Doporučení psychologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Třinec

• Psycholog, Psychoterapeut

„K paní doktorce docházím už delší dobu. Terapie mi pomáhají a i paní doktorka mi vyhovuje. V terapii samozřejmě člověk slyší věci, které si těžko připouští, ale je na něm samotném, jak se s tím popere a vyrovná. Více

Dlouhá tř. 79/1101, Havířov Mapa

Psychologicko-terapeutická ambulance s.r.o.

• „Paní doktorce velmi děkuji za pomoc, dobré rady a opravdový zájem o mé záležitosti, které jinde vypadají jako "blbosti". S pozdravem Vaše "ScreamoDarkTripHopGRRL" :-D Více

Místní 9, Havířov Mapa

Zařízení klinické psychologie

• „Skvělá psycholožka!!!! s nohama na zemi, absolutně chápe, co je v životě důležité a co není....velmi mi pomohla udělat si správný obraz o životě!!!§Moc doporučuji! Více

Elišky Krásnohorské 16/1304, Havířov Mapa

Zařízení klinické psychologie

• „Narazil jsem na tyto stránky nedávno, že má tento pan psycholog tolik kladný hodnocení se po tolika letech trvající léčby vůbec nedivím.Není to na jedno nebo na dvě sezení jak se někteří mylně domnívají, je to běh na dlouhou trať a pokuď bežíte s někým jako je pan Přibyl tak je to z půli vyhráno.Tento psycholog má progresivní a moderní názory, a hlavně nemíchá tam své pocity a nálady jak to někteří psychologové dělají. Děkuji mu za ten stav v jakém jsem teď sice to už nikdy nebude jako předtím protože jsou i jiné věci, ale dokážu to zvládat a žít normálním životem.Děkuji mu moc a všem doporučuji! Více

Staroměstská 534, Třinec Mapa

Ambulance klinické psychologie

• „Byla jsem s paní doktorkou velice spokojená, moc mi pomohla, vyslechla me problémy a velice dobře mi poradila jak danou situaci zvládnout. Moc jí děkuji. Když jsem k ní přišla byla jsem hromádka neštěstí a jak jsem odcházela byl ze mě pozitivně naladěný člověk s radostí do života. Více

Kaštanová 268, Třinec Mapa