Doporučení dermatologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Prostějov

• „Paní doktorku navštěvuji od devadesátých let a nelze než chválit. Má úžasnej přístup, není zde co by šlo vytknout. Ochotně pomůže v nouzi i na dovolené po mailu. Děkuji. Více

Horní náměstí 285/8, Olomouc Mapa

Top Laser Olomouc

• „Paní doktorku jedině doporučuji, je to opravdu odborník na pravém místě. Po neúspěšné léčbě v aaronlaser jsem přešla k paní doktorce Hilšerové a paní doktorka můj problem vyřešila během krátké doby. Rozhodně doporučuji. P.S. spolupracuje s pojišťovnami. Více

tř. Svornosti 1177/57 (OD Timpo), Olomouc Mapa

DERMACENTRUM s.r.o.

• „U paní doktorky jsem byla s dcerou,která měla exémem a byla jsem velmi spokojená.Nemusíte se objednávat,žádné čekání .Paní doktorka nám pomohla a byla velmi milá a příjemná,takže mohu doporučit. Více

Vídeňská 16/561, Olomouc Mapa

Odborný lékař dermatovenerologie

• „K paní primářce chodím od svých 5. let, kdy se mi objevil atopický ekzém. Překonaly jsme spolu těžké období, kdy jsem několik let měla ruce popraskané často až do krve a plné puchýřů (kdo je atopik, zná), ale dík její péči se to dalo vydržet a dnes o 18 let později mám kůži jako každý jiný člověk a po ekzému nezbylo zhola nic, což nebývá v případě této nemoci pravidlem (mám na mysli takřka úplné vyléčení). Jejího profesionálního a současně vstřícného postoje si cením. Rozhodně nejlepší doktor, ke kterému jsem kdy chodila, a to jich bylo. Více

Vojenská nemocnice Olomouc

• „Sestřička je opravdu poněkud ráznější, ale když jí nepodlejzáte tak ji přežijete. A pan doktor se opravdu ptá na všechny možnosti, i několikrát...je pečlivý, jeho přístup je profesionální. Na závěr se zeptá jestli nevadí takový a makový doplatek na ten či onen konkrétní lék a je. Na výsledek léčby teprve čekám, ale přístup se mi líbil. Více

Mathonova 1, Prostějov Mapa

Odborný lékař dermatovenerologie

• „Pani doktorka mi vždy vyhověla léčila jsem se u ní za mlada s akné, vždy vyšla vstříc když jsem měla akné doporucila mi vhodnou léčbu a co mám jíst abych se vyvarovala akné. Měla jsem ji moc ráda Více

Trávnická 2, Prostějov Mapa

Dermacos

• „paní doktorka je na vysoké úrovni.mě odstranila znaménko a bez velkých jizev.co se týče lupénky věčinou doktoři mají omezené postupy.lupénka by se neměla léčit na kožním ,protože je to autoimunitní onemocnění. Více

Vojenská nemocnice Olomouc

• „S paní doktorkou jsem absolutně spokojena a mohu ji zcela doporučit. Chodím k ní již mnoho let a vyléčila mi i mé rodině všechny kožní potíže. Nově jsem zkusila i estetický zákrok, ze kterého jsem nadšena! Je pečlivá a zodpovědná. Doporučuji ***** Více

Krokova 4, Olomouc Mapa

Krokova 455/4, Olomouc Mapa

Dermatovenerologická ordinace a centrum estetické dermatologie.