Doporučení pediatři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Hodonín

• „Moje osobní zkušenosti s paní doktorkou jsou příjemné a chválím za přístup k dětem i k rodičům. Chodila jsem k ní jako dítě a se svými 4 dětmi nyní a jsem moc spokojená. Poradí i po telefonu, neodbyde a vyslechne. Taky zbytečně nepíše ATB snaží se jich vyvarovat a dává je v případech, kdy je to nezbytně nutné. Setřičky jsou moc hodné a trpělivé . Děkujeme za vzornou péči . Spokojená maminka Eva Více

B. Martinů 16, Hodonín Mapa

Privátní ordinace pro děti a dorost

• „Paní doktorka Diblíková je pediatr na svém místě, znám ji spoustu let a k jejímu manželovi jsem chodila jako dítě do plnoletosti i já, teď mám u nich obě mé děti, vždy vyšetří, prověří a nikdy nepodcení, já osobně jsem spokojena, absence sestry mi nevadí vůbec, ona sama dělá odběry výborně. Více

č.d. 722, Kobylí Mapa

Ambulance pro děti a dorost

• „Doktorka Rybová je skvělá !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poradí, vyjde vstříc, ochotná , usměvavá..........

Komenského 616, Kyjov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je skvělá lékařka i člověk. Chodila jsem k ní jako dítě a vyhledala jsem ji i teď, když mělo moje dítě akutní obtíže, ale nemělo standardní české pojištění. Bez problémů nás vzala a pomohla, poradila, uklidnila. Netvářila se na mě jako na nezodpovědnou matku, co dopustila, aby se její dítě nakazilo. Několik pediatrů v Kyjově nás odmítlo, že by měli práci navíc s vyplňováním zahraničních formulářů nebo z důvodu, že nemají a nehodlají si dělat čas. Paní doktorka je fakt profík a má i milé sestřičky. Více

Mezi Mlaty 726, Kyjov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Chodim k pani doktorce s dcerkou (2) a synem (3m). Nikdy nestonali, tak nevim jak v teto oblasti, ale co mam zkusenost, tak je vyborna. Nikam nespecha s ockovanim, o vsem si s ni clovek muze promluvit, ma zdrave nazory a naprosto ji duveruji. Nenapise pri kazde ryme antibiotika. Proste bezva lekarka na spravnem miste :-) a jeste jedna vec, ma moc milou sestricku. Více

bří Mrštíků 38, Břeclav Mapa

Praktický dětský lékař

• „Nejlepsi detska doktorka! Lepsi bychom si pro deti prat nemohli. Ochotna, pecliva, nic nezanedba, vse perfektne vysvetli. Sestricka take velmi mila a ochotna. Více

třída Komenského 616/16, Kyjov Mapa

č.d. 280, Sobůlky Mapa

Dětská poradna

• „vynikajici doktorka a sestricka! Tak uzasny pristup a zajem, ktery mi u drivejsiho pediatra chybel. Jsem nadsena!

č.d. 724, Čejkovice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „podstivá a je to doktorka opravdu na svém místě ,pacient je pro ni na prvním místě,připravena pomoci i po pracovní době,je na ni vždy opravdové spoléhnutí Více

č.d. 560, Polešovice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila já sama a nyní chodím s dcerkou. Paní doktorka je příjemná, vstřícná, ochotná, milá, vždy poradí, doporučí, jsem ráda, že není komerční a nedoporučuje zbytečně drahé věci, jak někteří jiní pediatři :) Zatím mám s paní doktorkou jen opravdu dobré zkušenosti. Více

Kovářská 649, Svatobořice-Mistřín Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Paní doktorka je úžasná, sestra také. Vždy pomohla, poradila, vyléčila. Necpe hned antibiotika, pokud to není nezbytně nutné. Dojíždíme k ní z jiné obce a neměnila bych. Více

č.d. 1644, Dubňany Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorku znám osobně a obě moje děti ji navštvují i v ordinaci. Neznám zkušenější, ochotnější a hodnější doktorku. Vždy když jsme něco potřebovali, tak byla nablízku. Více

Sportovní 244, Moravský Písek Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Je to dobrá lékařkapro mé děti.

č.d. 260, Dolní Bojanovice Mapa

Privátní dětský lékař

• „Velmi příjemná a starostlivá paní doktorka i sestřička. Rozhodně jsou to ženy na pravém místě a jejich zaměstnání je pro ně "poslání". Hezký přístup k dětem. Takových zdravotníků by mělo být mnohem víc. Více

č.d, Starý Poddvorov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pan doktor Holubík je příjemný a vstřícný lékař, se kterým jsme se poznali při hospitalizaci synka s febrilními křečemi. Vše nám vysvětlil, byl ochotný ve všech směrech a touto cestou děkujeme! Z Prahy zdraví Popplovi a hlavně Michaelek :) Více

Tvarožná Lhota 190, Strážnice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodím asi 18 let a jsem velmi spokojen, příjemná, milá, vždycky mě pomohla, děkuji.

č.d. 257, Vacenovice Mapa

• „Jsem velmi spokojen.

bří Mrštíků 38, Břeclav Mapa

Dětská a dorostová ambulance

• „Jsme s paní doktorkou spokojení. Když jsme se na ni obrátili pro radu i mimo pracovní dobu ochotně nám poradila.Je dobré, že se teď s dětma nemusí v čekárně dlouho čekat díky objednání. Více

Smetanova 1540, Strážnice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Jsem s paní doktorkou velmi spokojená, vždy u mě pozná angínu, nachlazení. Ono to ale bohužel někdy poznat ani nejde, jestli jde jen o nachlazení, nebo angínu. Někdy se to může poznat na poslední chvíli. Více

č.d. 601, Šardice Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Bez jakýchkoliv výhrad, spokojenost, neměnila bych.

č.d. 28, Prušánky Mapa

Privátní dětský lékař