Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jaromír Holík
Soukromá stomatologická klinika

Pekařská 84, Brno 60200

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

23 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Po 20 letech jsem přešel jinam a lituji, že jsem to neudělal dříve !
    I přes pravidelné kontroly mi v nové ordinaci našli 20 kazů, špatných plomb atd ...

     • Soukromá stomatologická klinika Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • R

    Výborný lékař, který mně zachránil můj chrup. Jsem velmi rád, že mohu využívat jeho znalosti a zkušenosti.

     • Soukromá stomatologická klinika Jiný  • 

  • Doktor Holik je velice nadprumerny dentista, ktereho bez obav navstevuji a ktery pecuje o kazdy muj jednotlivy zub. Budiz pochvalen za pratelska prijeti i v dobe, kdy je velice vytizen. Neznam lepsiho a ani bych jiz nehledal.
    Dekuji i za svuj chrup. R.T.

     •  • 

  • svoji práci dělá velice svědomitě a neodbývá nás,je ke svým pacientům zdvořilý a příjemný,vše vždy vysvětlí.

     •  • 

  • Vyborny stomatolog

     •  • 

  • Ač mám velmi špatné zuby a velmi se zubaře bojím (navíc mám spoustu komplikací, např. alergii na lokální anestetika), pan doktor se o mě stará již mnoho let a o každý zub doslova "bojuje". Jsem mu nesmírně vděčná za jeho péči, je to odborník na slovo vzatý a i jako člověk je úžasný, trpělivý a citlivý. Nikdy bych neměnila a jsem velice ráda, že jsem takového zubaře našla. Společně se sestřičkou tvoří skvělý tým. Ikdyž je to zvláštní (kdo rád chodí k zubaři, že?), vždy odcházím s úsměvem.

     •  • 

  • pan doktor holík je opravdu Pan Doktor. profesionální přístup, krásná a nově zařízená ordinace, každý zákrok mi vysvětlí, probere se mnou možnosti a společně vybereme ideální řešení. při zákroku přesně ví, kdy by to mohlo bolet, varuje mě předem a je opatrný (jsem dost cíťa, takže tohle je pro mě hodně důležité). dokáže se do pacienta vcítit a skvěle odhadnout jak bude reagovat, při zákroku se snaží rozptýlit povídáním a to jak si vyhraje s tvarováním plomby je úžasné (dřív jsem měla zubaře, který plombu prostě "udusal" a konec). i sestřička je perfektní, vždy milá a usměvavá. celkově můžu tuto ordinaci doporučit ,o))

     •  • 

  • Na pano doktora Holika jsem dostala doporuceni asi pred 5-ti lety. Od te doby bych ho nevymenila ani za nic. Jako clovek je milí, prijemný , vzdy se na me velice mile usmiva. Vzdy se me pta ohledne ceny, nabidne poradi.Je to nejlepsi zubar jakeho znam a vzdycky bych ho komukoliv doporucila.

     •  • 

  • Vynikající odborník s velmi příjemným vystupováním.

     •  • 

  • Pan doktor je člověk na svém místě! Byla jsem u něj v červnu, musela mi být odstraněna uzdička z horního retu. Tak něžný přístup ze strany lékaře sem nikdy nezažila, dokonce jsem se těšila na další návštěvu, kdy mi pan doktor vytahoval stehy:-) Při umrtvovací injekci mi začaly trochu téct slzy a měla jsem rozmazanou řasenku po tváři, pan doktor mi okamžitě ubrouskem tyto šmouhy odtranil. Opravdu SKVĚLÝ LÉKAŘ!!!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu