Doporučení chirurgové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Hodonín

• Chirurg, Praktický lékař

„Škoda, že pan doktor ukončil svoji ordinaci, byl ochotný, snažil se pomoct a hlavně NEODBÝVAL, jako jiní lékaři.

č.d. 1542, Dubňany Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „1.7.2014 - Doc.MUDr.Kučera provedl mně zákrok na odstranění nádoru na levém nosním křídle. Předtím byly provedeny v průběhu pěti let již tři zákroky v jiném zdravotnickém zařízení. Bylo tehdy sděleno, že při dalším - čtvrtém zákroku - může dojít k deformaci nosu. Děkuji panu docentovi Kučerovi, neboť po jeho zákroku k deformaci nosu nedošlo a při následné kontrole v Masarykově onkologickém ústavu v Brně mi bylo lékařem sděleno - "byl jste v rukou machra". Více

Masarykovo náměstí 35, Kyjov Mapa

Otorinolaryngologie

• „doporučuji.pan doktor je přijemny a vše vysvětli.

Masarykovo náměstí 35, Kyjov Mapa

Chirurgie a cévní chirurgie

• „Pan doktor je vynikající chirurg a svému oboru rozhodně rozumí, kdyby bylo více jako on i sestřička je perfektní!!!Všem rozhodně DOPORUČUJI jako odborníka a dobrého člověka, který své práci rozumí, já jsem nadmíru spokojená! Více

Národního odboje 12, Břeclav Mapa

Chirurgické ambulantní sdružení

• „Dnes jsme s manzelem podstoupili odstraneni materskych znamenek.U pana doktora jsme byli poprve a byli jsme velice mile prekvapeni.Zakrok byl nejen vyborne, rychle a bezbolestne provedeny,ale pristup pana doktora i jeho sestricky byl velice optimisticky,lidsky,pozitivni a profesionalni.Klobouk dolu,takovych lekaru bychom si prali vice dekujeme manzele Ruppovi Více

Bří Mrštíků 38, Břeclav Mapa

Poliklinika Břeclav s.r.o.

• „Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Mudr. Vychytilovi a celému týmu Městské nemocnice v Hustopečích u Brna. Jak psala pacientka pana doktora Vychytila výše, nebyla jsem žádný VIP ani prominentní pacient, přesto jeho přístup byl na tak vysoké profesionální a hlavně lidské úrovni, až se mi tomu nechtělo ani věřit. V Hustopečské nemocnici jsem potkala lékaře i sestřičky, kteří jsou správně na svých místech a věnují se pacientům na 100 % jak po profesionální stránce, tak i po stránce lidské. Ještě jednou děkuji a přeji všem jen to dobré. S úctou Jana Šťastová, 9.9.2014 Více

Purkyňova 11, Hodonín Mapa

Nemocnice TGM Hodonín p.o.

• „Pan doktor i sestřička jsou velmi příjemní a ochotní. Vzali mě i bez doporučení. Když se objednáte, tak vás vezmou na čas. Určitě všem doporučuji. V žádném případě bych neměnila. Více

č.d. 73, Čejč Mapa

Chirurgie a cévní chirurgie

• „Pani doktorka vie čo robí, odborníčka, všetko mi vysvetlila, poučila, jasná komunikácia, odborná pomoc, ďakujem.

Purkyňova 11, Hodonín Mapa

Nemocnice TGM Hodonín p.o.

• Národního odboje 12, Břeclav Mapa

Chirurgické ambulantní sdružení