Doporučení zubaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Hodonín

• „Nejlepší zubařka co může být . Chodím k ní léta a vše v pořádku . Nedávno přešel i manžel a ikdyž si myslel ,že je jeho zubařka dobrá ,až tady poznal co je to výborná péče . Je z paní doktorky tak nadšený ,že ji taky chválí kudy chodí. Více

K.Čapka 91, Bzenec Mapa

Privátní stomatologická praxe

• „Také chodím k paní doktorce již několik let, a proto vím, že setřičky se střídají z důvodu odchodu na mateřskou a návratu z mateřské. Problém bude spíš v paní Anděle než v paní doktorce, která je stále stejná, milá, poctivá, citlivá a lidská. Zoja Více

Národní třída 90, Hodonín Mapa

Praktický zubní lékař

• „Pan doktor je dobrý stomatolog a má profesionální přístup,je milý,ochotný cokoliv vysvětlit a sestřička je jedna z nejmilejších,kterou znám...Děkuji vám za skvělou práci,za mě i za syny.... Více

Blažkova 5, Hodonín Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní dr. Remundová je velmi dobrá,a profesionální stomatoložka .K lidem má velmi kladný vztah. Je na velké profesionální úrovni,a spolu se sestřičkou tvoří sehraný tým ! Navsťevuji ji i s celou rodinou 23 let,naprostá spokojenost,vřele všem doporučuji!!! Více

Polní 31, Hodonín Mapa

Praktický zubní lékař

• „velmi dobrá odbornice, dbá na prevenci

Čejč 73, Brno Mapa

Sportovní 244, Moravský Písek Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Paní doktorka je profesionál s velmi dobrým přístupem k pacientovi , je velmi milá a ohleduplná k bolesti pacienta pokud příjde s nějakým takovým problémem. Je velmi ochotná a snaží se o záchranu zubů. Pokud už musí přistoupit k trhání tak na tak slabou ženu je velice silná a pacient ani se nenadechne a zub je venku. Rovněž přístup k zubním náhradám provádí velmi pečlivým výběrem a snaží se aby pacient netrpěl komplexem bez zubní náhrady a snaží se co nejdříve pomoci. Jsem velmi spokojena a rozhodně bych ji doporučovala a rovněž její sestra je velmi příjemná a umí si práci zorganizovat. Více

Blažkova 5, Hodonín Mapa

Praktický zubní lékař

• „Je super a velice pozorná, neodbude vás.

Velkomoravská 841, Lužice Mapa

• „Úžasný pan doktor! I když nejsem jeho pacientkou, mě dnes akutně ošetřil poté, co mi moje zubařka zřejmě špatně vyvrtala osmičku, která měla být stejně vytržena. Do zubu se mi dostal zánět a ve velkých bolestech jsem hledala někoho, kdo mi zub akutně vytáhne. Naštěstí jsem se dostala k panu doktoru Horákovi. Ze zákroku jsem měla velkou hrůzu, vzhledem ke mému stavu, ale vše proběhlo naprosto bezbolestně. Zub byl venku prakticky ihned, absolutně jsem takový průběh neočekávala. Pan doktor nejen, že má zlaté ruce, ale je to velmi milý a hodný člověk, vtipkuje, snaží se člověka rozptýlit. Škoda jen, že nepřijímá nové pacienty, ihned bych k němu přešla. Více

Urbanova 852, Kyjov Mapa

• Zubař, Parodontolog

„Pan doktor mě ochotně přijal, i když jsem nebyla jeho pacientka. Několik měsíců jsem chodila bez zubů, hledala kvalitní péči a až pan doktor Cvešpr se mě ochotně ujal a bleskově rychle mi spravil krásné a kvalitní zuby. Nyní jsem jeho pacientka a nemůžu si jej vynachválit. DOPORUČUJI! Více

nám. 17. listopadu 3870/5, Hodonín Mapa

Stomatologické centrum MUDr. Ivo Marek s.r.o.

• „Dnes mi pan doktor předvedl tanec u zubaře. Při zákroku rychlý, profesionální, se sestrou výborná spolupráce. Naprostá spokojenost! Více

U tržiště 24, Břeclav Mapa

Soukromá zubní ordinace

• „Paní doktorka je nad očekávání příjemná-kdo má zubní rád že...-ale zde je to naprosto v pohodě-příjemná atmosféra,sestřička je fajn,paní doktorka je šikovná a citlivá-jen bych malinko vytkla to věčné stěžování jak je všechno drahé a že i oni by měly zdražit(trochu méně té negativní konverazce mezi sebou a bude to na 1+),trochu mně to znervoznuje,ale jinak maximálně doporučuju,Eva H. Více

č.d. 601, Šardice Mapa

Praktický zubní lékař

• „U paní zubařky je samozřejmostí kvalitní péče. Za sebe navíc velmi oceňuji krátké čekací doby na objednání i to, že tyto časy jsou dodrženy a nemusím trávit zbytečný čas v čekárně. Více

Havlíčkova 180, Kyjov Mapa

Praktický zubní lékař

• „Pan doktor Popelka je velice příjemný,ohleduplný a vstřícný. To stejné sestřička. Jsem velmi spokojená!

č.d. 73, Čejč Mapa

Praktický zubní lékař

• „Dnes jsem byla ošetřena u pani doktorky s velkým uspěchem. Paní doktorka i se sestrou jsou moc hodné a zbavili mně dlouholetého strachu z trhání zubů.Priznávám,že ještě ne zcela,ale i tak moc děkuji. Více

Horní Valy 4, Hodonín Mapa

Praktický zubní lékař

• „Nedokáži posoudit kvalitu, ale vždy jsem byl spokojen. Vstřícnost a citlivost je super, ale ještě víc hodnotím dochvilnost. Oproti objednanému času jsem šel do ordinace max. o 7 min. později, a to docházím tak 1 - 5 min. před objednaným časem!!! Žádná dopolední vysedávání po čekárnách. Všechna čest! Petr Žižka Více

Jungmannova 1172, Kyjov Mapa

Praktický zubní lékař

• „Mávala som obavy pred návštevou zubára. S pánom Hállom som ja aj celá naša rodina veľmi spokojná. Má špičkový prístup a je to odborník na slovo vzatý. Každá návšteva je zároveň relaxom, osobne väčšiou zaspím. Vrelo odporúčame a ďakujeme za starostlivosť. Více

č.d. 710, Ratíškovice Mapa

Praktický zubní lékař

• „Od mala mam hruzu ze zubaru diky neprijemne doktorce z detstvi. Pan doktor je velmi prijemny a chapavy. Nyni k nemu chodime i s manzelkou a dcerou. Vsichni jsme naprosto spokojeni. Vzdy vyresil kazdy nas problem. Samozrejme i prijemne sestry zaslouzi pochvalu:-) Více

č.d. 1542, Dubňany Mapa

Praktický zubní lékař, ortodoncie

• „Nejlepší ze všech zubařů, co jsem kdy zažil, a že jich bylo dost. Mladý, profesionální s citem pro práci.

Kollárova 279, Kyjov Mapa

Praktický zubní lékař

• „Dnes jsem byla u pana doktora ja totiž nemohu chodit vozi mne sousedka a ten mi navrhl ye se prizpusobi dobe kdy ma sousedka volno Mela jsem špičák že skoro nebyl videt ale pan doktor řekl že si poradí ani jsem nic necítila a kořen byl venku Dekji MUDr Zlatnickovi za jeho peci a starostlivost Konečna Miroslava Více

Dolní 461, Moravská Nová Ves Mapa

Soukromá ordinace, prakt. zubní lékař