Doporučení psychologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Hodonín

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pana Cagaše navštěvuji již delší dobu a jenom díky jeho terapii jsem byla schopná zvládnout své úzkostné stavy bez medikací. Trpím panickou úzkostí, bála jsem se chodit ven na ulici, pořád mě pronásledovala myšlenka, že omdlím nebo umřu, zkrátka byla jsem opravdu moc zoufalá. Měla jsem ale to štěstí, že jsem narazila na pana magistra Cagaše, který mi po provedení všech vyšetření a určení konečné diagnózy nabídl tzv. "hypnotickou terapii". Nyní již moje návštěvy nejsou tak časté jako na začátku, ale pokaždé vím, že mne terapie uklidní a cítím se mnohem lépe, negativní myšlenky jsou mnohem méně časté a dokážu chodit po městě na nákupy a zařizovat vše potřebné. Jestli máte stejné nebo jenom trochu podobné potíže a spoustu negativních myšlenek, které Vám brání žít život naplno, tak neváhejte a kontaktujte pana magistra. Určitě Vám pomůže Vaši situaci, když už ne vyřešit, tak velice úspěšně zvládat. Více

• Psycholog, Psychoterapeut

1 názor

„Pan Mgr. Ondřej Ptáček na mne již při prvním setkání velmi silně zapůsobil. Je to nesmírně empatický a vlídný profesionál, u kterého musím v první řadě ocenit jeho nesmírně lidský přístup ke klientovi. Vyzdvihla bych také schopnost velmi citlivě reagovat na vaše aktuální pocity a momentální náladu, díky které přesně ví, kdy nastalou situaci odlehčit, kdy se zasmát a kdy naopak mlčet či jen říci pár vlídných slov. Nemohu opomenut také značnou dávku optimismu a pozitivní nálady, kterou vnáší do jednotlivých setkání. Pana Mgr. Ondřeje Ptáčka mohu vřele doporučit. Díky jeho pomoci se do mého života vrátilo světlo i ve dnech velmi pošmourných, za což mu patří můj velký dík. Více

Strážovská 1247, Kyjov Mapa

Ordinace klinické psychologie Profero s.r.o.

• „Milá nepodepsaná !!! Pod tady tohle co tady píšete o paní doktorce se ani nedivím, že se nepodepíšete, bych se být Váma styděla !!! Jinak já můžu paní doktorku všem jen doporučit, je moc fajn a dokáže člověku pomoci. J.M. Více

Komenského 616, Kyjov Mapa

Therapy Kyjov s.r.o.

• „Velmi příjemná paní psycholožka. Pomohla mi se sebepoškozováním a mnohem líp zvládám stresové situace. Dříve jsem měla velmi nepříjemné psychické potíže a většina už je pryč. Paní psycholožka je velmi empatická a snaží se vše vysvětlit co nejvíce. Snaží se, aby na způsoby pomoci přišel sám člověk s problémem. Příjemně se s ní komunikuje a nemáte pocit, že mluvíte s někým neznámým, kdo by vás odsuzoval. Většinou se i společně zasmějeme. Jediné co bych vytkla je dlouhá vyřizovací doba, ale to se dá pochopit. Vřele doporučuji. Více

Poliklinika Břeclav s.r.o.

• „Citlivý přístup, pomáhá nám hledat řešení, máme v ni důvěru. Marie

Národní třída 1959/90, Hodonín Mapa

Poliklinika Hodonín, spol. s.r.o.

• Psycholog