Doporučení psychiatři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Hodonín

• „Paní doktorka je nejlepší s jakou jsem se setkal.Lidský přístup,dříve jsem chodil k p.Lachmanovi a je to 100:1.Jsem velice rád že jsem změnil lékaře.Moc děkuji. Více

Havlíčkova 3, Hodonín Mapa

Psychiatrie

• „K paní doktorce jsem chodila 3 roky a můžu ji s klidným svědomím doporučit! Opravdu mi pomohla jak se sociální fobií tak silnými depresemi.Vlastně mohu říct že mi zachránila život a za to ji MNOHOKRÁT DĚKUJI !!! Bohužel jsem musela od paní doktorky odejít kvůli překročení věkové hranice,ale mohu říci že pokud bych měla možnost k ní chodit dále tak neváhám. Více

bří Mrštíků 38, Břeclav Mapa

Psychiatrická ambul. pro děti a dorost

• „Paní doktorka je bezvadná a nejlepší co znám. Jsem v její péči od doby, kdy převzala ordinaci po panu doktorovi Křížovi. Pomohla mně jak mohla a velmi hodně. Moc jí děkuji. Více

Národní třída 1959/90, Hodonín Mapa

Poliklinika Hodonín, spol. s.r.o.

• „Pan doktor je velmi pozorný a ačkoliv se při první návštěvě jeho otázky mohou zdát nepříjemné, s odstupem člověk zjistí jejich důvod. Neznám pana doktora dlouho, ale musím říct, že je to mistr svého řemesla, stejně jako jeho sestřička. Když jsem se poprvé objednávala, byla jsem celá nesvá, ale už v telefonu to byla sympatická žena, která mi vyšla maximálně vstříc. Více

Bří Mrštíků 38, Břeclav Mapa

Poliklinika Břeclav s.r.o.

• „Pan doktor Urubek je velmi vzdělaný psychiatr,který se snaží svým pacientům pomoci.Pokud někoho odmítne ihned vyšetřit nebo ihned řešit jeho problém,jistě má k tomu své důvody.Lidé s problémy s alkoholem by měli první podstoupit léčbu,tím dokážou svou snahu že opravdu ze sebou chtějí něco udělat.Pak teprve následuje ambulantní léčba.Pan doktor se mi jeví v poslední době opravdu vyčerpaný,myslím že na něj doléhají starosti s léčbou svých pacientů.Je přeci jen člověk.Já se u pana doktora léčím již několik desítek let,vždy se mi snažil pomoci a i když někdy se mi zdálo že mě neposlouchá,vždy se k tématu co mě trápí vrátil a snažil se mi pomoci.Ale to nejdůležitější je na samotném pacientovi,musí chtít něco pro sebe udělat a ne jen čekat,že pan doktor udělá zázrak a vyléčí všechny nemoci.Přeji všem hodně duševních sil. Více

Husova 568/17, Kyjov Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Chápu že paní doktorka nemusí vyhovovat každému, já jsem byl spokojený, chovala se je mne velice hezky a byla ochotná mne pomoci. Více

Bří Mrštíků 38, Břeclav Mapa

Poliklinika Břeclav s.r.o.

• „Paní doktorku jsem měl moc rád, hlavně díky jejímu velice příjemnému přístupu, dokázala správně poradit a vyřešit problém. Více

Brandlova 5, Hodonín Mapa

Dětský psychiatr

• „Velmi dobrý doktor v tomto oboru,zajímá se i poradí a hlavně se k člověku chová lidsky,sestřička je více komunikativní,milá a má zájem o lidi. Více

Horní Valy 4, Hodonín Mapa

Psychiatrická ambulance