Doporučení zubaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Hodonín

• „Nejlepší zubařka co může být . Chodím k ní léta a vše v pořádku . Nedávno přešel i manžel a ikdyž si myslel ,že je jeho zubařka dobrá ,až tady poznal co je to výborná péče . Je z paní doktorky tak nadšený ,že ji taky chválí kudy chodí. Více

K.Čapka 91, Bzenec Mapa

Privátní stomatologická praxe

• „Také chodím k paní doktorce již několik let, a proto vím, že setřičky se střídají z důvodu odchodu na mateřskou a návratu z mateřské. Problém bude spíš v paní Anděle než v paní doktorce, která je stále stejná, milá, poctivá, citlivá a lidská. Zoja Více

Národní třída 90, Hodonín Mapa

Praktický zubní lékař

• „Pan doktor je dobrý stomatolog a má profesionální přístup,je milý,ochotný cokoliv vysvětlit a sestřička je jedna z nejmilejších,kterou znám...Děkuji vám za skvělou práci,za mě i za syny.... Více

Blažkova 5, Hodonín Mapa

Praktický zubní lékař

• „výborná stomatoložka !!!

Slovácká 83, Břeclav Mapa

M Dental Soukromá zubní praxe

• „Paní dr. Remundová je velmi dobrá,a profesionální stomatoložka .K lidem má velmi kladný vztah. Je na velké profesionální úrovni,a spolu se sestřičkou tvoří sehraný tým ! Navsťevuji ji i s celou rodinou 23 let,naprostá spokojenost,vřele všem doporučuji!!! Více

Polní 31, Hodonín Mapa

Praktický zubní lékař

• „Příjemný, slušný člověk. Vše čo dělá průběžně vysvětluje. Snaží se hodně aby byly jeho úkony čo nejméně bolestivé. A má lidové ceny. Více

J. Opletala 1279, Břeclav Mapa

Soukromá zubní ordinace

• „velmi dobrá odbornice, dbá na prevenci

Čejč 73, Brno Mapa

Sportovní 244, Moravský Písek Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Paní doktorka je profesionál s velmi dobrým přístupem k pacientovi , je velmi milá a ohleduplná k bolesti pacienta pokud příjde s nějakým takovým problémem. Je velmi ochotná a snaží se o záchranu zubů. Pokud už musí přistoupit k trhání tak na tak slabou ženu je velice silná a pacient ani se nenadechne a zub je venku. Rovněž přístup k zubním náhradám provádí velmi pečlivým výběrem a snaží se aby pacient netrpěl komplexem bez zubní náhrady a snaží se co nejdříve pomoci. Jsem velmi spokojena a rozhodně bych ji doporučovala a rovněž její sestra je velmi příjemná a umí si práci zorganizovat. Více

Blažkova 5, Hodonín Mapa

Praktický zubní lékař

• „Při pokročilé parodontóze mně před 10 lety zachránil spodní řezáky, odkryl dásně, zpevnil zuby zevnitř, sešil, vše za normální peníz. Rychle, profesionálně, zuby drží dodnes. A to mi předtím můj zubař řekl, že mi ty zuby vypadnou… a nic. Udělal by mi za dvojnásobek náhradu, takže sláva Úlehlovi Více

Kollárova 6, Hodonín Mapa

Praktický zubní lékař

• „Já jsem s paní zubařkou velmi spokojena. Také chodím několikrát, protože mám vždy několik nálezů (poděděná dispozice). Svou dceru jsem u ní také zaregistrovala. Je to velice příjemná paní zubařka. Více

bří Mrštíků 38, Břeclav Mapa

Praktický zubní lékař

• „Úžasný pan doktor! I když nejsem jeho pacientkou, mě dnes akutně ošetřil poté, co mi moje zubařka zřejmě špatně vyvrtala osmičku, která měla být stejně vytržena. Do zubu se mi dostal zánět a ve velkých bolestech jsem hledala někoho, kdo mi zub akutně vytáhne. Naštěstí jsem se dostala k panu doktoru Horákovi. Ze zákroku jsem měla velkou hrůzu, vzhledem ke mému stavu, ale vše proběhlo naprosto bezbolestně. Zub byl venku prakticky ihned, absolutně jsem takový průběh neočekávala. Pan doktor nejen, že má zlaté ruce, ale je to velmi milý a hodný člověk, vtipkuje, snaží se člověka rozptýlit. Škoda jen, že nepřijímá nové pacienty, ihned bych k němu přešla. Více

Urbanova 852, Kyjov Mapa

Praktický zubní lékař

• „Dnes mi pan doktor předvedl tanec u zubaře. Při zákroku rychlý, profesionální, se sestrou výborná spolupráce. Naprostá spokojenost! Více

U tržiště 24, Břeclav Mapa

Soukromá zubní ordinace

• „Paní doktorka je nad očekávání příjemná-kdo má zubní rád že...-ale zde je to naprosto v pohodě-příjemná atmosféra,sestřička je fajn,paní doktorka je šikovná a citlivá-jen bych malinko vytkla to věčné stěžování jak je všechno drahé a že i oni by měly zdražit(trochu méně té negativní konverazce mezi sebou a bude to na 1+),trochu mně to znervoznuje,ale jinak maximálně doporučuju,Eva H. Více

č.d. 601, Šardice Mapa

Praktický zubní lékař

• „Skvělá paní doktorka, navštěvuji ji už 15 let a nemohu si ji vynachválit. Vždy pečlivě vysvětlí co bude dělat se zubem, a doporučí zákrok. Více

Náměstí Míru 202, Vracov Mapa

Praktický zubní lékař

• „U paní zubařky je samozřejmostí kvalitní péče. Za sebe navíc velmi oceňuji krátké čekací doby na objednání i to, že tyto časy jsou dodrženy a nemusím trávit zbytečný čas v čekárně. Více

Havlíčkova 180, Kyjov Mapa

Praktický zubní lékař

• „Pan doktor Popelka je velice příjemný,ohleduplný a vstřícný. To stejné sestřička. Jsem velmi spokojená!

č.d. 73, Čejč Mapa

Praktický zubní lékař

• „Nedokáži posoudit kvalitu, ale vždy jsem byl spokojen. Vstřícnost a citlivost je super, ale ještě víc hodnotím dochvilnost. Oproti objednanému času jsem šel do ordinace max. o 7 min. později, a to docházím tak 1 - 5 min. před objednaným časem!!! Žádná dopolední vysedávání po čekárnách. Všechna čest! Petr Žižka Více

Jungmannova 1172, Kyjov Mapa

Praktický zubní lékař

• „Nejlepší zubař mého života. Nebojím se k němu chodit na zákroky, přestože jsem si během předchozích zkušeností s jinými zubaři vypěstoval ke stomatologii panickou hrůzu. Zuby fungují. Více

náměstí Svobody 74, Bzenec Mapa

Praktický zubní lékař

• „Velmi milá paní doktorka , perfektní přístup k pacientum vše perfektně popíše co vám bude dělat a hlavně u dětí .Jsme u ní celá rodina a jsme velice spokojeni .Rodina Nešporová Více

Plynárenská 2, Tvrdonice Mapa