Ceník
Informace o službách a cenách nejsou k dispozici
Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.
Adresa
Pod Marjánkou 12/1906, Praha 16900
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Názory
17 názorů
-
M
Martin
Návštěva u MUDr. Janského (UROMEDICA Hradčanská) byla šok. Začíná to nedůstojnou společnou čekárnou bez oken pro 6 ordinací včetně praktika, kde na vás kašlou nemocní. V ordinaci mi udělal stěr z močové trubice s radou „hodně pijte“. Doma nastalo peklo, nemohl jsem se vymočit a řezalo to jako žiletky. Musel jsem celé odpoledne močit do vany. Žádné varování ani soucit. Výsledky měly být do 3 dnů, musel jsem volat 3x a psát 2 e-maily. Sestra arogantní. Doktor zavolal 5. den, zahuhlal diagnózu a poslal e-recept. Když jsem chtěl název zopakovat nebo poslat e-mailem, dvakrát stroze řekl, že „nemůže“. Když jsem se ohradil, opakovaně mi řekl, že pokud se mi jeho léčba nelíbí, mám jít jinam. Kvůli jeho odmítnutí komunikovat jsem si musel vzít volno a pro zprávu si dojít osobně. V červnu mi napsal fototoxické Doxybene (nesmí se na slunce), alternativu neřešil. Absolutní arogance, nerespektování práv pacienta a nula empatie.
• Urologická ambulance • Jiný •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
J
Jan
Veliká spokojenost s vyšetřením u pana doktora, Všechno pečlivě vysvětlil. Velice vstřícná sestřička. Zkrátka spokojenost.
• jiné místo • Jiný •
-
J
Jana
Pan doktor Jánský je dle mého názoru velmi dobrý a zkušený lékař. Sídlí nyní na Hradčanská Office. Už ani nevím, kdy a kde jsem na něj přišla, jsem v jeho péči už od střední školy, trpívala jsem na záněty močového měchýře, až čtvery atb během roku, dlouho se nedařilo zjistit příčinu. Až pan doktor Jánský zjistil, po všech možných cévkách a kamerových vyšetřeních, že mám močovou trubici mírně zúženou, což vytváří trychtýřový efekt a snáze se tam zachycují bakterie. Chodím tedy každý rok na ošetření, které není zrovna úplně oblíbené, ale bohužel je to nutnost. Od té doby se můj stav o 99% zlepšil, zánět se objeví jen výjimečně. To jednodenní štípání kvůli tomu vydržím.
Přístup pana doktora i paní sestřičky je velmi lidský, mají můj obdiv. Jejich obor je velmi náročný na citlivost a takt k pacientovi. Jen tak dál!• jiné místo • Jiný •
-
Váš účet byl odstraněn
Nejpříjemnější doktor a sestra, jaký jsem kdy potkal. Standardně velmi nepříjemný vyšetření bylo úplně v pohodě. Díky
• Urologická ambulance • •
-
E
Eva H.
Profesionální a citlivý přístup,hezká vybavená ordinace v pěkném postředí,příjemná sestřička.
Skvělý odborník.Nikdy nezapomenu,co pro mě udělal.
Petr Hermann• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Profesionální přístup, zkušený lékař, moderně vybavená ordinace, lidsky příjemná sestřička. Problém úspěšně vyléčen.
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Mám velice špatné zkušenosti.I když jsem byl objednán čekal jsem více jak hodinu to by mi tak nevadilo,když máte problém a potřebujete pomoc zkousnete hodně.Pan doktor mě poslal na odběr krve a moči,udělal základní vyšetření
výsledky i jeho vyšetření byli negativní i přes mé naléhání a vysvětlování mých problémů ,mě arogantně odsekl,že z jeho strany je vše vpořádku a mam přijít za rok na kontrolu.Šel jsem k jinému doktorovi ,který mě hned v nejbližším možném termínu provedl stěr močové trubice a zjistil zánět močové trubice hned mi nasadil antibiotika.Jediná rada od pana doktora Janského hodně pít to na zánět ,ale asi moc nezabírá,děkuji panu doktorovi a již nikdy více,ani vidět.Nedoporučuji ztráta času,peněz a nervů.Jediné plus je ochotná sestřička.• • •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
Váš účet byl odstraněn
Pana doktora jsem si našla na internetu a musím říci, že jsem udělala dobře. Je velice příjemný, sice málomluvný, ale po odborné stránce vynikající. Před ním mi několikrát dělali vyšetření moč. měchýře - cystoskopii ve Slanám a byla to hrůza. U p. doktora Jánského jsem při tomto vyšetření ani nevěděla, že je již po něm. Vůbec nebolelo. Nyní má již novou krásnou ordinaci na Hradčanské, takže i prostředí, které bylo dříve ve staré poliklinice, nyní je na vysoké úrovni.
Takže doporučuji.• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Ordinace již není ve sklepě, ale ve 4.patře (od srpna dokonce prý bude na Hradčanské). I přes objednání cca 30min. zpoždění, což byl údajně rekord (a to jen díky tomu že jsem byl objednaný mimo ordinační hodiny a pacient předemnou nepřišel). Pan doktor toho moc nenamluví, ale na konci vše vysvětlí a odpoví na dotazy. Sestřička příjemná. Doporučuju!
• • •
-
Pacient
Lékař je to vynikající ale organizovat práci a návštěvy pacientů není schopen buď on nebo jeho sestřička Objednaný pacient čeká v naprosto nevyhovujících podmínkách déle než dvě hodiny než přijde na řadu.
• • •
Jste tento lékař?
Upravit nebo spravovat profil