Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Eva Mazalová
Praktický zubní lékař

Svatoborská 411, Kyjov 69701

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Mám s ní zatím jenom samé dobré zkušenosti. Líbí se mi, že vás taky bere na čas, na který jste objednaní.

     •  • 

  • Výborná a milá jak paní doktorka, tak i sestřička. Přijemné vystupování a skoro žádná čekací doba. Velmi doporučuji

     •  • 

  • Nejlepší v Kyjově

     •  • 

  • Nejlepší

     •  • 

  • Dne 16. 5. 2010 měla mít MUDr. Mazalová službu na stomatologické pohotovosti v nemocnici Kyjov. Jmenovaná paní doktorka se nedostavila na službu, nepodala informaci o možné absenci a ani nezajistila náhradního lékaře na zajištění pohotovosti.
    Nebyla k zastižení v místě bydliště ani na mobilním telefonu. Zdravotní sestra nebyla schopna zajistit náhradního lékaře s odůvodněním, že "náhradní lékař je za celý týden nadělaný".
    Sestra z ordinace nebyla schopna doporučit další nejbližší zubní pohotovost.

    Opravdu se naše zdravotnictví tak zlepšuje, jak je uváděno politiky, hlavně v období před volbami?

    Děkujeme Nemocnici Kyjov, že vybrala poplatek 90,-Kč za to, že jsem hodinu čekali na příchod paní doktorky, bez jakékoliv pomoci. Jen tak dále.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • M

    Velmi dobrá a hodná lékařka,jsem velmi spokojen.

     •  • 

  • J

    velmi dobrá zubařka. skvělá, pečlivá. probere se mnou stav zubů, všechno vysvětlí. Navíc velmi příjemná. Poprvé, co se nebojím chodit k zubaři.

     •  • 

  • A

    Po špatných zkušenostech s předchozími stomatology jsem s paní doktorkou spokojená. Je profesionální a má přijemné vystupování. Nebojí se náročnějších úkonů, které mi ostatní lékaři odmítli provést. Spolu se sestřičkou jsou skvělý tým.

     •  • 

  • samozřejmě,že Vás paní doktorka vždycky vezme,protože díky její neschopnosti tam pořád nikoho nemá.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Paní zubařku doporučuji, je moc příjemná a žádná čekací doba, vždy vás hned vezme.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu