kolikrát značně nepříjemná - a to i před pacienty- což také určitě nedělá dobrý dojem. K této lékařce pouze v případě, že nemáte problémy a nic nepotřebujete- což bohužel není můj případ! Pro kvalitní a systematickou péči zamiřte raději jinam!