Doporučení psychologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Prostějov

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pani doktorka je empatická, vždy ochotná, profesionální, má bohatou praxi a osobní pristup. Pomohla mi a naší rodině v mnoha směrech. Velice si jí vážím. Určitě se na paní doktorku obraťte. Mohu jen doporučit. Více

Sladovní 1286, Kojetín Mapa

PhDr. Jiřina Lukáčová

• „Skvělá paní psycholožka, docházíme k ní s malým synem a její přístup je perfektní. Příjemná, laskavá a chápající.

Úzká 6, Olomouc Mapa

Ordinace klinické psychologie

• „Hodně dobrá psychoterapeutka. Současně profesionální i neskuteečně lidská. Nedělá z komára velblouda, ale rozhodně nezlehčuje. Ví co udělat, v pravou chvíli. Rozhodně doporučuji Více

Horní Lán 1310/10A, Olomouc Mapa

Ambulance klinické psychologie

• „Všimla jsem si této ankety a i já přidám jen velkou chválu. Ona mě ustálila a naučila svým přístupem, abych začal myslet a chovat se jinak a moje návštěvy u ní byly vždy proto k něčemu. Dokázala totiž mě plně otevřít a já uvolnit a v její přítomnosti jsem se cítil tudíž skvěle. Dokážu řešit věci dnes s věci s nadhledem a být příkladem, že z každé špatné situaci lze vyjít se ctí. Škoda, že takových žen psychologů je málo. Více

Kapucínská 162/7, Olomouc Mapa

• Tovární 42A, Olomouc Mapa

Ordinace klinické psychologie

• „Ráda bych doporučila pana doktora všem, kdo řeší stejně jako já změnu pohlaví. Setkala jsem se u něho s krásným lidským přístupem, porozuměním a snahou pomoci, za což bych mu ráda poděkovala. Neobávajte se objednat se na vyšetření na základě požadavku vašeho sexuologa. Více

Komenského 4142/6, Prostějov Mapa

• Psycholog