Renata Kobzová, zubař Brno

MUDr. Renata Kobzová

Zubař

20 názorů

Uložit


Adresa

Rybnická 51, Brno
Zubní lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
20 názorů

L
Ověřeny pacient

Nejlepší paní doktorka, jakou si člověk s panickou hrůzou ze zubařů může přát. Klidná, příjemná, s pacientem hovoří jako s rovnocenným partnerem a vysvětluje mu, jaké zákroky budou následovat. Navíc se nesnaží člověka oškubat, ale vždycky dá u pojišťovnou nehrazeného zákroku na výběr více variant, z nichž si skutečně vybere každý. Doporučuji!!!


S
Ověřeny pacient

V příjemném prostředí ordinace, vybavené moderní stomatologickou i diagnostickou aparaturou, provádí paní doktorka Kobzová s vlídným, profesionálním přístupem, bezbolestně, perfektní stomatologické úkony. Měla jsem skvělého zubního lékaře a jsem ráda, že po jeho nebytí se mě ujala tato výborná lékařka. Vřele doporučuji.


P
Ověřeny pacient

Na obou doktorech (MUDr.Kobzová, MDDr. Kačmár) oceňuji jak jejich odbornou úroveň, tak příjemné a kultivované jednání s pacienty. Stejně tak dávám "palec nahoru" za obě sympatické sestřičky, moderně vybavenou ordinaci a vyhrazená parkovací místa pro pacienty. Při srovnání s mými předchozími zubaři jasně nejlepší, proto určitě doporučuji a všem nám přeji více takové zdravotní péče !


O
Ověřeny pacient

Paní doktorka je zkrátka profík,navíc je empatická, vstřícná.Pečuje o nás už 16 let a neměnili bychom.Toto hodnocení platí rovněž pro ostatní v ordinaci. Děkujeme


2
Ověřeny pacient

Jestli něco Dr. Kobzová opravdu dobře umí, tak je to její zubařské řemeslo. Když mě ošetřovala, byla jemná, ohleduplná k pacientovi, a dokonce někdy ani neúčtovala bílé výplně, i když by mohla, nebo třeba jen stovku. To bylo na staré adrese Spáčilova. Na Rybnické jsem se k ní už bůhvíproč nedostal a v její ordinaci mě nyní řeší její kolega Dr. Kačmár - mladý, slušný, snaživý, občas pomalejší, což je dost nepříjemné pro osychající sliznice úst a našponované koutky. Své řemeslo ale umí dobře. Za výplně se už platí vždy, ale asi nic přehnaného, vzhledem k dnešní době (cca pětikilo).
Sestřičky jsou tam obě pěkné, ale například při asistenci (svícení UV lampou) docela nešikovná (aspoň ta jedna... svítila opakovaně mimo).


Ověřeny pacient

dobrý den,
k pani doktorce Kobzové chodím spolu s manželkou a musím říct,že je opravdu velmi dobrá.Manželka si nechala u ní trhat osmičky a je velmi spokojená.Ja sám jsem byl u ní několikrát a rovněž velká spokojenost.Paní doktorka je opravdový profesionál ve svém oboru.Rovněž sestřičky.Doporučuji všem ostatním,kteří shánějí v současné době opravdu dobrého zubního lékaře.


Ověřeny pacient

Dobrý den,
byl jsem u paní doktorky několikrát i má manželka na vytržení svých osmiček a musím říct,že paní doktorka Kobzová je opravdu velmi dobrá a doporučuji ostatním,kteří shánějí opravdu dobrého zubního lékaře.Je to opravdový profesionál ve svém oboru,včetně sestřiček.Jsme s manželkou spokojeni.


Ověřeny pacient

pani doktorka mi trhala 2 osmičky, bála jsem se, no jelikož jsem natrefila na profi zubařku, tak mě to vůbec nebolelo - přitom mám fóbii z vrtaní a trhání... supr přístup, prostředí, opravdu mohu jen doporučit, zatím pro mě nejlepší zubařka, kterou jsem kdy měla.


Když jsem k ní začala chodit měla ještě ordinaci v Černovicích a většinou tam byla taková mladá zubařka. Teď v té nové jsem byla 2 x přímo u Kobzové a přišla mi hodně pečlivá a byla i dost jemná což mě překvapilo.


K paní doktorce chodíme celá rodina už delší dobu a jsme moc spokojeni s její péčí i lidským přístupem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti