Psychiatr Hlučín

• „Empatická, trpělivá, milá, chápající....a hlavně opravdový odborník. Už několikrát mi neskutečně pomohla.

Zdeňka Chalabaly 2, Ostrava Mapa

Psychosomatická ambulance s.r.o., Zdravotní středisko Mediland

• „Tato dáma, vždy pomůže a vyhoví...moc díky za vše...je dáma na správném místě a již pomohla nesčetně mnoha lidem...

č.d. 202, Hrabyně Mapa

Odborný lékař psychiatrie ústav soc. Péče

• „Paní doktorka je velice příjemná,vyslechne člověka.Mě pomohla na 100%,za to jí mooc děkuji Martina

Opavská 6116, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Paní doktorka Beránková mi zachránila život tím, že svoji práci milovala a dávala ji smysl. Naučila mě mít se ráda, mít ráda rodinu a přátelé. Přeji pokojné svátky a ráda bych se s ni ještě někdy setkala, Děkuji, Veronika Roztočilová Více

Skautská 1081, Ostrava Mapa

Dům duševního zdraví

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojená, i navzdory své vytíženosti má velmi citlivý a lidský přístup, nepředepisuje jen léky a nazdar. Skutečně mi pomohla a jsem jí za to vděčná. Více

Na Hradbách 4, Ostrava Mapa

Odborný lékař dětská psychiatrie

• „Paní doktorka Perničková je mi při mých dlouhotrvajících obtížích velkou oporou. Od chvíle, kdy jsem se svěřila do její péče, se můj zdravotní stav neustále zlepšuje, mohu se jí se vším svěřit nejen v ordinaci, ale také telefonicky, a svým trpělivým přístupem, zájmem o pacienta, vlídným slovem i vhodně zvolenou medikací má mou naprostou důvěru. Její ordinaci mohu jen doporučit! Více

17.listopadu, Ostrava Mapa

FNSP. Poruba

Panelová 6119/15, Ostrava Mapa

Psychiatrické a psychosomatické centrum s.r.o

• „Velmi dobrá odbornice ve své profesi psychiatra, důkladná a vstřícná!

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Doprovázím k ní svého příbuzného. Až mi jednou cvakne, nikam jinam nepůjdu. Je to dobrá lékařka s citem pro věc. Latentí mešuge. Více

Opavská 39/962, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „K této lekařce už chodíme pár let . Z prvu to bylo trochu komplikované ,ale to bylo tím, že syn má kombinované postižení a v té době byl nezvladatelny. Nicméně bych neměnila a upřímně velmi děkuji za péči kterou synovi věnuje. Díky Mudr Vanikove jsme zvládli pubertu a stále nám pomáhá. Je k nám milá diskutuje semnou jako s rodičem a řeší vždy všechny zprávy které ji předám. Co se týká medikace spokojenost, protože tato lékařka se zajímá vždy porovnává co dítě může nebo nemůže. Takže velmi děkujeme Samuel a maminka ???? Více

Opavská 39/962, Ostrava Mapa

Odbor. lékař psychiatrie děti a dorost

• „Milý lékař ochoten pomoci a naslouchat, dochvilný nespěchající a hlavně , vzal nás bez čekání k okamžité léčbě,která je úspěšná Více

17. listopadu 1790/5, 708 00 Ostrava - Poruba, Ostrava Mapa

Dětská a dorostová psychiatrická ambulance - Fakultní nemocnice Ostrava

• „Měl jsem možnost pana primáře poznat při mém pobytu v nemocnici, kdy jsem byl na tom velmi špatně. Velmi mi pomohl a oceňuji jeho vysokou profesionalitu a pozitivnost a lidský přístup. Více

Tyršova 647, Bohumín Mapa

• Tyršova 647, Bohumín Mapa

GynPor ambulance s.r.o.

• „Pana doktora jsem vyhledala v době,kdy jsem byla z důvodu těžké deprese úplně na dně,s myšlenkou na ukončení života.Pan doktor mi doslova zachránil život,svým přístupem a empatií,medikací,která mne vrátila zpět do života,jsem panu doktorovi nesmírně vděčná,jeho lidský přístup,konfrontace s mými dětmi,mohu říci,že po téměř roce léčení se cítím v pohodě a doslova mu děkuji za život,který mohu dále žít. Více

Výškovická 126, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Vynikající lékařka,vždy dobře naladěná..člověk,z ní má pocit,že je tam "opravdu pro něj"neskutečně empatická,vstřícná..Z její ordinace,odcházím vždy s úsměvem a úlevou... Více

Vratimovská, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Mimořádně empatický a vždy profesionální lékař, který Vás vyslechne a najde to nejlepší řešení. Pomáhá i terapií, která mění můj život k lepšímu. Zdál se mi o něm sen : Převedl mě přes přechod pro chodce přes rušnou křižovatku a dal mi zmrzlinu. Významem, převedl mě přes složitou a nepřehlednou situaci v životě a umožnil mi i její pochopení ( symboly ). Děkuji mu za mnohé. Více

Kostelní 23, Ostrava Mapa

Poliklinika Kostelní

Bieblova 2, Ostrava Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• Psychiatr, Alergolog, Chirur… g, Dentální hygienistka, hygienista, Dermatolog, Dětský psycholog, Diabetolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Genetik, Gynekolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Ostatní, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• Psychiatr, Chirurg, Internis… ta, Kardiolog, Neurolog, Zubař Více

Kostelní 23, Ostrava Mapa

Poliklinika Kostelní

• „Pani Mudr.Martinu je nejlepsi lekar jakeho jsem mela.Vzdy vstrictna,mila,empaticka,odbornik a clovek na svem miste.

Ruská 101/2887, Ostrava Mapa