Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (3)

Poliklinika Mazurská

Mazurská 484/2, Praha 181 00

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nekolová Myslena
Samostatná ordinace PL - gynekologa

Hnězdenská 2, Praha 18000

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Gy-nek, s. r. o.

Mazurská 484, Praha 18100

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

50 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • M

    Díky bohu za paní doktorku Nekolovou. Když ji porovnám s moji předchozí gynekoložkou, je to nebe a dudy. Paní doktorka mě provedla mým prvním těhotenstvím, je vždy trpělivá, vše pečlivě vysvětlí, vyšetřuje citlivě, prostě je profesionálka každým coulem.
    PS: Bohužel sestřička je dost náladová. Někdy je milá, ale několikrát mě vypeskovala jako dítě u tabule, což mi v pokročilém stupni těhotenství moc dobře neudělalo.

     • Samostatná ordinace PL - gynekologa Jiný  • 

  • S paní doktorkou jsem velice spokojená. Je příjemná, vše vysvětlí a opravdu se zajímá o pacienta. Chodím k ní už dlouho a neměnila bych. Při vyšetření je velmi šetrná, na rozdíl od špatných zkušeností s mojí předchozí lékařkou. Případné problémy aktivně řeší, je vidět, že jí pacienti nejsou lhostejní. V těhotenství jsem chodila na prohlídky poměrně často a nestalo se mi, že bych v čekárně dlouze čekala, vždy jsem šla na řadu včas. Sestřičky jsou také moc milé a přívětivé. Prostředí včetně čekárny je čisté a příjemné. Celkově mohu opravdu velmi doporučit.

     • Gy-nek, s. r. o.  • 

  • Rozhodně doporučuji. K paní doktorce chodím od puberty a neměnila bych. Je vždy milá, profesionální, vše vysvětlí a v ordinaci na Hnězdenské je vše vždy bez čekání. Zvládly jsme i návštěvy s kočárkem a dvěma prcky. S ničím není problém.

     •  • 

  • Doporučuji lékařka velice profesionální, příjemná a vyřeší a vysvětlí všechny problémy, nic nezanedbá. Příjemné prostředí.

     •  • 

  • K

    K paní doktorce chodím už skoro 20 let, od puberty. Je stále profesionální a hodná. Neměnila bych.
    Doporučuji!

     •  • 

  • Výborná lékařka, vstřícné chování. Výborná organizace práce - při objednání prakticky nečekáte.

     •  • 

  • Dobrý večer,
    paní doktorka je velmi milá a hodná, ale její sestřička je opravdu velmi nepřijemná a protivná, myslím, že to paní doktorce kazí! Mám z ní větší strach nežli z vyšetření!

    DAGGY

     •  • 

  • Paní doktorka, je nejen pečlivá, ale i velmi lidská.Díky její pečlivosti mi včas přišla na rakovinu čípku. Nebýt jejímu přístupu mohla jsem dopadnout hůř.

     •  • 

  • Paní doktorka je milá, vstřícná, ochotná a především také odbornice ve svém oboru.
    Všechny gyn. problémy dokázala vyřešit, poradit a vždy mi trpělivě zodpověděla mé otázky. Stejně tak sestřička je moc fajn. Oběma jim vděčím za skvělou péči v těhotenství a to již dvakrát!

     •  • 

  • K paní doktorce chodim od svých 15 let a krome beznych veci jsem s ni resila i jedno ne zrovna bezne onemocneni. Byla vyborna, doporucila mi specialisty a sama mi pomahala uplne uzasne. Musim rict, ze mi to hodne pomohlo. Chodi k ni i moje mamka a obe jsme nad miru spokojene. Nemenila bych ani za nic. Dojizdim za pani doktorkou i kdyz ted bydlim mimo Prahu.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu