Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Ladislav Bárta
Praktický zubní lékař

Rybkova 9, Brno 60200

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • I

    Jsem velmi překvapena některými názory zde. Pan doktor je naprosto skvělý odborník, opravil mi perfektně zuby jako nikdo předtím. Dělá pravidelně rentgeny a konzultuje řešení. V ordinaci je nebývale příjemná atmosféra, hraje hudba.. Je milý, usměvavý a jemný... nic nikdy nebolelo. A jsem nesmírně vděčná, že mě přijal za pacientku! 12 zubařů/ek předtím mě odmítlo a už jsem byla zoufalá.

     • Praktický zubní lékař Jiný  • 

  • K panu dr jsem chodila více jak 15 let , jako zubař dobrý , jako člověk arogantní, povýšený, syn od něho taky odešel a mě kvůli nedorozumění vyhodil . Takže k němu NE! Ale pokud vydržíte jeho arogantní a povýšeně chování , tak jako zubař dobrý .

     • Praktický zubní lékař Jiný  • 

  • P

    špatný lékař, špatný člověk. Arogantní šéf komory JM kraje, to vypovídá o úrovni našeho zdravotnictví

     • Praktický zubní lékař Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Vždy absolutní spokojenost, včetně hledání nejlepšího řešení. Prostě odborník na svém místě. A vřele ho doporučuji všem svým známým. A ještě jednou děkuji. JM

     • Praktický zubní lékař Zranění po pádu  • 

  • Profesionální přístup, moderní vybavení ordinace, na pana doktora nedám dopustit, vždy dá přednost levnější, ale přitom kvalitní variantě. Pravidelně dělá RTG, díky němuž odhalí včas i malý kaz. Zákroky nebolí, dává bez ptaní injekce proti bolesti. Chodíme k němu celá rodina, všichni spokojeni. Dal nám zuby do pořádku po velmi špatné zubařce paní Standarové.

     •  • 

  • Velmi dobrý, ochotný, vstřícný.Dobře vybavená ordinace, zkušený, manuelně zručný, citlivý přístup

     •  • 

  • Velmi dobry stomatolog a clovek.



























     •  • 

  • Pan doktor je úžasný. Nemůžu říct nic špatného.

     •  • 

  • Tento stomatolog je, podle mých zkušeností, výborný odborník. Zuby máme celá rodïna v naprostém pořádku. Horší je to s jeho arogancí. To mu bohužel kazí reputaci. Otázkou je zda mu na tom záleží. Pamatuji ho když začínal, to byl opravdu jiný člověk. Dnes má pověst výborného zubaře a podle toho si diktuje ceny. Pravda taky je, že vybavení a služby, které poskytuje tomu odpovídají. Objednací lhůty jsou dlouhé, ale na dobré lékaře si musí často člověk počkat. Tuto zkušenost mám i u jiných odborností. Raději vydržím tu aroganci, za kvalitu práce mi to stojí. A vy se nad tím pane doktore alespoň zamyslete.

     •  • 

  • Z

    Co navstevuji pana doktora Bartu, nebojim se zubare. Vrele doporucuji ! ZG

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu