Doporučení chirurgové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Prostějov

• „Pan doktor mě velmi mile překvapil svým přístupem, nechoval se arogantně, jak to mají někteří doktoři snad i v popisu práce, vše vysvětlil, cítila jsem se u něj v ordinaci velmi příjemně! Více

Trávnická 2, Prostějov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „S panem doktorem, i celým týmem, jsem byla nadmíru spokojená. Vše perfektně vysvětlil a pomohl. Opravdu odborník na svém místě. Děkuji také za milý a lidský přístup. Těším se na další návštěvu! Více

6. května 1373, Kojetín Mapa

nám. Republiky 905, Kojetín Mapa

• „je to PAN doktor

Sokolská 522, Němčice nad Hanou Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „PAN DOKTOR Šišma je vždy vstřícný , ochotný a profesionálně jistý ! S jeho péčí jsem maximálně spokojen . Díky jeho léčbě mohu dnes opět chodit a sportovat . Vřele jeho ordinaci doporučuji všem . Více

Zámecká 370, Brodek u Prostějova Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Pana doktora Bláhu mohu jen doporučit! Byla jsem u něj chirurgicky odstranit dvě znamínka a byla jsem maximálně spokojená! Pan doktor byl velice sympatický, příjemný a velký profesionál, stále se při výkonu staral, zda mě nic nebolí a vše taky bylo úplně bezbolestné!Je to hodný pan doktor s lidským přístupem.Děkuji za vaši péči. Více

nám. Národních hrdinů 2, Olomouc Mapa

Poliklinika SPEA

• „Velice rychlé vyřízení a příjemný přístup doktora i sestřičky. Doktor byl komunikativní a vzipný, to mi pomohlo nebýt tak nervózní, Doporučuji Více

Sušilovo náměstí 5, Olomouc Mapa

• Chirurg