Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Yvona Kostelková
Zubní ordinace

Janouškova 4, Brno 61300

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • M

    Na zákrok jsem byl objednán s přibližně dvouměsíční čekací dobou. Po příchodu na místo mi bylo sděleno, že je nutné doložit žádanku, o které jsem při prvním kontaktu nebyl informován. Žádanku jsem následně dodal, přesto mi byl zákrok odmítnut. Výsledkem byly zbytečně tři měsíce čekání, během nichž jsem byl v bolestech a musel užívat analgetika. Komunikace ze strany ordinace byla velmi pomalá, odpovědi trvaly i více než týden. Přístup působil neochotně a nepříjemně. Celkově jsem byl s organizací i přístupem nespokojen a tuto ordinaci nemohu doporučit.

     • Zubní ordinace Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Paní doktorka je šikovná a rychlá. Umí! Možná by mohla být komunikativnější a víc vysvětlovat, ale to není nejdůležitější. Svou práci ovládá.

     •  • 

  • Je mojí zubařkou už několik roků a spokojenost. trhala osmičky. v pátek jsem dostala zánět, o víkendu byla dvakrát na pohotovosti a pomohlo mi až to že jsem v pondělí ráno přišla k ní do ordinace. ulevilo se mi.

     •  • 

  • Dva měsíce mě bolely osmičky. Běhala jsem po celém okrese, ale všude mě objednávali za 5 měsíců! Paní doktorce jsem zavolala v pondělí a ve čtvrtek šel první zub ven. Bez čekání, rychle, téměř bezbolestně. Paní doktorka byla milá, hodná a ochotná.

     •  • 

  • Příjemná, vstřícná, relativně krátké objednací doby. 2x mi operovala zubní cystu, dělala korunku, léčila zubní zánět i běžné kazy a vše v pořádku.

     •  • 

  • Absolutně nejlepší zubařka jakou jsem poznal a že už jsem poznal pár "zubařů".Milá,usměvavá,vstřícná,ví co dělá a hlavně když už to dělá tak je zákrok skoro bezbolestný.Pokud někdo váháte kam jít,tak už váhat nemusíte,paní Kostelková prostě nemá konkurenci:-)

     •  • 

  • Bez debat nejlepší zubařka jakou jsem kdy měl..

     •  • 

  • Pani doktorku mohu doporucit, co se tyce trhani osmicek tak to bravurne, rychle, bez bolesti a minimalni bolest po zakroku. Z jineho hlediska nemuzu hodnotit, protoze jsem byl pouze na extrakci.

     •  • 

  • H

    Pokud jde o přístup k pacientům, jsem s paní doktorkou velmi spokojena.Je příjemná, člověk nemá žádné obavy. Možná i na osmičky je specialistka, ale na můj zub v její péči asi nikdy nezapomenu. Bohužel v negativním smyslu. Doporučit proto nemohu.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • I

    Paní doktorka je vynikající, na osmičky nejlepší. Je pečlivá a příjemná. doporučuji.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu