Doporučení otorinolaryngologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Třinec

• „Děkuji sestřičce a panu doktorovi za velkou vstřícnost, milý přístup a profesionalitu. Dcera se lékařů obává, ale k panu doktorovi Němečkovi se nebojí jít, protože z něj vždy vyzařuje velká vlídnost a milé vystupování. Sestřička to s dětmi velmi umí. Jsem moc ráda, že navštěvujeme tuto ordinaci. Více

Kochova 3/816, Havířov Mapa

Kaštanová 268, Třinec Mapa

Nemocnice Třinec

• „Při kontrole na audio jsme se k audiu vůbec nedostali a pani doktorka velmi rychle a profesionálně vyřešila můj jiný problém ,který teda podle mně nebyl nic moc?! Asi vycitila , moji neochotu hospitalizace tak mě velmi chytře poslala hned další den teda v sobotu na kontrolu na pohotovost s tím , že v pondělí chce výsledky. Vedela určitě co se stane! Domů už jsem se z pohotovosti nedostal!! Akutní hospitalizace!! Určitě mě tímto svým fikaným způsobem ušetřila velkých problémů!! Moc ji timto děkuji!! Jsou se sestřičkou fakt sehraná dvojka!!! Správné soukolí! Více

E. F. Buriana 869/4a, Havířov Mapa

• Otorinolaryngolog

„Profesionální, vstřícný přístup. Přívítá se s pacientem, vyslechne jej, naslouchá, vyšetří, věcně uzavře. Víte na čem jste a ještě z něj máte dobrý pocit. Více

Školní 388, Jablunkov Mapa

Podlesí 311, Třinec Mapa