Ceník
Informace o službách a cenách nejsou k dispozici
Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.
Adresy (3)
Mazurská 484/2, Praha 181 00
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Hnězdenská 2, Praha 18000
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Mazurská 484, Praha 18100
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Názory
50 názorů
-
Miloslava Sliacká
Díky bohu za paní doktorku Nekolovou. Když ji porovnám s moji předchozí gynekoložkou, je to nebe a dudy. Paní doktorka mě provedla mým prvním těhotenstvím, je vždy trpělivá, vše pečlivě vysvětlí, vyšetřuje citlivě, prostě je profesionálka každým coulem.
PS: Bohužel sestřička je dost náladová. Někdy je milá, ale několikrát mě vypeskovala jako dítě u tabule, což mi v pokročilém stupni těhotenství moc dobře neudělalo.• Samostatná ordinace PL - gynekologa • Jiný •
-
Váš účet byl odstraněn
S paní doktorkou jsem velice spokojená. Je příjemná, vše vysvětlí a opravdu se zajímá o pacienta. Chodím k ní už dlouho a neměnila bych. Při vyšetření je velmi šetrná, na rozdíl od špatných zkušeností s mojí předchozí lékařkou. Případné problémy aktivně řeší, je vidět, že jí pacienti nejsou lhostejní. V těhotenství jsem chodila na prohlídky poměrně často a nestalo se mi, že bych v čekárně dlouze čekala, vždy jsem šla na řadu včas. Sestřičky jsou také moc milé a přívětivé. Prostředí včetně čekárny je čisté a příjemné. Celkově mohu opravdu velmi doporučit.
• Gy-nek, s. r. o. • •
-
Váš účet byl odstraněn
Rozhodně doporučuji. K paní doktorce chodím od puberty a neměnila bych. Je vždy milá, profesionální, vše vysvětlí a v ordinaci na Hnězdenské je vše vždy bez čekání. Zvládly jsme i návštěvy s kočárkem a dvěma prcky. S ničím není problém.
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Doporučuji lékařka velice profesionální, příjemná a vyřeší a vysvětlí všechny problémy, nic nezanedbá. Příjemné prostředí.
• • •
-
K
KJ
K paní doktorce chodím už skoro 20 let, od puberty. Je stále profesionální a hodná. Neměnila bych.
Doporučuji!• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Výborná lékařka, vstřícné chování. Výborná organizace práce - při objednání prakticky nečekáte.
• • •
-
Pacient
Dobrý večer,
paní doktorka je velmi milá a hodná, ale její sestřička je opravdu velmi nepřijemná a protivná, myslím, že to paní doktorce kazí! Mám z ní větší strach nežli z vyšetření!
DAGGY• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Paní doktorka, je nejen pečlivá, ale i velmi lidská.Díky její pečlivosti mi včas přišla na rakovinu čípku. Nebýt jejímu přístupu mohla jsem dopadnout hůř.
• • •
-
Pacient
Paní doktorka je milá, vstřícná, ochotná a především také odbornice ve svém oboru.
Všechny gyn. problémy dokázala vyřešit, poradit a vždy mi trpělivě zodpověděla mé otázky. Stejně tak sestřička je moc fajn. Oběma jim vděčím za skvělou péči v těhotenství a to již dvakrát!• • •
-
Pacient
K paní doktorce chodim od svých 15 let a krome beznych veci jsem s ni resila i jedno ne zrovna bezne onemocneni. Byla vyborna, doporucila mi specialisty a sama mi pomahala uplne uzasne. Musim rict, ze mi to hodne pomohlo. Chodi k ni i moje mamka a obe jsme nad miru spokojene. Nemenila bych ani za nic. Dojizdim za pani doktorkou i kdyz ted bydlim mimo Prahu.
• • •