Doporučení praktičtí lékaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Hodonín

• Praktický lékař

„vždy ochotná a vyslechne lidi ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

sady 28. října, Břeclav Mapa

Ambulance praktického lékaře

Mládežnická 15, Břeclav Mapa

Ambulance praktického lékaře.

• „Pan doktor je léta náš rodinný lékař a jsme s ním velmi spokojení i se sestřičkou,která dovede vždy poradit.Děkujeme. Více

Elektrárenská 1, Hodonín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Taky jsem s pani doktorkou velmi spokojena Zdenka.

Komenského 740, Kyjov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Touto cestou chci paní doktorce Svatavě Šušákové veřejně poděkovat za její pomoc při řešení mých zdravotních problémů. Paní doktorka je opravdový profesionál s lidským přístupem. Velice si jí vážím a děkuji za to, že můžu být jejím pacientem. Jarmila Červenková Koryčany Více

Jiráskova 8, Kyjov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka je vynikající diagnostik. Pátrá i po méně obvyklých souvislostech a diagnózách. Přesto, že má vždy plnou čekárnu, nemám nikdy pocit spěchu. Sice jsem se přestěhovala do Brna, ale jiného praktického lékaře si hledat nehodlám, protože paní doktorce zcela důvěřuji. Více

třída Palackého 198/22, Kyjov Mapa

• Praktický lékař, Chirurg

„Škoda, že pan doktor ukončil svoji ordinaci, byl ochotný, snažil se pomoct a hlavně NEODBÝVAL, jako jiní lékaři.

č.d. 1542, Dubňany Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pani doktorka mi vždycky vyšla vstříc i s její milou sestřičkou, takže bych ji doporučila dále.

Hodonínská 1542, Dubňany Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor je příjemný a velmi ochotný. Vsechno se s ním dá probrat a domluvit se. Jsem velmi spokojená

č.d. 240, Vnorovy Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Je to ta nejlepší paní doktorka, kterou znám. Vždy pečlivě vyšetří a pomůže. Má profesionální přístup k pacientům a je to první doktorka ke které se těším, protože má vždy vlídná a usměvavá i se sestřičkou. Doporučuji :-) Více

č.d. 118, Ježov Mapa

• Praktický lékař, Pediatr

„S panem doktorem Julínkem jsem velmi spokojená. Vždy vyslechne, poradí a vše pečlivě vysvětlí. Nic nezlehčuje a má opravdu vstřícný přístup ke svým pacientům. Více

bří Mrštíků 38, Břeclav Mapa

Soukromý praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„Jsem u pana doktora dlouho a jsem sním úplně spokojen ať si každý říká co chce. Dle mého názoru je moc dobrým lékařem. Více

Komenského 740, Kyjov Mapa

• Praktický lékař

„Příjemné vystupování. Návštěvy doma, (ležící pac.) Vysvětlení problému a dopor. a návrhy léčení. Pomoc při vyřizování pomůcek a žádostí. Poděkování též sestře. Více

Komenského 1380/11B, Břeclav Mapa

• Praktický lékař

„Pana doktora Bartoše rozhodně můžu doporučit. Naprosto profesionální, odborný přístup. Ani při preventivní prohlídce nic nezanedbá a ba naopak je velmi důsledný při jakémkoliv zdravotním problému. Perfektní systém internetového objednání, nikdy nečekám více jak 5 minut. Osobně jsem velmi spokojena a neměnila bych! Více

náměstí Republiky 107, Moravská Nová Ves Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „K paní doktorce Pospíšilové chodíme rádi i s manželkou protože oproti jiným doktorům LÉČÍ nikdy jsme neměli problém ani se sestrou,vždy se chovala přívětivě. Paní doktorka je příjemná a hodná dost mi pomohla a jestli bude přijímat tak tam přihlásím i své dva syny.Takže můžu jen doporučit.Každý má jiný názor na doktorů někdo chválí někdo haní. Já osobně i s manželkou chválíme a pokud tady bude tak nevyměníme. Více

Horní Valy 13 (Dům zdraví), Hodonín Mapa

• Praktický lékař

„Děkuji pane doktore. Normální rozumný přístup. Mnoho sil pro další práci a také mnoho dalších spokojených pacientů.

Lipová alej 1, Hodonín Mapa

• Praktický lékař

„Vynikající lékař diagnostik s lidským přístupem,mající velké teoretické ipraktické znalosti.

Břeclav Mapa

• Praktický lékař

„Velice příjemná milá profesionální lékařka,jsem sní velice spokojen,vždy pomohla i vtěch nejhorších případech. Jěště jednou jí moc děkuji.Zdeněk Milata Břeclav. Více

Břeclav Mapa

• Praktický lékař

„Obvodní lékařka, jakých je u nás spousta. Určitě vás neodmítne a pokud vás pošle k odborníkům a nebude se sama pouštět do léčení a měření EKG,bude to jen dobře. Nesmíme si zaměnit slova obvodní a odborný.... Více

Nádražní 697, Bzenec Mapa

• Praktický lékař

„Nemůžu si na něho stěžovat. Je velmi schopný a má lidský přístup k pacientům !

Lipová 206, Dolní Bojanovice Mapa